29-latek uratowany przed wychłodzeniem

Wczoraj tuż przed północą policjanci patrolówki w lesie na terenie Tomaszowa Lubelskiego, ujawnili leżącego mężczyznę. Był bez kurtki i czuć było od niego alkohol. Policjanci zabrali go do radiowozu i wezwali pogotowie ratunkowe. Przybyły na miejsce lekarz karetki pogotowia poinformował policjantów, że uratowali tomaszowianina przed wychłodzeniem. Najprawdopodobniej w ciągu następnych 20 minut mężczyzna by zmarł.

Wczoraj tuż przed północą policjanci patrolówki w lesie, w miejscu nazywanym „Siwa Dolina” na terenie Tomaszowa Lubelskiego, ujawnili leżącego mężczyznę. 29-latek leżał na szczycie górki, na której dzieci  zjeżdżają na sankach. Był bez kurtki i czapki, czuć było od niego alkohol. Rzeczy leżały obok niego, miał też rozbity nos. Ze względu na  to, że z mężczyzną nie było kontaktu i był już cały przemarznięty znieśli go do radiowozu, po czym wezwali karetkę pogotowia. Do przyjazdu karetki próbowali mężczyznę ogrzać.

 Przybyły na miejsce lekarz karetki pogotowia poinformował policjantów, że uratowali tomaszowianina przed wychłodzeniem bo najprawdopodobniej w ciągu 20 minut by zmarł.  W nocy miejsce, w którym został znaleziony jest opustoszałe. Mężczyzna odzyskał przytomność w szpitalu, wyjaśnił, że nos rozbił bo się przewrócił.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski