25 -lecie Koła Powiatowego Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Tomaszowie Lubelskim

Koło Powiatowe Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Tomaszowie Lubelskim wczoraj zorganizowało obchody 25-lecia swojej działalności.

Uroczystości rozpoczęła Msza w intencji diabetyków i zmarłych członków Koła Powiatowego odprawiona w Kościele pw. Świętego Józefa, następnie uczestnicy udali się do Centrum Konferencyjnego w dawnym budynku KUL ul. Lwowska 80 gdzie odbyła się część oficjalna zgodna z zapowiedzianym programem.

Spotkanie rozpoczęto od powitania gości oraz okolicznościowych przemówień zaproszonych gości, którzy na ręce prezesa Andrzeja Dziuby złożyli życzenia oraz wręczyli okolicznościowe dyplomy i grawertony.

Święto było okazją do uhonorowania osób zaangażowanych w działalność Koła, wręczono medale, okolicznościowe odznaczenia i dyplomy uznania.

Miasto Tomaszów Lubelski reprezentowała Pani Renata Miziuk zastępca Burmistrza Miasta oraz Monika Teterycz Sekretarz Miasta Tomaszów Lubelski.

 

Źr. UM Tomaszów Lubelski