Spowodował stłuczkę, okazało się, że był poszukiwany

Policjanci pełniąc służbę najechali na kolizję drogową. Pracując na miejscu zdarzenia okazało się, że sprawcą jest 21-letni kierowca toyoty. Jak się okazało, mężczyzna jest poszukiwany w celu osadzenia w zakładzie karnym oraz nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Wczoraj policjanci jadąc ul. Lwowską w Tomaszowie Lubelskim zastali dwa rozbite pojazdy. Jak się okazało 21-letni mieszkaniec gm. Telatyn wyjeżdżał renault  z ulicy podporządkowanej i nie ustąpił pierwszeństwa toyocie.

Toyotą kierował 44 letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego.  Zarówno kierujący tym autem jak i pasażerowie trafili do szpitala, jednak po zbadaniu przez lekarza zostali wypisani do domu. Z kolei na obserwacji w szpitalu pozostała przewieziona tam pasażerka renault.

Obydwaj kierujący byli trzeźwi. Ze względu na uszkodzenia pojazdów mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne. 

W trakcie sprawdzania w systemie policyjnym okazało się, że kierujący renault jest poszukiwany w celu osadzenia w zakładzie karnym oraz nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi. 21-latek nie pierwszy raz jechał bez prawa jazdy.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski