15-latek na widok policjantów wyrzucił marihuanę do kosza

Tomaszowscy kryminalni w czwartek zatrzymali 15-latka z gm. Tarnawatka, który miał przy sobie marihuanę. Na widok policjantów woreczek z suszem wyrzucił do kosza na śmieci. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 25 działek dilerskich tego narkotyku. Za posiadanie narkotyków odpowie przed Sądem dla Nieletnich.

 

źr. KPP Tomaszów Lubelski