Tylko jeden punkt w Tarnowie

Połowicznie udał się wyjazd seniorkom TKS do Tarnowa na mecz z tamtejszym PWSZ, ponieważ przywiozły tylko jeden punkt. Mecz był bardzo zacięty i do końca nie wiadomo było kto odniesie zwycięstwo. Do rozstrzygnięcia potrzebny był tie break, w którym nasze zawodniczki musiały uznać wyższość zawodniczek Tarnowa.

IMGL7073
Początek zawodów to bardzo dobra gra Tomasovii, która ma pod kontrolą pierwszy set aż do stanu 24:18! Od tego momentu grały już tylko zawodniczki z Tarnowa. Przegrywamy jakimś sposobem do 26. Kto wie jakby potoczyły się losy tego meczu gdyby nasze siatkarki nie pozwolił rozwinąć skrzydeł rywalkom.
Drugi set to w dalszym ciągu bardzo dobra gra zawodniczek Stanisława Kaniewskiego i zwycięstwo do 19. Trzeci set nie wyszedł zawodniczkom Tomasovii, przegrana do 16. W czwartym secie przegrywaliśmy już 6 do 13, ale nasze zawodniczki pokazały charakter i odrobiły straty wygrywając seta do 20. Trzeba zaznaczyć, że dobre wejście miała Patrycja Kaniewska. Jej dobra zagrywka pozwoliła na zdobycie koleżankom z zespołu 4 punktów pod rząd.
Tie break to już dominacja zawodniczek PWSZ, które zwyciężają do 7 i cały mecz w stosunku 3:2.
Najlepszą zawodniczka meczu wybrano Joannę Bedę z Tarnowa.

IMGL7133

Wszystkich kibiców zapraszamy na najbliższy mecz, który odbędzie się dopiero 7 listopada (TKS Tomasovia – Jaworzno). Mecz ze Szczyrkiem na prośbę gości rozegrany będzie w Szczyrku., a nie jak wcześniej informowaliśmy w Tomaszowie.