Tomasovia zagrała sparing z Huczwą Tyszowce (Zdjęcia+film)

Wczoraj na stadionie Sparty w Wożuczynie mecz kontrolny rozegrali piłkarze Tomasovii i Huczwy Tyszowce. W spotkaniu, w którym wystąpiło po obu stronach sporo młodych zawodników i kilku testowanych padł rezultat remisowy 1:1. Pierwsi na prowadzenie wyszli piłkarze Huczwy w 17 minucie, gdy bramkę zdobył Mykhailo Kaznokha, natomiast tomaszowianie doprowadzili do remisu, po trafieniu Przemysława Orzechowskiego w 73 minucie.

Piłkarze Tomasovii już jutro wyjadą na obóz sportowy do Frampola, a dzień później w sobotę o godz. 11:00 zagrają trzeci mecz kontrolny tym razem w Kraśniku z miejscową Stalą. Piłkarzy Huczwy czeka w sobotę półfinałowy mecz w ramach „Pucharu Starostów” z Koroną Łaszczów. Ten mecz zostanie rozegrany w Tyszowcach o godz. 12:00.

Drugi mecz półfinałowy pomiędzy juniorami Tomasovii i Spartą Wożuczyn rozegrany zostanie 29 lipca.