Tomasovia i Huczwa Tyszowce poznały terminarz na sezon 2018/19

Znamy już terminarz IV ligi lubelskiej na najbliższy sezon 2018/19. Piłkarze Tomasovii rozpoczną rozgrywki na własnym boisku, gdy 15 sierpnia zmierzą się z beniaminkiem zamojskiej klasy okręgowej Huczwą Tyszowce. W sumie podopieczni trenera Pawła Babiarza jesienią rozegrają 8 spotkań przed własną publicznością. Poniżej prezentujemy cały terminarz na rundę jesienną. 

Kolejka 1 – 15 sierpnia 

Lewart Lubartów Kłos Chełm
Start Krasnystaw Victoria Żmudź
Eko Różanka Orlęta Łuków
Hetman Zamość MKS Ryki
Kryształ Werbkowice Powiślak Końskowola
Lublinianka Lublin Polesie Kock
Tomasovia Tomaszów Lubelski Huczwa Tyszowce
Górnik II Łęczna Łada Biłgoraj

Kolejka 2 – 18/19 sierpnia

Kłos Chełm Łada Biłgoraj
Huczwa Tyszowce Górnik II Łęczna
Polesie Kock Tomasovia Tomaszów Lubelski
Powiślak Końskowola Lublinianka Lublin
MKS Ryki Kryształ Werbkowice
Orlęta Łuków Hetman Zamość
Victoria Żmudź Eko Różanka
Lewart Lubartów Start Krasnystaw

Kolejka 3 – 25/26 sierpnia

Start Krasnystaw Kłos Chełm
Eko Różanka Lewart Lubartów
Hetman Zamość Victoria Żmudź
Kryształ Werbkowice Orlęta Łuków
Lublinianka Lublin MKS Ryki
Tomasovia Tomaszów Lubelski Powiślak Końskowola
Górnik II Łęczna Polesie Kock
Łada Biłgoraj Huczwa Tyszowce

Kolejka 4 – 29 sierpnia

Kłos Chełm Huczwa Tyszowce
Polesie Kock Łada Biłgoraj
Powiślak Końskowola Górnik II Łęczna
MKS Ryki Tomasovia Tomaszów Lubelski
Orlęta Łuków Lublinianka Lublin
Victoria Żmudź Kryształ Werbkowice
Lewart Lubartów Hetman Zamość
Start Krasnystaw Eko Różanka

Kolejka 5 – 1-2 września

Eko Różanka Kłos Chełm
Hetman Zamość Start Krasnystaw
Kryształ Werbkowice Lewart Lubartów
Lublinianka Lublin Victoria Żmudź
Tomasovia Tomaszów Lubelski Orlęta Łuków
Górnik II Łęczna MKS Ryki
Łada Biłgoraj Powiślak Końskowola
Huczwa Tyszowce Polesie Kock

Kolejka 6 – 8-9 września

Kłos Chełm Polesie Kock
Powiślak Końskowola Huczwa Tyszowce
MKS Ryki Łada Biłgoraj
Orlęta Łuków Górnik II Łęczna
Victoria Żmudź Tomasovia Tomaszów Lubelski
Lewart Lubartów Lublinianka Lublin
Start Krasnystaw Kryształ Werbkowice
Eko Różanka Hetman Zamość

Kolejka 7 – 15-16 września

Hetman Zamość Kłos Chełm
Kryształ Werbkowice Eko Różanka
Lublinianka Lublin Start Krasnystaw
Tomasovia Tomaszów Lubelski Lewart Lubartów
Górnik II Łęczna Victoria Żmudź
Łada Biłgoraj Orlęta Łuków
Huczwa Tyszowce MKS Ryki
Polesie Kock Powiślak Końskowola

Kolejka 8 – 22-23 września

Kłos Chełm Powiślak Końskowola
MKS Ryki Polesie Kock
Orlęta Łuków Huczwa Tyszowce
Victoria Żmudź Łada Biłgoraj
Lewart Lubartów Górnik II Łęczna
Start Krasnystaw Tomasovia Tomaszów Lubelski
Eko Różanka Lublinianka Lublin
Hetman Zamość Kryształ Werbkowice

Kolejka 9 – 29-30 września

Kryształ Werbkowice Kłos Chełm
Lublinianka Lublin Hetman Zamość
Tomasovia Tomaszów Lubelski Eko Różanka
Górnik II Łęczna Start Krasnystaw
Łada Biłgoraj Lewart Lubartów
Huczwa Tyszowce Victoria Żmudź
Polesie Kock Orlęta Łuków
Powiślak Końskowola MKS Ryki

Kolejka 10 – 6-7 października

Kłos Chełm MKS Ryki
Orlęta Łuków Powiślak Końskowola
Victoria Żmudź Polesie Kock
Lewart Lubartów Huczwa Tyszowce
Start Krasnystaw Łada Biłgoraj
Eko Różanka Górnik II Łęczna
Hetman Zamość Tomasovia Tomaszów Lubelski
Kryształ Werbkowice Lublinianka Lublin

Kolejka 11 – 13-14 października

Lublinianka Lublin Kłos Chełm
Tomasovia Tomaszów Lubelski Kryształ Werbkowice
Górnik II Łęczna Hetman Zamość
Łada Biłgoraj Eko Różanka
Huczwa Tyszowce Start Krasnystaw
Polesie Kock Lewart Lubartów
Powiślak Końskowola Victoria Żmudź
MKS Ryki Orlęta Łuków

Kolejka 12 – 20-21 października

Kłos Chełm Orlęta Łuków
Victoria Żmudź MKS Ryki
Lewart Lubartów Powiślak Końskowola
Start Krasnystaw Polesie Kock
Eko Różanka Huczwa Tyszowce
Hetman Zamość Łada Biłgoraj
Kryształ Werbkowice Górnik II Łęczna
Lublinianka Lublin Tomasovia Tomaszów Lubelski

Kolejka 13 – 27-28 października

Tomasovia Tomaszów Lubelski Kłos Chełm
Górnik II Łęczna Lublinianka Lublin
Łada Biłgoraj Kryształ Werbkowice
Huczwa Tyszowce Hetman Zamość
Polesie Kock Eko Różanka
Powiślak Końskowola Start Krasnystaw
MKS Ryki Lewart Lubartów
Orlęta Łuków Victoria Żmudź

Kolejka 14 – 3-4 listopada

Kłos Chełm Victoria Żmudź
Lewart Lubartów Orlęta Łuków
Start Krasnystaw MKS Ryki
Eko Różanka Powiślak Końskowola
Hetman Zamość Polesie Kock
Kryształ Werbkowice Huczwa Tyszowce
Lublinianka Lublin Łada Biłgoraj
Tomasovia Tomaszów Lubelski Górnik II Łęczna

Kolejka 15 – 10-11 listopada

Górnik II Łęczna Kłos Chełm
Łada Biłgoraj Tomasovia Tomaszów Lubelski
Huczwa Tyszowce Lublinianka Lublin
Polesie Kock Kryształ Werbkowice
Powiślak Końskowola Hetman Zamość
MKS Ryki Eko Różanka
Orlęta Łuków Start Krasnystaw
Victoria Żmudź Lewart Lubartów