Tabasco nowym liderem Tomaszowskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki

SONY DSC Wczoraj siatkarze rywalizujący w Tomaszowskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki rozegrali II kolejkę spotkań, która to kolejka przyniosła zmianę lidera. Nowym wspomnianym liderem ligi została drużyna Tabasco, która w trzech setach rozstrzygnęła pojedynek z Centrum GSM, czyli z drużyną prowadzącą w tabeli po pierwszej kolejce.

O ile pierwszy set drużyna Tabasco rozstrzygnęła dosyć pewnie, o tyle w kolejnych nie było już tak łatwo. Zespół Centrum GSM wspierany głośnym dopingiem przez swoich najwierniejszych kibiców toczył w pozostałych dwóch setach wyrównane boje, a nawet w nich prowadził tak jak, chociażby w drugim secie 12:8 , jednak w końcówce obu setów zespół Tabasco odrabiał straty i rozstrzygał sety na swoją korzyść. Co ciekawe we wszystkich spotkaniach II kolejki padły takie same wyniki 3:0. Oprócz Tabasco zwycięstwa odniosły Rachanie z PSG Lubycza Królewska oraz Old Boys Tomasovia, dla którego to zespołu był to pierwszy mecz w lidze.  Poniżej prezentujemy komplet wyników II kolejki oraz tabelę. Po więcej informacji odsyłamy na stronę tss.tomaszow.info.