Popis gry naszych seniorek

Kibice, którzy przybyli na sobotni mecz drugiej ligi na pewno nie żałują swojej decyzji. Wychodząc po meczu z hali mówili, że ręce same składały się im do oklasków.

Podopieczne Stanisława Kaniewskiego i Jerzego Senejko dały popis skutecznej i widowiskowej siatkówki. Po bardzo udanym meczu zawodniczki TKS pokonały AGH Kraków 3:0.

Pierwsze dwa sety to całkowita dominacja zawodniczek z Tomaszowa, które cały czas były na prowadzeniu i kontrolowały poczynania na boisku. Swoją przewagę zawdzięczają wręcz rewelacyjnej grze blokiem, co nie pozwoliło rozwinąć skrzydeł liderce zespołu krakowskiego Agnieszce Woźniak. W ataku bardzo dobrze radziły sobie Katarzyna Marcyniuk (23 pkt), Marta Jasiewcz (13) i Karina Róg (9).

W trzecim secie do stanu 15:15 gra się wyrównała, ale Tomaszowianki były dzisiaj na tyle dobrze dysponowane, że nie pozwoliły rywalkom na ugranie choćby jednego seta.

tks-agh      foto:Tomasz Kulczyński

Na pochwałę zasłużył cały zespół, bo dawno nie oglądaliśmy tak dobrego meczu w wykonaniu naszych zawodniczek. Bardzo dobrze zaprezentowała się nasza rozgrywająca Elżbieta Szymańska, która bardzo dobrze kierowała grą swoich koleżanek. Trzeba się cieszyć, że forma ich cały czas idzie do góry.