Old Boys Tomasovia nowym liderem w „Tomaszowskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki”

W minioną środę IV kolejkę spotkań rozegrali siatkarze, którzy rywalizują w „Tomaszowskiej Amatorskiej Lidze Siatkówki”. Gdybyśmy mieli podsumować krótko środową kolejkę to należy stwierdzić, że wygrywali faworyci. Najdłużej trwał mecz pomiędzy drużynami z Lubyczy Królewskiej, gdzie do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były cztery sety.

Szczególnie emocjonujący był trzeci set, w którym 29:27 zwyciężyła drużyna PSG, lecz w całym pojedynku górą byli Budowlani. Jako że podczas środowej kolejki pauzowała drużyna Tabasco to na fotelu lidera doszło do zmiany. Po zwycięstwie nad Centrum GSM nowym liderem została ekipa Old Boys Tomasovia. Zwycięstwo odnieśli również siatkarze z Rachań, którzy w pokonanym boju pozostawili młodzież z ZS Nr2. Co ciekawe, gdyby nie walkower na własne życzenie sprzed tygodnia to właśnie drużyna z Rachań byłaby dzisiaj liderem, a tak zajmuje tylko trzecie miejsce. Poniżej komplet wyników środowej kolejki po więcej informacji odsyłamy tradycyjnie na stronę internetową organizatorów ligi tss.tomaszow.info