Magdalena Czusz trzecia podczas „XXIX Czteroetapowego Biegu Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny” w Zamościu

14233783_1154991654557512_21258020_oW dniach 31 sierpnia -3 września w Zamościu odbył się „XXIX Czteroetapowy Bieg Pokoju Pamięci Dzieci Zamojszczyzny”. Bardzo dobrze spisali się zawodnicy z Tomaszowa Lubelskiego, którzy wzięli udział we wspomnianej imprezie.

Szczególnie miło będzie wspominała start w zawodach Magdalena Czusz (na zdjęciu), która w końcowej klasyfikacji zawodników, którzy startowali na rolkach uplasowała się na najniższym stopniu podium, czyli na miejscu trzecim. W tej samej klasyfikacji bardzo dobrze spisali się również inni zawodnicy z Tomaszowa Lubelskiego. Czwarte miejsce zajął Jakub Umer z TUKS Roztocze Rollerblade Tomaszów Lubelski, piąte miejsce wywalczył Andrzej Parkot z UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski, ósme miejsce zajęła Natalia Parkot z UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski, a dziewiąte miejsce zajęła Anita Parkot z UKS Gim Dwójka Tomaszów Lubelski.

W klasyfikacji indywidualnej najlepiej wypadł Jacek Karpowicz, który uplasował się na miejscu dziewiątym. Wszystkim zawodnikom z naszego miasta serdecznie gratulujemy udanych występów.