Huczwa Tyszowce – Victoria Łukowa Chmielek (Fotorelacja)

W niedzielę 8 października na stadionie sportowym w Tyszowcach rozegrany został mecz w ramach X kolejki zamojskiej klasy okręgowej, w którym Huczwa podejmowała Victorię Łukowa Chmielek. To był bez wątpienia hit tej kolejki, ponieważ przed tym starciem piłkarze z Tyszowiec zajmowali pozycję lidera, natomiast Victoria trzecią z zaledwie trzypunktową stratą. Ci którzy liczyli na emocjonujące widowisko szybko się, rozczarowali, ponieważ przyjezdni nie zaprezentowali się tak, jak na zespół z czołówki przystało i ponieśli wysoką 6:1 porażkę, a gdyby gospodarze mieli lepiej ustawione celowniki to wynik, mógł być jeszcze bardziej okazały.

Bramki w tym meczu zdobyli Damian Ziółkowski w 4 i 43 minucie, Paweł Maliszewski 7 i 64 minuta oraz Damian Okalski 32 minuta i Kamil Droździel 88 minuta. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wczorajszego pojedynku, która została przygotowana przez nasz serwis.