Co zbudowac w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Ori » 31 gru 2008, o 18:35

Napiszcie co byście chcieli zmienic ,zbudować ,stworzyć w Tomaszowie .Miasteczko kresowe ,nudne ,w zasadzie nic się nie dzieje ale może ktoś ma jakiś pomysł żeby to odmienić
Na górę

Postautor: Gość » 31 gru 2008, o 18:44

burdel ;]
Na górę

Postautor: wues » 31 gru 2008, o 19:36

Gość pisze:burdel ;]


się uśmiałem :)
Na górę

Postautor: resident » 31 gru 2008, o 19:54

Gość pisze:burdel ;]

W całym Tomaszowie masz burdel...
a co do tematu.... może jakaś dyskoteka, gdzieś gdzie mogliby sobie ludzie potańczyć, a nie schlać się do upadłego i wszczynać bójki...
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2009, o 11:53

[/quote]
może jakaś dyskoteka, gdzieś gdzie mogliby sobie ludzie potańczyć, a nie schlać się do upadłego i wszczynać bójki...[/quote]

no to chyba już jest KL. :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2009, o 13:04

Brakuje placu zabaw z prawdziwego zdarzenia,gdzie można pójść całą rodziną i każdy znalazłby coś dla siebie dla dzieci np hustawki ,domki itp a dla dorosłych jakieś przytulne kawiarenki czy kluby.
Na górę

Postautor: Gość » 1 sty 2009, o 13:23

Gość pisze:Brakuje placu zabaw z prawdziwego zdarzenia,gdzie można pójść całą rodziną i każdy znalazłby coś dla siebie dla dzieci np hustawki ,domki itp a dla dorosłych jakieś przytulne kawiarenki czy kluby.

Dokładnie - wypasiony plac zabaw dla dzieci z kawiarnią dla rodziców. Namiastka była w Zamościu kiedyś - FikuMiku, ale teraz jest tam restauracja.
W większych miastach jest takich lokali czasem kilka i wszystkie dobrze się mają. Dzieci przez godzinę-dwie bawią się do upadłego, a rodzice w tym czasie mogą spokojnie poczytać prasę, wypić kawę, porozmawiać lub pogrzebać w internecie - byłem niedawno w takim lokalu - 2 godziny całkowitego spokoju, dzieci zajęte zabawą - a wszystko za 12zł za dwie godziny.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2009, o 15:02

pomysł powyżej nie jest głupi. Mi tam brakuje w TL kawiarnio/herbaciarni choć wątpię by na to popyt w TL był, choć kto wie, może akurat byłaby to dobra alternatywa dla barów/pub z piwem. Możnaby taką kawiarnie (która serwowałaby pare rodzajów kaw i herbat) połączyć z cukiernią.
Na górę

Postautor: Gość » 2 sty 2009, o 22:27

a może Biedronkę bo mamy tylko 3.
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2009, o 00:27

plac zabaw dla dzieci...z kawiarnia dla rodzicow :)....Piszcie kto jest za :
1. ja
Na górę

Postautor: Gutek » 3 sty 2009, o 18:19

co do dyskoteki. nie da zrobic sie takiej żeby ludzie tylko tańczyli, a nie upijali sie do upadłego i wszczynali bójki. tak było zawsze i prawie wszędzie.


a wiele młodych osób ucieszyło by się ze Skate Park'u. Jest wiele osób jeżdżących na rowerach, deskorolkach i rolkach. A miejsc w Tomaszowie brak.

i nie odpisujcie, że jest tor na LO. Tor na LO jest do ściagania sie przede wszystkim, a skateparku dalej nie ma :) pozdro
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2009, o 23:00

Hmm z tym placem zabaw i kawiarnią to nie głupi pomysł... Ale jak czytałem to w tym roku to się nie wydarzy czytałem na co zostanie przeznaczony budżet miasta... znajdziecie to w TZ ale mogę wam wymienić na co ma iść min:
1: Pierwszy etap budowy kąpieliska z krytą pływalnią(w to szczerze wątpie)
2: Budowa hali sportowej w Gimnazjum nr.2
3: Położenie sztucznej murawy na boisku TKS
4: Odbudowa toru wrotkarskiego
5: Budowa i remont ulic
Więc raczej możemy podsunąć pomysły naszym radnym
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2009, o 23:17

Gość pisze:Hmm z tym placem zabaw i kawiarnią to nie głupi pomysł... Ale jak czytałem to w tym roku to się nie wydarzy czytałem na co zostanie przeznaczony budżet miasta... znajdziecie to w TZ ale mogę wam wymienić na co ma iść min:
1: Pierwszy etap budowy kąpieliska z krytą pływalnią(w to szczerze wątpie)
2: Budowa hali sportowej w Gimnazjum nr.2
3: Położenie sztucznej murawy na boisku TKS
4: Odbudowa toru wrotkarskiego
5: Budowa i remont ulic
Więc raczej możemy podsunąć pomysły naszym radnym

Witam. Nie podsuwaj niczego... plany jak widać są i to ambitne, więc raczej proszę o modlitwę, żeby wnioski przeszły.
Pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 3 sty 2009, o 23:38

Trzymajmy się tej myśli że to co uchwalili to wykonają... Ciekawi mnie to kiedy mają zamiar budować obwodnice....
Na górę

Postautor: kOvAl » 4 sty 2009, o 12:02

Miasto obwodnicy nie buduje, a kiedy zacznie się inwestycja odpowie Ci http://www.google.com

Co do budżetu- wcale taki atrakcyjny nie jest. Problem polega na ilości środków przeznaczonych na poszczególne cele. Wszystko wygląda ładnie, dopóki nie wstawimy cyferek obok...

We wspomnianym TZ obok artykuliku o naszym budżecie jest opisany budżet Biłgoraja. Wypadamy blado. Dlaczego mniejsze miasteczko, o mniejszym potencjale, ma ponad dwukrotnie większy budżet?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”