Dlaczego w Tomaszowie na kazdym rogu od Stodoly po rondo mozna kupic ruskie fajki ? Gdzie jest Policja ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 wrz 2021, o 22:38

Zalew Balaton – położony w centrum Trzebini sztuczny zalew w nieczynnym wyrobisku kamieniołomu wapieni. Wody akwenu należą do pierwszej klasy jakości.

Radecznica, Abramowice i Tworki nie pomogły to forumowy szuka pomocy gdzie indziej. W sumie dobrze
A tu forumowy po wynurzeniu z Balatonu:
https://www.bestdivers.pl/wp-content/gallery/trzebinia_balaton/Trzebinia_Balaton_2.JPG
Na górę

Postautor: Gość » 11 wrz 2021, o 08:04

Zalew Balaton – położony w centrum Trzebini sztuczny zalew w nieczynnym wyrobisku kamieniołomu wapieni. Wody akwenu należą do pierwszej klasy jakości.

Radecznica, Abramowice i Tworki nie pomogły to forumowy szuka pomocy gdzie indziej. W sumie dobrze
Nie da rady. Już za późno na leczenie.
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2021, o 22:31

Nie da rady. Już za późno na leczenie.
Forumowy jest nawiększą porażką polskiej psychiatrii.
Na górę

Postautor: Gość » 4 paź 2021, o 18:35

Damian jest Węgrem z pochodzenia ale uciekł do Stanów Zjednoczonych przed faszystowskim reżimem Orbana. A francowaty jak zwykle będzie zdziwiony.
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2021, o 21:30

Damian jest Węgrem z pochodzenia ale uciekł do Stanów Zjednoczonych przed faszystowskim reżimem Orbana. A francowaty jak zwykle będzie zdziwiony.
Durne są te twoje wpisy forumowy.
Na górę

Postautor: Gość » 6 paź 2021, o 21:53

Z cyklu przygłup na forum :lol:

Tak sobie siedzę i piszę o tym co miałam okazję przeżyć w przeciągu ostatnich kilku tygodni dzięki naszym politykom. Mimo iż mam lat 17, do mnie, do tak młodej osoby dociera i dotarło to co wydarzyło się w ciągu kilkunastu ostatnich dni w Polsce. Kilka ostatnich dni spędziłem poza domem i muszę przyznać, że te kilka dni wywarły na mojej młodej osobie niesamowite piętno, jeśli nie odcisk zrobiony grubą stopa polskiej, hamskiej polityki. Wyjeżdzając z naszego miasteczka człowiekowi mocno się oczy otwierają na to, co dzieje się tak naprawdę w kraju. O demokracji, czym jest coś tam nasze papugi paplały w szkole co drugą godzinę ale jak się okazało jest to tylko paplanie. O tym czym jest naprawdę demokracja miałam się okazję dowiedzieć podczas wakacji u mojej kuzynki w Warszawie. To ona mi pokazała co i gdzie się w kraju dzieje, dzięki czemu miałam okazję brać w tym bezpośredni udział.

Teraz jestem znowu na naszym tomaszowskim zadupiu i tak sobie myślę po tym co widziałam

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic.php?f=17&t=119871

Ten wpis - jak stare wino XD.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”