Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Nabro » 23 lip 2021, o 22:33

Ojojoj komuś żal du** ściska. Jak tak patrzę to dobrze im idzie a i młody a.m sie rozwija i to prężnie.
No ale cóż takie to nasze smutne społeczeństwo ubogie w empatię i jakikolwiek takt
Pozdrawiam
Dumny mieszkaniec Nabroza
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2021, o 06:08

Ojojoj komuś żal du** ściska. Jak tak patrzę to dobrze im idzie a i młody a.m sie rozwija i to prężnie.
No ale cóż takie to nasze smutne społeczeństwo ubogie w empatię i jakikolwiek takt
Pozdrawiam
Dumny mieszkaniec Nabroza
Posłuchaj co ludzie mówią,Do młodego nikt nic nie ma,uczciwie podchodzi do klienta,dobrze przebrał,brudny groch oddał,nie ma 20 rur że nie wiadomo gdzie groch leci,ale niech pracodawcę zmieni bo długo tak nie pociągnie na takiej opini że nie płaci na czas,albo niech sam płaci.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2021, o 07:41

Ojojoj komuś żal du** ściska. Jak tak patrzę to dobrze im idzie a i młody a.m sie rozwija i to prężnie.
No ale cóż takie to nasze smutne społeczeństwo ubogie w empatię i jakikolwiek takt
Pozdrawiam
Dumny mieszkaniec Nabroza
Jak już będzie nabroskim zięciem to będziecie go teraz chwalić 🤗
Na górę

Postautor: Patrycz » 24 lip 2021, o 16:43

Ja tam nic do tego nie mam nawet jeżeli się ktoś spóźni parę dni. Sam sprzedawałem do modrynca i też nie było na czas. Znajomy na wolicie woził i też chyba ze 2 tygodnie poślizgu. Ludzie już nie bądźcie tacy święci i co do sekundy. Wszyscy wiedzą że na tym forum to tylko podżeganie do tego żeby kogoś zgasić. Niestety smutne
Na górę

Postautor: Ps5 » 24 lip 2021, o 16:46

Posłuchaj co ludzie mówią,Do młodego nikt nic nie ma,uczciwie podchodzi do klienta,dobrze przebrał,brudny groch oddał,nie ma 20 rur że nie wiadomo gdzie groch leci,ale niech pracodawcę zmieni bo długo tak nie pociągnie na takiej opini że nie płaci na czas,albo niech sam płaci.

No dokładnie niech sam kupuje i sam płaci to zobaczy jaki to miód.
Każdemu się wydaje dopóki nie spróbuje
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2021, o 17:10

No dokładnie niech sam kupuje i sam płaci to zobaczy jaki to miód.
Każdemu się wydaje dopóki nie spróbuje
Nie może sam kupować, ja sprawdziłem na ewidencji działalności gospodarczej bo nie ma kodów PKD na handel tylko ma pośrednictwo i usługi. To trzeba mieć odpowiednie kody na handel.
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2021, o 17:19

No dokładnie niech sam kupuje i sam płaci to zobaczy jaki to miód.
Każdemu się wydaje dopóki nie spróbuje
Chyba chyba miód 😆😆 jak na posiadłości stoją 3 bryki po 200 tysięcy każda, to chyba nie z pszenicy 🤔🤔🤔
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2021, o 17:41

Chyba chyba miód 😆😆 jak na posiadłości stoją 3 bryki po 200 tysięcy każda, to chyba nie z pszenicy 🤔🤔🤔
nie trzeba pszenicy w tym roku na rzepaku można kokosy wyciągnac
Na górę

Postautor: krul » 24 lip 2021, o 17:55

Chyba chyba miód 😆😆 jak na posiadłości stoją 3 bryki po 200 tysięcy każda, to chyba nie z pszenicy 🤔🤔🤔
Gdzie takie bryki ?
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2021, o 18:32

Gdzie takie bryki ?
na każdym podwórzu macie chandlarze wszyscy takie fury
Na górę

Postautor: Agro » 24 lip 2021, o 18:55

na każdym podwórzu macie chandlarze wszyscy takie fury
Wez kredyt i na garba odpowiedzialnośc za te pieniądze i towar

Pozdro
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2021, o 19:02

Jak już będzie nabroskim zięciem to będziecie go teraz chwalić 🤗
Ja jak poslysze zapowiedzi to uwierzę a serio to nabroskie najgrubsze ryby woziły do młodego fasolę jechali i jechali na kryszyn
Na górę

Postautor: Gość » 24 lip 2021, o 19:58

Ja jak poslysze zapowiedzi to uwierzę a serio to nabroskie najgrubsze ryby woziły do młodego fasolę jechali i jechali na kryszyn
TO ze Nabrożanie wieżli to nic ale ból d...y że Kryszyńcy nie przywieżli
Na górę

Postautor: Luki » 25 lip 2021, o 08:58

TO ze Nabrożanie wieżli to nic ale ból d...y że Kryszyńcy nie

Może to nawet lepiej ze nie wozili jak później mieliby dupe obrabiać za plecami
Na górę

Postautor: Kamyk » 25 lip 2021, o 11:49

Lol jaki to zaścianek
Ten wasz hejt, ten wasz brak empatii to nadawanie jeden na drugiego.
To się nadaje do programu przyrodniczego z lektorem Krystyny Czubowny
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”