Dosyć straszenia!Jeszcze żyjemy!

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 11:47

Gość pisze:

> A może to matka nawrzeszczała na forumowego , że znowu nawalił do wiadra obok kompa i
> forumowy przybrał sobie taki pseudonim - NAWALNY


1. Czy byłeś tak, jak ci wcześniej radziłem francowaty-PiSdowaty u tej suki co cię urodziła i pytałeś: kto jest naprawdę twoim ojcem?

2. Ustalmy jeszcze: ZNÓW prymitywnie MAŁPUJESZ innych francowaty-PiSdowaty :

"Wydaje mi się że siedzi w pampersie i szczy do wiadra które ma obok siebie,… "
To MÓJ wpis z 10 grudnia 2020 r. godz. 17:36
https://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic.php?t=135916&start=30

Twoja atrofia mózgu , spowodowana zadawnionym skretynieniem przybrała już rozmiary groteski, skoro mylisz nawet TWOJE WIADRO, z TWOIMI szczynami, obok TWOJEGO kompa - z jakimś WYDUMANYM przez CIEBIE czymś wiadrem obok czyjegoś kompa
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 11:58

Idź na patrol. Słoneczko świeci. Przewietrz ten łeb. Od rana tylko wklejki. Wiadro opróżnij. Jesteś inny i wszyscy to widzą.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 14:16

Ponad połowa (56 proc.) badanych deklaruje chęć zaszczepienia się przeciwko koronawirusowi - informuje CBOS w najnowszym sondażu. Tym samym zmienia się stosunek Polaków do szczepień. W listopadzie ubiegłego roku respondenci deklarujący chęć zaszczepienia się byli w mniejszości. Taką chęć zadeklarowało wówczas 36 proc. badanych.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/raporty/raport-koronawirus-chiny/polska/news-sondaz-cbos-ponad-polowa-polakow-chce-sie-zaszczepic-przeciw,nId,5000624#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Dzięki takim pacanom, jak m.in z tego forum francowaty zrobili debilnymi postami w Sieci super robotę.Ludzie niezdecydowani od nich się odwracają.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 14:22

Jakie to ma znaczenie skoro brak szczepionek? Antyszczepionkowcy ratują życie innym.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 19:13

Polski Związek Przeciągania Liny musiał zawiesić system zgłoszeń, bo chętnych było tak dużo, że nie nadążano z przetwarzaniem wniosków. W Polskim Związku Squasha padł system agregacji wniosków, a chętnych przybywa też w Polskim Związku Sportów Wrotkarskich. Polacy, w dobie pandemii, pokochali sport i chcą być zawodowcami. W międzyczasie kadra polskich pływaków rozrosła się do ponad 24 tys. zawodników.

Czytaj więcej na https://wydarzenia.interia.pl/autor/lukasz-szpyrka/news-masowe-zapisy-do-zwiazkow-sportowych-czyli-pandemiczna-polsk,nId,5000731#utm_source=paste&utm_medium=paste&utm_campaign=firefox
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 20:20

Michał Dworczyk przekazał w środę, że nastąpi kolejna nagła zmiana w kolejce Rządowego Programu Szczepień. Pierwotnie, zaraz po medykach, mieli być szczepieni seniorzy oraz osoby przewlekle chore. Ta kolejność zmieniła się jednak nieoczekiwanie w rozporządzeniu z 14 stycznia 2021 r. W uprzywilejowanej grupie pierwszej, która ma być szczepiona od 25 stycznia tuż po medykach znaleźli się – oprócz seniorów – m.in. żołnierze, strażacy, policjanci, agenci służb specjalnych oraz prokuratorzy i asesorzy prokuratury.

Panstwo z dykty
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 20:57

Gość pisze:
> Michał Dworczyk przekazał w środę, że nastąpi kolejna nagła zmiana w
> kolejce Rządowego Programu Szczepień. ...
> Panstwo z dykty

To państwo z dykty będzie najpierw szczepić nie tych najbardziej potrzebujących, tylko tych najbardziej potrzebnych temu państwu
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2021, o 10:34

Gość pisze:
> Gość pisze:
> > Michał Dworczyk przekazał w środę, że nastąpi kolejna nagła zmiana w
> > kolejce Rządowego Programu Szczepień. ...
> > Panstwo z dykty
>
> To państwo z dykty będzie najpierw szczepić nie tych najbardziej potrzebujących,
> tylko tych najbardziej potrzebnych temu państwu

Do trzymania za mordę pozostałych
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2021, o 10:49

Czy już niedługo rząd będzie „zalecał” noszenie dwóch maseczek jednocześnie? Może tak być, bo naukowcy stwierdzili, że takie zabezpieczenie dużo lepiej chroni przez zakażeniem koronawirusem.

Eksperci zaczęli bowiem zalecać… noszenie dwóch maseczek! Brzmi głupio, na pewno wygląda głupio, ale nie jest to wyłącznie głupi żart.

Jeśli zastosujemy więcej niż jedną cienką warstwę, skuteczność ochrony na pewno się zwiększy. Ale oczywiście istnieje ryzyko, że oddychanie stanie się trudniejsze. Trzeba znaleźć kompromis – mówi prof. Linsey Marr z Uniwersytetu Stanowego Wirginii, ekspertka w dziedzinie przenoszenia wirusów drogą powietrzną.

https://nczas.com/2021/01/22/eksperci-zalozenie-dwoch-maseczek-zwiekszy-ochrone-przed-covid-19/


Po co się pitolić. Najlepiej trzy maseczki! Nie ma ryzyka nie ma zabawy
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2021, o 12:02

Czy nie jest tak, że w 2019 roku, to kolegium [Kolegium Lekarz Rodzinnych, KLR -red.] otrzymało od koncernu Pfizer ponad 23 tysiące złotych? – zapytał dra Sutkowskiego prowadzący z Mediów Narodowych.

Rzeczywiście KLR współpracowało w przeszłości z firmą Pfizer wielokrotnie. Np. w 2009 roku KLR wraz z GSK Commercial sp. z o.o., Pfizer Polska sp. z o.o., Sanofi-Aventis sp. z o.o. oraz przy współpracy z firmą Bayer stworzyło Projekt Aktywizacji Grup Lekarskich Kolegium Lekarzy Rodzinnych w Polsce.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2021, o 14:02

Michał Dworczyk powiedział także, że już nie ma dużo wolnych terminów dla seniorów.

Apelujemy, aby nie chodzić osobiście do przychodni w związku z ryzykiem zakażenia koronawirusem - mówił Dworczyk.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2021, o 16:19

Kompletny chaos
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2021, o 18:11

AstraZeneca nie będzie w stanie dostarczyć UE uzgodnionej liczby dawek szczepionki przeciwko COVID-19 - informuje Reuters, powołując się na niemiecki serwis Bild. Firma wydała oświadczenie, w którym potwierdza te doniesienia.
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2021, o 19:40

Szef Kancelarii Premiera Michał Dworczyk w wywiadzie dla Polskiego Radia 24 przyznał, ze państwa są bezsilne wobec korporacji farmakologicznych, które same ustalają warunki i terminy dostaw szczepionki na koronawirusa.

Chcieli stygmatyzować ludzi którzy nie chcą się szczepić a brak szczepionek dla chętnych już do końca marca
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2021, o 20:00

https://www.youtube.com/watch?v=CBnxRML_RVk&feature=emb_logo
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”