Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Partyboy » 20 sty 2021, o 12:58

Apropo skupow i cen. Dzwonilem dzisiaj do Tomaszowa i powiedzial jedna cene a jak powiedzialem ze zawioze do kryszyna bo mam 15 km to mowil ze cena juz inna bedzie bo koszty bo prowizje itp
Na górę

Postautor: Qwe » 20 sty 2021, o 16:07

Apropo skupow i cen. Dzwonilem dzisiaj do Tomaszowa i powiedzial jedna cene a jak powiedzialem ze zawioze do kryszyna bo mam 15 km to mowil ze cena juz inna bedzie bo koszty bo prowizje itp
Kilka postów wyżej było że cena ta sama. Żeby nie robić głupich plotek też zadzwoniłam do Kryszyna i sławy i cena jest taka sama nie ma żadnych prowizji
Na górę

Postautor: Golus » 20 sty 2021, o 16:52

Kilka postów wyżej było że cena ta sama. Żeby nie robić głupich plotek też zadzwoniłam do Kryszyna i sławy i cena jest taka sama nie ma żadnych prowizji
Tak tak oczywiscie tak myslalem ale dzisiaj sie przejechalem slyszac cos innego przez telefon
Na górę

Postautor: Qwer » 20 sty 2021, o 17:12

Tak tak oczywiscie tak myslalem ale dzisiaj sie przejechalem slyszac cos innego przez telefon
Tak i w Twojej bajce był smok ?
Na górę

Postautor: Janek88 » 20 sty 2021, o 17:25

Koszty transportu i porowizje 😅😅😅😅
To w Tomaszowie wg. Pana rozumienia cena powinna być około 5.50 a w kryszynie 5zl ? Albo w Tomaszowie 5 a u nich 4.50?
Dzwoniłem również i tu i tu jest tyle samo
Na górę

Postautor: Lukis » 20 sty 2021, o 17:58

Koszty transportu i porowizje 😅😅😅😅
To w Tomaszowie wg. Pana rozumienia cena powinna być około 5.50 a w kryszynie 5zl ? Albo w Tomaszowie 5 a u nich 4.50?
Dzwoniłem również i tu i tu jest tyle samo
Tak tak tak
Na górę

Postautor: Kul » 20 sty 2021, o 21:41

Nigdy nie bedzie tyle samo matematyka dla klasy podstawowej sie klania a nie jakie czarowanie
Na górę

Postautor: Gogo » 20 sty 2021, o 22:17

Nigdy nie bedzie tyle samo matematyka dla klasy podstawowej sie klania a nie jakie czarowanie
Dokładnie jak niektóre skupy zaczynają dodawać odejmować mnożyć i dzielić przez zero że choop głupieje
Na górę

Postautor: Janek88 » 21 sty 2021, o 07:43

Dokładnie jak niektóre skupy zaczynają dodawać odejmować mnożyć i dzielić przez zero że choop głupieje
Co to za pomówienia ?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 08:29

Ka z innej beczki. Te dynie co ogłoszenie widzę to pod szyldem benpolu czy sam kontraktuje?
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 09:06

Ka z innej beczki. Te dynie co ogłoszenie widzę to pod szyldem benpolu czy sam kontraktuje?
a czy to ważne pod czyim szyldem?to jest forum o fasoli a nie o harbuzach 😁
Na górę

Postautor: Gość » 21 sty 2021, o 21:02

W sprawie dyni..wiem tyle że . znajomy mówił ze AM kontraktuje tyle ile da radę wymlocic i wysuszyć . a już ma prawie limit
Czyli konkretnie 🍐nie obiecuje gruszek na wierzbie ....i nie kontraktuje w ciemno🌚
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2021, o 04:00

ty mały kurduplu idz już krowy dojic już czas a nie na wsi plotki siejesz
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2021, o 09:30

W sprawie dyni..wiem tyle że . znajomy mówił ze AM kontraktuje tyle ile da radę wymlocic i wysuszyć . a już ma prawie limit
Czyli konkretnie 🍐nie obiecuje gruszek na wierzbie ....i nie kontraktuje w ciemno🌚
A w niedzielę kontraktacja!!!!! I jestem zaproszony!!!! Będzie impreza!!!
Na górę

Postautor: Gość » 22 sty 2021, o 09:51

A w niedzielę kontraktacja!!!!! I jestem zaproszony!!!! Będzie impreza!!!
Ato w remizie?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”