Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: LoveW » 15 lis 2020, o 09:45

Kurde nawet na Polsacie mówią o Łykoszynie, a o Krysznie ani słowa. Noo co za pech
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2020, o 10:36

Cena fasoli z rana 5,00 zł/kg kto daje więcej?
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2020, o 10:44

Cena fasoli z rana 5,00 zł/kg kto daje więcej?
Wczoraj pytałem w Łaszczowie stało 3 busy janowiakow to po 4,70
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2020, o 12:24

Wczoraj pytałem w Łaszczowie stało 3 busy janowiakow to po 4,70
Za czysty. A odejmij sobie przebieranie po 17 groszy od kilograma. A tutejsze handlarze płacą po 4,80 i przebierają w cenie.
Na górę

Postautor: Gość » 17 lis 2020, o 22:06

Bzdura.Żaden handlarz nie przebira za darmo i jeszcze zbijają ceny za wilgotność.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2020, o 08:21

Ktoś coś tu podał o dyni nie wiem może by posadzić ktoś coś kontraktuje czy wolny rynek hejj dajcie jakieś info bo co siać?
Ktoś coś o dyni???
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2020, o 08:41

Ktoś coś tu podał o dyni nie wiem może by posadzić ktoś coś kontraktuje czy wolny rynek hejj dajcie jakieś info bo co siać?
Ktoś coś o dyni???
To nie tutaj,to jest forum o fasoli,o dyni zapytaj chłopów pod sklepem.
Na górę

Postautor: Gość » 19 lis 2020, o 17:08

Ktoś coś tu podał o dyni nie wiem może by posadzić ktoś coś kontraktuje czy wolny rynek hejj dajcie jakieś info bo co siać?
Ktoś coś o dyni???
Jeszcze ci tylko dyni brak 😆
Na górę

Postautor: Gość » 20 lis 2020, o 20:15

Słyszałem że w Kryszynie wszystkie skupy się zapchały fasolą
oprucz Młodego A.

A ten co mieszka na poczatku miał tak wielce wszystim rządzić i dyktować warunki na Kryszynie. A już ponoć nie kupuje ;-)
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2020, o 07:39

Faktycznie handlarze nie kupują bo myśleli że we wrześniu wykupili wszystko a tu się okazało jeszcze w ciula fasoli i raczej powtórki z tamtego roku nie będzie jak teraz cena spadnie po pozamiatane już się nie dźwignie
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2020, o 08:06

Dlatego ja sprzedaje do każdego handlarza. Ww mojej wsi bo nigdy nie wiadomo. Który będzie brał. Ipo ile jak ja bede potrzebował.
Na górę

Postautor: Gość » 21 lis 2020, o 09:36

Odda ktoś pole w dzierżawę? Okolice Kryszyna? Dobrze zapłacę.
Na górę

Postautor: Hgh » 22 lis 2020, o 12:41

Zagrywka chandlarzy a nie słupów w okolicach innych jak kryszyn wszystkie skupy biorą i będą brać tylko tu jest zmowa oby na cenie ubić pozdrawiam
Na górę

Postautor: Gość » 22 lis 2020, o 14:49

Zagrywka chandlarzy a nie słupów w okolicach innych jak kryszyn wszystkie skupy biorą i będą brać tylko tu jest zmowa oby na cenie ubić pozdrawiam
Co to są słupy??
Na górę

Postautor: Gogo » 22 lis 2020, o 15:24

Co to są słupy??
Slupy sa na przyklad drogowe, slupy wysokiego napiecia, slupy sredniego i niskiego napiecia tez sa
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”