Zielony Rynek cdn.?

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 17 sie 2020, o 11:03

Wiesz co? pojadę i zobaczę tych chłopow małorolnych z produktami eko.Jak za pół darmo?
Tak,że spoko.
Na górę

Postautor: Erni » 17 sie 2020, o 11:11

Wlasnie polecam pojechac zobaczyc jak to wyglada i wtedy komentować, a poldarmo to nie wiem jaki Ty masz szacunek do rolnika bo pitu pitu beblasz a tekscik cebulka za poldarmo. Jedz kup skrzynie pomidora od smierdzacego po dniu urobionego chlopa, zrob eko test i badz szczęśliwy. Tak gadasz o tym eko a pewnie ani diety nie pilnujesz makroskladniki i mikroelementy jakie spozywasz to jedna niewiadoma, a chcesz eko warzywa na chlebek pszenny smarowany delma. W dalszym ciagu jedz czekam na jakas relacje z Twojej nocy na giełdzie.
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2020, o 11:37

Tu Cie zaskoczę.Bardzo pilnuję co jem i to co je moja rodzina.Uprawiam mały ogródek i wiem jak trudno wyhodować zdrowe- bez oprysków warzywa.
Problem nie w tym,że tam sprzedaja drożej niz w klimatyzowanym sklepie niedaleko ale,że sprzedaja produkty tej samej jakośći a nawet takie same.
Byc może to jest dla wielu mało ważne ale Zieleniak to powinno byc miejsce dla handlu dobrą żywnością.
I dlatego tam handlujący powinni byc tego świadomi.Podobnie jak kupujący.
Ktos mnie kiedyś przekonywał,że uprawy wielkopowierzchniowe są bezpieczniejsze i zdrowsze bo ich kontrolują.
Wystarczy pojechać ze 20 km za miasto i zobaczyć pole marchwi po horyzont.Marchewki jak z kreskówki :)

No coż,coraz rzadziej zaglądam na Zieleniak.
pozdrawiam
Na górę


Postautor: Gość » 17 sie 2020, o 13:44

Gość pisze:
> Ja też wolę kupić drożej na Zielonym Rynku bo wiem że wspieram Polski
> rynek. W Biedrze pisze Polskie a w rzeczywistości z Izraela albo Bóg wie
> skąd.
A tu ci mówią nasze a w rzeczywistości faktycznie jedynie Bóg wie
Na górę

Postautor: Gość » 17 sie 2020, o 14:01

A i jeszcze...:) z tym smierdzacym chłopem to ostro pojechałeś.Ja myślę ,że wieczorem jednak się myją i o 3 w nocy sa raczej czyściejsi.
Ubawiłes mnie bo Twój przekaz poszedł w medialny swiat jako kpina z moich dywagacji a wyszło na to,że jesteś gburowaty i niedoinformowany.

Uważasz,że towar sprzedawany przez panienkę z tipsami a wyprodukowany przez chłopa nabywa automatycznie innych walorów?
To przecież śmieszne i zakrawa na hipokryzję.


Powiem Tobie tak,sa tacy w mieście co myślą ,że obornik to różowy granulat w saszetkach!A żółty ser robi się z żołtych kwiatków mniszka?A jajka rolnicy lepią w wolnej chwili z gipsu by potem nadziewać je niczym pączki żółtymi kulkami.

Poważnie!
Sa tacy co jedza co popadnie.
Sa tacy co karmia swoje dzieci jedzeniem z proszku i ze słoiczków z uśmiechnietym bobasem
Sa tacy ...
a potem sie dziwią,że chorują.

Swiadomość tego jest tak niska,że należy rozpocząć naukę od podstaw juz w szkole.

Reklama -kiedyś zwykła zachęta obecnie to walka z brakiem uwagi klienta aby go skołować :) ale to inna bajka :)
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2020, o 10:42

Najlepszym przykładem produktu,który swym wygladem,smakiem i ceną zaskakuje klientów.
Twaróg,Czy ktos wie jak kiedyś wygladał ser twarogowy i jak to ma sie do obecnie sprzedawanego jako ser?
Jest z nami podobno senior,który może to wytłumaczyć?
Na górę

Postautor: kama v » 18 sie 2020, o 18:51

Widzę ze zostałem wyrwany do odpowiedzi . Nie jestem rolnikiem /byłem księgowym/ ale wiem jak zrobić dobry ser .Młodzieży nie narzekajcie tylko kupcie dobre mleko powyżej 3% tłuszczu i zróbcie sami , pełno przepisów na internecie ,tylko trzeba chcieć . Więcej szacunku dla rolników ,Pozdrawiam ,,,,,,
Na górę

Postautor: Gość » 18 sie 2020, o 18:58

Dzisiaj zaskoczył mnie fajny slogan.
"Starzy wkur..ni uratują młodych gniewnych!"

")
Na górę

Postautor: kama v » 18 sie 2020, o 20:11

Ja też znam takie powiedzonko . Do młodzieży świat należy stary robi młody leży .......


















d


















do
Na górę

Postautor: Gość » 23 sie 2020, o 18:14

Gość pisze:
> Uważasz,że towar sprzedawany przez panienkę z tipsami a wyprodukowany przez chłopa nabywa automatycznie innych walorów? To przecież śmieszne i zakrawa na hipokryzję.

Tylko nie przez chłopa zwłaszcza tam gdzie jest ona widoczna w czystej postaci a miało być inaczej a jest jak jest
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2020, o 13:06

Mam pytanie,Dlaczego Zieleniak nie jest czynny w godzinach wieczornych?
Na górę

Postautor: Gość » 3 lis 2020, o 11:28

Czy znowu zamkną Zieleniak?
Na górę

Postautor: Gość » 10 lis 2020, o 17:50

Czy we czwartek bedzie targ?
Na górę

Postautor: Gość » 21 gru 2020, o 22:25

Czy znowu zamkną Zieleniak?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”