Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 paź 2020, o 15:39

Z tego co wiem to oni najbardziej wspierali koło do końca wszystkie się wypisywały pokolei a kto został do końca wiadomo
Ateraz to pierwsze do ataku
Na górę

Postautor: Benia » 25 paź 2020, o 17:36

Ateraz to pierwsze do ataku
No ja mam wrażenie że to oni są atakowani
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2020, o 20:03

Z tego co wiem to oni najbardziej wspierali koło do końca wszystkie się wypisywały pokolei a kto został do końca wiadomo
to czego się wypisała jako pierwsza to jest argument ze się pokłóciła z sąsiadem o śmieci?
Na górę

Postautor: Benia » 25 paź 2020, o 20:08

Ta bajka bongo
Na górę

Postautor: Gość » 25 paź 2020, o 20:33

Ta bajka bongo
Idź Benia spać 🤣
Na górę

Postautor: Benia » 25 paź 2020, o 20:40

A Ty gościu idź się lecz
Na górę

Postautor: 54321 » 26 paź 2020, o 06:10

Skup i wyzysk grochu i wyslodkow buraczanych
Tylko u nas groch Jaś-20zl
Groch drobny - 25zl
Doplacamy 1zl za to że możemy przebierać
Oszukujemy na wadze tylko 10%, nie to co konkurencja
Zawyzamy próby brudnego grochu tylko o 5%
Uwaga promocja!! Tylko u nas za zdjęcie zeszytu konkurencji 50zl, za zdjęcie adresu gdzie jedzie tir 100zl. Za zwrócenie traktora z grochem 200zl
W sprzedaży również lampy.
Tylko u nas przy pisaniu faktury cena tylko trochę ulegnie zmianie.
Najlepsze ceny po tej Rzeszowa tfu, po tej stronie stawow

Podane ceny za 5kg grochu
To jest włąsnie pełna kultura obrażanie i kłamliwe pisanie na innych.Dowatosciowałes się cwaniaczku .Jeden mądry napisał a drugi podpisał co jest świetnego w obrażanie innych .Ttoche pokory za kogo się uwarzasz za Boga kto dał Ci prawo osądzać ludzi.Chcesz Korony ???
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2020, o 07:19

To jest włąsnie pełna kultura obrażanie i kłamliwe pisanie na innych.Dowatosciowałes się cwaniaczku .Jeden mądry napisał a drugi podpisał co jest świetnego w obrażanie innych .Ttoche pokory za kogo się uwarzasz za Boga kto dał Ci prawo osądzać ludzi.Chcesz Korony ???
A skąd wiesz że to o tobie? Poczuwasz się?🤔🤔
Na górę

Postautor: 54321 » 26 paź 2020, o 07:45

A skąd wiesz że to o tobie? Poczuwasz się?🤔🤔
Eh dziecko w takie podchody pobaw się z koleżanką .
Na górę

Postautor: Jassss » 26 paź 2020, o 08:59

Eh dziecko w takie podchody pobaw się z koleżanką .
Ty. , A Ty uważasz że Ty jak mówisz na innych handlarzy r óżne wymyślone historie. , Wszędzie podobno nawet pod kościołem. , W żywe oczy ludziom opowiadasz. ,. No tak ludzie mówią. ,, To uważasz że to jest w porządku. ? To za kogo się uważasz. ? Jak traktory zawracasz to kim jesteś. ? , Weź nie błaznuj poco jeszcze piszesz o kulturze słowa. ? Ty ?? Który do każdego po przezwisku z dziada pradziada. ??. Przecież oni Ciebie nie zaczepiali wszyscy chcieli zyć w zgodzie , przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i pomyśl. , Zastanów się co Ty robisz ludziom. , ? Ja już po prostu tych Waszych kłótni nie mogę czytać. ,Przepraszam ale muszę zareagować. ,. Tylko się chwalić , biedniejszych poniżać. Tyle lat , nareszcie młodzież zareagowała na hamstwo naprawdę współczuję tym nowym. Handlarzom. I jeszcze pół tej cnotliwej wsi się oburza. ,. Jak oni mogą tak na Głównego pisać ,, przy mnie tak mówią , co za ironia. , A jak on innych obraża to słuchają aż im uszy falują. , Wstyd mi za moją wieś .
Ps. Ja grochu nie mam to mam na to wy............
Na górę

Postautor: 54321 » 26 paź 2020, o 09:35

Ty. , A Ty uważasz że Ty jak mówisz na innych handlarzy r óżne wymyślone historie. , Wszędzie podobno nawet pod kościołem. , W żywe oczy ludziom opowiadasz. ,. No tak ludzie mówią. ,, To uważasz że to jest w porządku. ? To za kogo się uważasz. ? Jak traktory zawracasz to kim jesteś. ? , Weź nie błaznuj poco jeszcze piszesz o kulturze słowa. ? Ty ?? Który do każdego po przezwisku z dziada pradziada. ??. Przecież oni Ciebie nie zaczepiali wszyscy chcieli zyć w zgodzie , przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i pomyśl. , Zastanów się co Ty robisz ludziom. , ? Ja już po prostu tych Waszych kłótni nie mogę czytać. ,Przepraszam ale muszę zareagować. ,. Tylko się chwalić , biedniejszych poniżać. Tyle lat , nareszcie młodzież zareagowała na hamstwo naprawdę współczuję tym nowym. Handlarzom. I jeszcze pół tej cnotliwej wsi się oburza. ,. Jak oni mogą tak na Głównego pisać ,, przy mnie tak mówią , co za ironia. , A jak on innych obraża to słuchają aż im uszy falują. , Wstyd mi za moją wieś .
Ps. Ja grochu nie mam to mam na to wy............
I jeszcze MIESZKAŃCÓW Kryszyna obraża co za tupet.
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2020, o 09:40

I jeszcze MIESZKAŃCÓW Kryszyna obraża co za tupet.
Och 😮😮😮
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2020, o 09:43

I jeszcze MIESZKAŃCÓW Kryszyna obraża co za tupet.
To może ja powiem kogo ty obrażasz i jak kogo nazywasz po przezwisku niby swoich przyjaciół chcesz
Na górę

Postautor: Gość » 26 paź 2020, o 09:53

To może ja powiem kogo ty obrażasz i jak kogo nazywasz po przezwisku niby swoich przyjaciół chcesz
a jakich on ma przyjaciół?
Na górę

Postautor: redakto » 26 paź 2020, o 09:54

Tak ciemnego i zacofanego ludu nigdy nie widziałem. Popisujcie się dalej swoja głupotą . A te "wasze rzekome majątki" to jest bzdet , bo nie tym się mierzy wartość człowieka.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”