Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Jdsj » 24 paź 2020, o 11:11

Znowu rolników zatrzymuje ten z zięciem jak wyjeżdżają od innych przebieraczek wstyd chłop robi całemu kryszynowi
Wesxie się za niego bo to oszust i krętacz
Na górę

Postautor: Rozum » 24 paź 2020, o 12:09

Z tego co wiem dużo wiecej płaco to raczej nie kretacze tylko Ci kretacze co 40 groszy taniej płaca I maja sie Za firmy a rolnik niech sie ogarnie bo to on na tym traci
Na górę

Postautor: Vbjujk » 24 paź 2020, o 12:11

Znowu rolników zatrzymuje ten z zięciem jak wyjeżdżają od innych przebieraczek wstyd chłop robi całemu kryszynowi
Wesxie się za niego bo to oszust i krętacz
Co tam znowu tiry jadą i z zadrosci trzeba na forum pisać 😂😂😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2020, o 12:52

Ja nie wiem kto tam wam czego zazdrości ale moim zdaniem nie ma czego, jedną część przejadacie a drugą na podróbki Głessa i Łarmajiego wydajecie 🤣
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2020, o 14:44

Z tego co wiem dużo wiecej płaco to raczej nie kretacze tylko Ci kretacze co 40 groszy taniej płaca I maja sie Za firmy a rolnik niech sie ogarnie bo to on na tym traci
Dzwoniłem wszędzie i po tyle samo każdy płaci i co?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2020, o 18:02

Z tego co wiem dużo wiecej płaco to raczej nie kretacze tylko Ci kretacze co 40 groszy taniej płaca I maja sie Za firmy a rolnik niech sie ogarnie bo to on na tym traci
Kogo chcesz obrazić? Wszystkich handlarzy? Kto ty jesteś Król wszystkich królów??? Wszyscy płacą tak samo , jeden dzień jeden więcej drugiego dnia drugi więcej. Rolnik ogarnięty nie martw się, ty się ogarnij !¡! I te metody walki z konkurencją-----zawracanie traktorów --jak w średniowieczu, napadano na kupców a teraz zawracanie i do siebie. Cywilizacja po kryszynsku. Kto by na taki pomysł wpadł żeby w Łaszczowie rolnika zatrzymac i pytać gdzie wiezie i go do siebie prowadzić. Jak w takim przypadku ciebie nazwać?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2020, o 18:11

Kogo chcesz obrazić? Wszystkich handlarzy? Kto ty jesteś Król wszystkich królów??? Wszyscy płacą tak samo , jeden dzień jeden więcej drugiego dnia drugi więcej. Rolnik ogarnięty nie martw się, ty się ogarnij !¡! I te metody walki z konkurencją-----zawracanie traktorów --jak w średniowieczu, napadano na kupców a teraz zawracanie i do siebie. Cywilizacja po kryszynsku. Kto by na taki pomysł wpadł żeby w Łaszczowie rolnika zatrzymac i pytać gdzie wiezie i go do siebie prowadzić. Jak w takim przypadku ciebie nazwać?
Ojciec Chrzestny?🤭
Na górę

Postautor: Jssjs » 24 paź 2020, o 18:27

Co tam znowu tiry jadą i z zadrosci trzeba na forum pisać 😂😂😂😂😂
A co znowu stoisz i na forum siedzisz ? Czy weekend w Tomaszowie spędzasz z pieskiem ?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2020, o 18:29

A co znowu stoisz i na forum siedzisz ? Czy weekend w Tomaszowie spędzasz z pieskiem ?
🤣🤣🤣🤣🤣 To je dobre, rozwaliłes internety 🤣
Na górę

Postautor: Jjjjw » 24 paź 2020, o 18:50

Uwaga POL-AMA w natarciu 😂😂😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2020, o 18:58

Uwaga POL-AMA w natarciu 😂😂😂😂
A co to za firma?
Na górę

Postautor: Burtym » 24 paź 2020, o 19:03

Uwaga POL-AMA w natarciu 😂😂😂😂
To ta spółka co się reklamowala w tygodniku że za 100 zł wymloci masterem? To nie twoja kumpel czasem takie ma zabawne pomysły?
Na górę

Postautor: Gość » 24 paź 2020, o 19:11

To ta spółka co się reklamowala w tygodniku że za 100 zł wymloci masterem? To nie twoja kumpel czasem takie ma zabawne pomysły?
Nie, to firma Ł& Ł
Czekaj czekaj a jaką kumpel ma ksywkę 🤔
Na górę

Postautor: Djsjd » 24 paź 2020, o 19:14

Firma czterech pancernych i szarik szczekający z wjazdu
Na górę

Postautor: Poeta » 24 paź 2020, o 19:53

Uwaga POL-AMA w natarciu 😂😂😂😂
"Nad stawami"

Wymyśliła pewna dama (sama??)
Firmę młodych POL-AMA
Chyba w wannie jeszcze była
I pośladki sobie myła
Gdy na pomysł wpadła dama
" Wnet wymyślę firmę sama"
Nawet we śnie swym nie śniła że ta firma się ziściła
Młodzi, zdolni i przystojni
Owej damy są niegodni
Nie dostali firmy w spadku, rozkręcają ja z przypadku
Pracowite to chłopaki, dama na nich zbiera haki
Życie płynie w we wsi małej
A wśród społeczności całej
Życzliwości mała garstka
Czy prawdziwa ta powiastka?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”