Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 06:11

Bo w kryszynie jeździ się dobrymi markami a nie jakimiś Volvo
Nie równaj audi do volvo
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 08:08

Hej kolego po co ty chodzisz do kościoła??? 20 minut przed msza napie... na młodego?? Dużo ludzi wczoraj słyszało i się zastanawia po co ręce składasz i do komuni chodzisz 🤣
Czego on na tego młodego taki cięty / za co? I czego akurat jego sobie upodobał?
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 09:38

Czego on na tego młodego taki cięty / za co? I czego akurat jego sobie upodobał?
CZEGO CZEGO
dużemu skakał i już mu d....lize
A MLODEMU może skakac bo młody mu nic nie zrobi
NIECH DUŻYM SKACZE TO GO MOMENT POSADZĄ
Na górę

Postautor: Gość » 26 wrz 2020, o 10:17

Czego on na tego młodego taki cięty / za co? I czego akurat jego sobie upodobał?
Temat w kryszynie w tym tygodniu - - nowe auto i co w niedzielę pod kościołem było mówione hehe a mój mąż nie staje i nie słucha tylko idzie prosto do kościoła się pomodlić - - - tyle w temacie.
Na górę

Postautor: Addi » 26 wrz 2020, o 23:26

Co to za nowa młoda Pani siedzi w gminie na podatkach?
Na górę

Postautor: Gość » 27 wrz 2020, o 07:56

Nadal tiry z fasolą konkurencji są zatrzymywane przy wjeździe i wyjeździe z Kryszyna aby sprawdzić gdzie jadą ? Słyszałem że jest na początku taki jeden ze zatrzymuje tiry konkurencji daje w łapę i pyta gdzie jadą ?
A kto tiry z Kryszyna wysyła 😂
Na górę

Postautor: Uuu » 30 wrz 2020, o 07:32

Bo ma zawiść że mu kilogram fasoli obok nosa przechodzi
Na górę

Postautor: Gość » 30 wrz 2020, o 14:54

Czego on na tego młodego taki cięty / za co? I czego akurat jego sobie upodobał?
Kurka wodna..
. Ten Amadeusz, to musi być niezwykle ważny Gość jak pod kościołem o nim opowiadasz...
Masz Syndrom Amadeusza?
Masz tak?
Otwierasz lodówkę i widzisz Amadeusza?
Amadeusz to pionek się nie liczy no ale z Amadeuszem się na rynku liczą bo cenę ustala...
. To jak to jest? Widać że Amadeusz spędza ci sen z powiek....kazdy telefon do innego handlarza zaczynasz od słowa "Amadeusz"
Masz kompleksy czy jaki.... j???
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2020, o 08:09

Misie wydaje ze nie było by tematu kruszyna gdyby nie gadanie. , i co istotne pod kosciolem. , bardzo nieładnie. , drugi rok już sie to przeciaga. , jak to swiadczy o tym panu co cały czas na tego chłopca gada? zły jest ten swiat. , w złym kierunku młodzi idziecie. , wszędzie chamstwo i. zazdrosc i zawisc i wstyd pokazywac te swoje najgorsze charaktery publicznie. , wstyd
Na górę

Postautor: Edita » 1 paź 2020, o 08:33

Temat w kryszynie w tym tygodniu - - nowe auto i co w niedzielę pod kościołem było mówione hehe a mój mąż nie staje i nie słucha tylko idzie prosto do kościoła się pomodlić - - - tyle w temacie.
A zareagował ktoś na to co mówił pod kościołem czy wszyscy bili brawo? Jak długo będzie oczerniał tego młodego tak długo ludzie tu będą pisać.
Na górę

Postautor: Wojewoda » 1 paź 2020, o 18:19

Czy to prawda ze w kryszynie został uchwalony nowy fundusz sołecki i obejmuje on zrzutke na zlomiarza??
Na górę

Postautor: Gość » 1 paź 2020, o 18:21

Kurka wodna..
. Ten Amadeusz, to musi być niezwykle ważny Gość jak pod kościołem o nim opowiadasz...
Masz Syndrom Amadeusza?
Masz tak?
Otwierasz lodówkę i widzisz Amadeusza?
Amadeusz to pionek się nie liczy no ale z Amadeuszem się na rynku liczą bo cenę ustala...
. To jak to jest? Widać że Amadeusz spędza ci sen z powiek....kazdy telefon do innego handlarza zaczynasz od słowa "Amadeusz"
Masz kompleksy czy jaki.... j???
To je dobre 😆😆😆😆😆
Na górę

Postautor: Gość » 2 paź 2020, o 07:41

A zareagował ktoś na to co mówił pod kościołem czy wszyscy bili brawo? Jak długo będzie oczerniał tego młodego tak długo ludzie tu będą pisać.
W punkt! Nie będzie gadania* nie będzie pisania i temat sam się zamknie.! Może czas na cywilizowany i kulturalny handel?
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2020, o 09:07

Misie wydaje ze nie było by tematu kruszyna gdyby nie gadanie. , i co istotne pod kosciolem. , bardzo nieładnie. , drugi rok już sie to przeciaga. , jak to swiadczy o tym panu co cały czas na tego chłopca gada? zły jest ten swiat. , w złym kierunku młodzi idziecie. , wszędzie chamstwo i. zazdrosc i zawisc i wstyd pokazywac te swoje najgorsze charaktery publicznie. , wstyd
nie.to nie tak.
ja znam jednego chandlarza co chandluje już naprawde dlugo i uczył fachu niejednego chandlarza nawet tych co zaczynali od ładowania byków na buhte
ale to chandlarza kultura
on chandluje długo grochem.mowia ze płaci nie placi
ale nigdy na innych chandlarza żle niemówi
człowiek kultura
to wychowanie dobre zachowanie przechodzi na człowieka jak się człowiek rodzi
geny
tam na gorze nikt cię nie zapyta ile grochu nakupiles
tylko jakim byles człowiekiem
Na górę

Postautor: Gość » 3 paź 2020, o 11:38

Forum to taka ściana płaczu......im więcej piszecie o tym jak gość traktuje konkurencję tym więcej ma gość klientów....wiem co mówię, widzę że bije tych dwóch nowych we wsi na ilości, a ludzie ciągną do niego tabunami...😜
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”