mediaexpert - kolejny bubel

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 28 maja 2016, o 16:10

Gość pisze:ja wam opowiem moją historie z mediaexert... Kupując tam telewizor marki lg okazalo się że miał "podgłos" na kilku kanałach. Pracownik przywrócił ust.fabryczne i śmiga w porządku... pozostałe sprzęty jak lodówka, radio i depilator śmigają w porządku. A były zakupione w
pewnym mieście na literę H.... :panzielony:


Nie wiem po co jechać po sprzed AGD do Hamburga :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2016, o 17:26

przecież chodzi o Hrubieszów nie Hamburg...skąd taki pomysł.... :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 28 maja 2016, o 18:29

Miasto na H... myślałem że trzeba wymyślić jak w "Państwa, miasta" :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 29 maja 2016, o 09:35

przepraszam ale ja już nie gram w takie gry....nie te lata... :panzielony: a wracajac do tematu to jeszcze mam odkurzacz z Mediaexpert w Hrubieszowie i sprawuje się narazie bardzo dobrze...samsunga :D
Na górę

Postautor: Krystian » 24 wrz 2020, o 10:09

Coś z tym media expertem jest nie tak. Kupiłem tam parę rzeczy i w różnym czasie. Od słuchawek przez odkurzacz aż po laptopa. Wszystko albo nie działało od razu, albo szybko się zepsuło albo nie działało jak trzeba od początku. Do tego znam parę osób, które też narzekają na jakość kupionych tam sprzętów. Czyżby to jakieś buble są tam sprzedawane (dlatego tak tanio) a może to jest sprzęt po naprawie albo jakieś zwroty czy temu podobne. Dodam, że w żadnym innym sklepie nie udało mi się kupić tylu bubli co w media expercie. Poza tym, zobaczcie jak łatwo tam oddać zakupiony sprzęt. Nie robią żadnych problemów nawet jeśli minął już czas na zwrot(!!!). Ja już tam niczego nie kupuję.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”