ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 sie 2020, o 22:58

To jest polityka!!! Ten lokalny PiS albo się oczyści z plew, albo ludzie przy wyborach zadecydują kto będzie....
W takim składzie to nie ma czegoś takiego jak lokalny PiS!! Kto ich wybrał, kto ?? Jak się wybiera ludzi do partii? Chcę do PiSu, co mam zrobić, z kim mam rozmaWiać, jestem z Małoniża.
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2020, o 09:59

Kwintesencja twojej głupoty jest tak wielka, że może fruwać bez nauki latania,widać po wpisach że nic ci w życiu nie wyszło,najważniejsze dla ciebie aby innych opluć i znieważyć,po ilości przytoczonych wpisów pewnie są twoimi wypocinami ,którymi chcesz zniechęcić ludzi do PIS i tego co robią.Do następnych wyborów jeszcze trzy lata i nie wyzywaj nikogo od złodziei,kombinatorów,byłych biznesmenów czy też cara pedagoga,popatrz się na tych swoich idoli i napisz jak się u nas zatrudnia koleżanki,jak wyłoniono wykonawców na modernizację kotłowni w szkole,wykonawcę na plac zabaw ,remont przedszkola,czy też modernizację GOK-u,czy wszystko jest takie jasne i przejrzyste?Czyście z plew najpierw swoje środowisko ,chociaż w waszym przypadku może chodzić o zgoniony a nie plewy.

Nie dyskutuj z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.
Na górę

Postautor: JacekD » 11 sie 2020, o 11:11

W takim składzie to nie ma czegoś takiego jak lokalny PiS!! Kto ich wybrał, kto ?? Jak się wybiera ludzi do partii? Chcę do PiSu, co mam zrobić, z kim mam rozmaWiać, jestem z Małoniża.
Proszę bardzo: http://pis.org.pl/partia/wstap-do-pis
Wszystko jest wyjaśnione krok po kroku.
Pozdrawiam, Jacek Dąbrowski
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2020, o 11:20

To robienie wrażenia niedouczenia pani burmistrz to robota tych co szukają zemsty za wynik wyborczy. Jak masz jakąś wiedzę na temat źle przeprowadzonego przetargu idziesz na sesję, prosisz o zabranie głosu i jedziesz z oskarżeniami!! Ale, że czegoś takiego nie było to ty wolisz gryść, oskarżać i pisać oszczerstwa na forum! Zrozum, że nawet papież jak przyjedzie, położy ci z proboszczem ramię na plecach to ciebie i tak ludzie nie wybiorą, ani nikogo z rodziny bo cię znają! Partia nie ma tu nic wspólnego, głosuje się na człowieka!!!
Na górę

Postautor: JacekD » 11 sie 2020, o 11:36

W kwestii brudnej i postrzępionej flagi wiszącej na skwerku, to wystarczył mój jeden telefon do Pani burmistrz i w przeciagu może pół godziny flaga zostaa wymieniona na nowa. Trzeba nauczyć sie współpracować a nie knuć intrygi, czy też rozpowszechniać plotki i pomówienia pod adresem innych. pozdrawiam, Jącek Dabrowski
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2020, o 11:53

Mamy burmistrz nieuzależnioną od nikogo, a czy to dobrze to zobaczymy. Ktoś pisze o przekrętach w przetargach, o zatrudnianiu koleżanek, przecież gdyby to była prawda to już przedstawiciele typu obrońcy LO, obrońcy przychodni i chirurga blokowaliby każdą sesję rady miasta!
Na górę

Postautor: Gość » 11 sie 2020, o 14:47

Macie o w iele lepiej i uczciwiej niż za poprzedniego ustroju Łaszczowa!

Cała społeczność Łaszczowa i wiosek namiętnie czyta to co dosłownie pięć osób wypisuje, trzeba wiedzieć, myśleć co się czyta i weryfikować, bo bardzo podatni na nieprawdę jest nasza społeczność. Kilku cwaniaczków manipuluje informacjami tak, aby cel osiągnąć. Jeśli taka ta burmistrz niezaradna to zweryfikujcie jej działania, sesja jest takim narzędziem, gdzie można wszystko wyciągnąć i o wszystko zapytać.
Na górę

Postautor: Dddd » 11 sie 2020, o 22:43

Kwintesencja twojej głupoty jest tak wielka, że może fruwać bez nauki latania,widać po wpisach że nic ci w życiu nie wyszło,najważniejsze dla ciebie aby innych opluć i znieważyć,po ilości przytoczonych wpisów pewnie są twoimi wypocinami ,którymi chcesz zniechęcić ludzi do PIS i tego co robią.Do następnych wyborów jeszcze trzy lata i nie wyzywaj nikogo od złodziei,kombinatorów,byłych biznesmenów czy też cara pedagoga,popatrz się na tych swoich idoli i napisz jak się u nas zatrudnia koleżanki,jak wyłoniono wykonawców na modernizację kotłowni w szkole,wykonawcę na plac zabaw ,remont przedszkola,czy też modernizację GOK-u,czy wszystko jest takie jasne i przejrzyste?Czyście z plew najpierw swoje środowisko ,chociaż w waszym przypadku może chodzić o zgoniony a nie plewy.
Moim zdaniem, jeżeli ktoś ma jakieś podejrzenia to powinien zgłosić nadużycie, jako mieszkańcy Gminy powinniśmy wiedzieć o wskazywanym przez Ciebie nadużyciu jeżeli to prawda. Zaś jeżeli jest prawdą ze tylko piszesz, aby oczernić, poddać temat, zasiać ziarnko niepewności to zachowujesz się karygodnie. Jutro murowane odcisk na palcu z pisania za takie dyrdymały. Nie wiem ile % wpisów na tej stronie należy do oszustów. W innym wpisie przed chwilą przeczytałam o czymś, sytuację którą znam osobiście. Ale jak się okazuje ktoś napisał całkiem coś innego. Co taka osoba która tak pisze myśli. Totalna przepaść odbioru sytuacji, czy chęć nie wiem pogrążenia osób, podmiotów. Niezależnie od poglądów - w sumie jakich poglądów - sytuacyjnie gdzie dają lepiej - punkt myślenia zmienia punkt siedzenia. A może odwrotnie? Wystarczy przeanalizować, gdzie kto kiedy był, seniorzy debatujących z jakiej partii politycznej pochodzili. Kochani młodzi nie znają historii lokalnego politycznego zachwytu - dobrodziejstwa dawnych czasów. Czasem jednak ktoś coś wspomni, i daje słowo wówczas do pewnych osób powstaje wstręt. Piszecie, warczycie na siebie, ale po co. Zawsze myślałam, że polityk, lokalny działacz powinien być szlachetny - jednak życie weryfikuje.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2020, o 08:16

W kwestii brudnej i postrzępionej flagi wiszącej na skwerku, to wystarczył mój jeden telefon do Pani burmistrz i w przeciagu może pół godziny flaga zostaa wymieniona na nowa. Trzeba nauczyć sie współpracować a nie knuć intrygi, czy też rozpowszechniać plotki i pomówienia pod adresem innych. pozdrawiam, Jącek Dabrowski
A ta Pani nie widzi takich rzeczy aż trzeba jej wskazywać?? A w kampanii to na wszystkim znała się . To potwierdza, że sterują nią różne „szczurki” i specjalsi od w-fu. Porażka.
Na górę

Postautor: roto » 12 sie 2020, o 10:47

Faktycznie ,sprawdziłem na stronie BIP Gminy ,nie ma żadnego ogłoszenia o przetargach na wykonane roboty w przedszkolu i placu zabaw,czy modernizacji kotłowni,a zdjęcia są z wykonanych robót ,czyli nie ma manipulacji informacjami, a jest nie" halo" z tymi przetargami.Jeśli nie ma przepływu informacji o tak ważnych sprawach dla gminy ,jak wykonanie takowych robót ,to czy jest lepiej i uczciwiej jak było????Stanowiska dla koleżanek a roboty dla znajomych!!!!
Na górę

Postautor: Kibic » 12 sie 2020, o 12:29

do poprzedniego wpisu co takigo dobrego zrobiła nasza wladza włącznie z radnymi aby nie krytykowano ich działania które nic narazie nie wniosly aby społeczeństwu gminy żyło. się. lepiej i tak krytyka będzie bo nanarazie nic sie nie dzieje marazm w dzialaniach
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2020, o 20:58

Faktycznie ,sprawdziłem na stronie BIP Gminy ,nie ma żadnego ogłoszenia o przetargach na wykonane roboty w przedszkolu i placu zabaw,czy modernizacji kotłowni,a zdjęcia są z wykonanych robót ,czyli nie ma manipulacji informacjami, a jest nie" halo" z tymi przetargami.Jeśli nie ma przepływu informacji o tak ważnych sprawach dla gminy ,jak wykonanie takowych robót ,to czy jest lepiej i uczciwiej jak było????Stanowiska dla koleżanek a roboty dla znajomych!!!!
Ustawa prawo zamówień publicznych się kłania. Nie zawsze wymagany jest przetarg,jest wiele innych opcji,np. zapytania ofertowe. Wtedy wybiera się najkorzystniejszą ofertę bez całej procedury przetargowej.
Na górę

Postautor: Gość » 12 sie 2020, o 23:23

Ustawa prawo zamówień publicznych się kłania. Nie zawsze wymagany jest przetarg,jest wiele innych opcji,np. zapytania ofertowe. Wtedy wybiera się najkorzystniejszą ofertę bez całej procedury przetargowej.
no coś podobnego
a właśnie poprzednikom to zarzucaliście
co by tu dodać - kłamaliscie
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2020, o 07:40

Ustawa prawo zamówień publicznych się kłania. Nie zawsze wymagany jest przetarg,jest wiele innych opcji,np. zapytania ofertowe. Wtedy wybiera się najkorzystniejszą ofertę bez całej procedury przetargowej.
Przez takie procedury wyklucza się proceder 10 procent, może to tak oburza lokalny rynek usług remontowo budowlanych. Wiecie dlaczego taka burmistrz opluta? Bo nie ma z nikim interesu i nikt nie jest faworyzowany!
Za poprzednika, gdyby miał modernizować posadzki w przedszkolu, to robiłaby to firma, która też zrobi taką posadzkę w piwnicy burmistrza. :) To tak na wzór prastarych czasów PRL! Tak jak otynkowano starą szkołę podstawową, tak samo otynkowano tymi samymi materiałami i kolorami dom dyrektora tej szkoły, a jak do szkoły zakupiono telewizory, to jeden na taczce po zmroku jechał do domu dyrektora!
A teraz tego nie ma, a to boli, oj boli! Ujadają Ci co widzą oszczędności, bo od lat się przyjęło, że pieniądze publiczne to są niczyje, więc trzeba nimi szastać na prawo i lewo!! A to są pieniądze nasze, wspólne!!
Na górę

Postautor: Gość » 13 sie 2020, o 09:50

Ustawa prawo zamówień publicznych się kłania. Nie zawsze wymagany jest przetarg,jest wiele innych opcji,np. zapytania ofertowe. Wtedy wybiera się najkorzystniejszą ofertę bez całej procedury przetargowej.
Tym fanatykom szkoda tłumaczyć bo to jak grochem o ścianę! Jak plac zabaw się pofałdował bo był źle wykonany to krzyczeli że nie zrobione, jak zrobili to im kolor nie odpowiada! Jak Pan Jacek napisał o fladze to też źle! Siedzi kilkoro i smaruje bo się nie mogą pogodzić z losem. Ludzie dobrze wiedzą kto pisze bo się wyjaśniło. Niech piszą dalej, tyle im zostało. Pozdrawiam.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”