ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Karol1 » 14 lip 2020, o 22:10

Czy ktoś sie orientuje od kiedy paczkomat zacznie funkcjonować? Tzn kiedy pojawi sie na mapie lokalizacji i będzie można z niego w pełni korzystac?
Przykro mi ale to nie forum od spraw dnia codziennego tylko rozmowy starych ludzi o tym jak to za peło kradli a za pisu nie. Czy tam odwrotnie. Także lepiej zapytaj kto z kim śpi albo kto za kim jest. XD
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2020, o 09:20

Przykro mi ale to nie forum od spraw dnia codziennego tylko rozmowy starych ludzi o tym jak to za peło kradli a za pisu nie. Czy tam odwrotnie. Także lepiej zapytaj kto z kim śpi albo kto za kim jest. XD
Hmm...to może zapytam inaczej. Czy paczkomaty są na tyle pisowskie żeby je w najbliższych dniach uruchomili? A jeśli nie to z kim trzeba się przespać?
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2020, o 13:39

Przykro mi ale to nie forum od spraw dnia codziennego tylko rozmowy starych ludzi o tym jak to za peło kradli a za pisu nie. Czy tam odwrotnie. Także lepiej zapytaj kto z kim śpi albo kto za kim jest. XD
No to po jakiego wałka piszesz takie pierdoły a potem stękasz że źle że na nic? Przestań pisać durnoty i będzie ok.
Na górę

Postautor: Gość » 15 lip 2020, o 16:46

Hmm...to może zapytam inaczej. Czy paczkomaty są na tyle pisowskie żeby je w najbliższych dniach uruchomili? A jeśli nie to z kim trzeba się przespać?
Musisz zapytać najwyższego pisiorka w gminie. Bez jego wiedzy nic nie może działać. Nie pytaj broń boże jakiegoś peowca bo sobie przesrasz i nie otworzą wcale paczkomatu. A tak na marginesie to ma być za niedługo. To zależne jest od właściciela inpostu.
Na górę

Postautor: Karol1 » 15 lip 2020, o 23:26

No to po jakiego wałka piszesz takie pierdoły a potem stękasz że źle że na nic? Przestań pisać durnoty i będzie ok.
Jeśli dla ciebie światłowód czy maszt 5g pierdołą, a wolisz W KAŻDYM JEBANYM POŚCIE PISAĆ O POLSCE POPISOWSKIEJ TO ODEJMIJ SOBIE PARĘ CHROMOSOMÓW I ZOSTAŃ DELFINEM
Na górę

Postautor: Gość » 16 lip 2020, o 14:05

PO miało swój szczyt władzy i spadło do kanału, tak samo będzie z PiSem, to tylko kwestia czasu, teraz okaże się jak mają sejm, prezydenta czy zrobią dekomunizację sądów, czy wezmą się za oświatę i służbę zdrowia! Uważam, że się nie wezmą. Wpompowali miliardy w naród, ale to miliardy były narodu, a co w trakcie poszło do kieszeni działaczy partii to ich. Trzeba wierzyć, że będzie dobrze.
Na górę

Postautor: Karol1 » 16 lip 2020, o 16:54

https://wiadomosci.wp.pl/projekt-ustawy ... 677265537a

Rozumiem że teraz ten wasz zbawienny PiS będzie zajmował się takimi rzeczami, a nie chociażby dopłatami dla rolników na poziome europejskim ? OD RAZU ZAZNACZAM DLA "DELFINÓW", ŻE NIE JESTEM ZA PEŁO I PRAGNĘ UŚWIADOMIĆ, ŻE SĄ TEŻ INNE SIŁY POLITYCZNE.
Na górę

Postautor: Mleczny » 18 lip 2020, o 12:22

Co to za akcja policji była na targowisku
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2020, o 19:43

na andrzejka zagłosowało 77% ludzi elektoratu z wykształceniem podstawowym witamy prezydenta ludzi niewykształconych i prostych niech żyje 100 lat. jak Stalin wódz ludzi prostych zwykłych tylko on był pracowników i robotników a ten nierobów i obiboków.
Elita Łaszczowa głosowała na Rafała..., kto w tym mieście uważa się za elitę? Osobiście wstydził bym się przyznać wśród znajomych, czy sąsiadów, że głosowałem na Rafała. A słyszałem taki argument, że trzeba skrócić zadłużanie kraju na rzecz +++, że kasa jest pusta. Pierwszy rząd od 89 wsparł naród, a 10 milionów ludzi poparło partię i kandydata, który oficjalnie chce blokować polskie, krajowe inwestycje, a jest za ekspansją obceko kapitału i wspieraniem Europy, kosztem Polski!!! Szok!
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2020, o 21:36

O żyjesz. A już myślałem że cię pogrzebali
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2020, o 22:16

Elita Łaszczowa głosowała na Rafała..., kto w tym mieście uważa się za elitę? Osobiście wstydził bym się przyznać wśród znajomych, czy sąsiadów, że głosowałem na Rafała. A słyszałem taki argument, że trzeba skrócić zadłużanie kraju na rzecz +++, że kasa jest pusta. Pierwszy rząd od 89 wsparł naród, a 10 milionów ludzi poparło partię i kandydata, który oficjalnie chce blokować polskie, krajowe inwestycje, a jest za ekspansją obceko kapitału i wspieraniem Europy, kosztem Polski!!! Szok!
Masz mózg całkowicie zlasowany przez TVPis.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2020, o 22:23

Śmietanka pisowski się odezwała. 10 milionów miał Rafał. Tyle go poparło. Jakbyście nie sfałszowali wyborów to Andrzej by nie wygrał. Taka jest prawda.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2020, o 22:29

Kurski bierze ślub kościelny. Zgroza rozwodnik? Mentalność PiSu. Ale wam wszystko można. Obetną dopłaty unijne to inaczej będziesz pierdzial patriotów.
Na górę

Postautor: Gość » 18 lip 2020, o 22:59

I teraz nikt się po wyborach nie obnosi z tym faktem, że był za Trzaskowskim, wręcz elita nurkuje i milczy, dlaczego? Dlatego, że rządzi większość, a dziś większość została uznana za plebs, nierobów i patologię... Koalicja obywatelska i jej wyborcy to wykształcona elita, wyborcy PiSu to ludzie drugiej kategorii, ZAPAMIĘTAJCIE TEN PODZIAŁ!
Na górę

Postautor: Gość » 19 lip 2020, o 00:32


Elita Łaszczowa głosowała na Rafała..., kto w tym mieście uważa się za elitę? Osobiście wstydził bym się przyznać wśród znajomych, czy sąsiadów, że głosowałem na Rafała. A słyszałem taki argument, że trzeba skrócić zadłużanie kraju na rzecz +++, że kasa jest pusta. Pierwszy rząd od 89 wsparł naród, a 10 milionów ludzi poparło partię i kandydata, który oficjalnie chce blokować polskie, krajowe inwestycje, a jest za ekspansją obceko kapitału i wspieraniem Europy, kosztem Polski!!! Szok!
Zbyt dużo TVP nie jest zdrowe.

Wsparcie narodu wygląda że mamy największą w UE inflacje, Poczekajmy jeszcze trochę i się dowiemy jaki jest naprawdę stan naszej kasy.

Wymień choć jedną skończoną przez obecny rząd inwestycję, bo nawet sam Premier nie potrafi:
https://gospodarka.dziennik.pl/news/art ... darka.html

Szok! Nasz rząd wsparł obcy kapitał i promuje jego ekspansję w Polsce:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Rzad-d ... 88736.html
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”