ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 9 lip 2020, o 11:29

Delegaci powiatu z Łaszczowa, nauczyciel, były przedsiębiorca rozdawali na łaszczowskim targu ulotki Andrzeja Dudy, oni to mają receptę na rozwój Łaszczowa. Panie przewodniczący powiatu, kilka lat temu był Pan przewodniczącym rady gminy w Łaszczowie, przypomnij Pan swoje osiągnięcia za tamtych lat! Niech mieszkańcy sobie przypomną jakie to były lata wytężonej pracy!!! Bardzo arogancką i agresywną politykę prowadzicie na szczeblu samorządowym! Ludzie popierają program PiSu ale nigdy nie pójdą za ludźmi których przeszłość polityczna nic nie wniosła do społeczności lokalnych! Przez Was i Wasze wizerunki partia traci
pan profesor to był od dawna w pisie i od samego początku o ile sobie dobrze przypominam ale ten papierowy biznesmen przecież to wstyd dla tej partii żeby człowiek chorągiewka teraz przykleił się do pis-u bo czuję że może coś ugrać ale nie nic nie ugrasz kolego bo ludzie cię znają i pamiętają twoje przekręty jeszcze z czasów pslu i byłego burmistrza koleżeństwa. wstyd na cały powiat bo nie tylko powiat województwo swego czasu był zwolennikiem lewicy i pana Kwaśniewskiego. Potem psl-u i pana Kowalczyka a teraz pis-u i nudy. Szkoda tego wzięcia tylko taki fajny chłopak był a teraz mam mózg dokładnie zryty.
Na górę

Postautor: Karol1 » 9 lip 2020, o 13:32

do dzbana pisowskiego słuchaj dzbanie dlaczego rozklejasz eplakaty Dudy wszędzie gdzie tylko się da na tablicach sołeckich na drzewach na miejscach do tego niewskazane wiesz o tym że to jest prokurator.
Nic mnie nie interesują plakaty. Interesują mnie rzeczy które są mi potrzebne do pracy jak na przykład normalny internet w postaci światłowodu. Wy tu dalej nie macie tematów ważnych społecznie innych niż polityka ?
Na górę

Postautor: Leh » 9 lip 2020, o 13:53

Podłączę się pod temat światłowodu.
Ja również czekam na takie łącze. Dużo pracuje w domu, potrzebuję na prawdę szybkiego łącza.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2020, o 14:11

Jakie światłowody, po co komu te wariacje
To nie są żadne wariactwa tylko XXI wiek. I jest on potrzebny do pracy zdalnej czy chociażby do szkoły. Nikogo w mieście nie interesuje że ja na wsi gdzie pijani chodzą nago po ulicy nie mam internetu. Jest potrzeba grupowego zebrania on line i przesłanka plików i koniec. Dlaczego nie chcecie pomóc tylko przekrzykujecie się politycznie.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2020, o 14:13

Nic mnie nie interesują plakaty. Interesują mnie rzeczy które są mi potrzebne do pracy jak na przykład normalny internet w postaci światłowodu. Wy tu dalej nie macie tematów ważnych społecznie innych niż polityka ?
a komu kabzę chcesz nabić, 4G nie wystarcza, za chwilę będzie 5G
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2020, o 16:46

Bardzo dobrze, że wreszcie po latach wskoczyła na stanowisko burmistrz osoba nie z grona nauczycielskiego, podgryzają ją oświatowcy od PISu do PO. To bardzo pozytywnie wróży dla zwykłych, pracujących ludzi, którzy wychowują dzieci i tu żyją. Im bliżej wyborów, tym pewne środowiska będą bardzo agresywnie atakować tę władzę, to wielki policzek i poniżenie przegrać z pracownikiem fizycznym nie mającym przeszłości samorządowej. Działacze PiSu zamiast się cieszyć, że mają niepartyjną burmistrz i budować lokalną symbiozę w społeczności to tylko szukają powodów do sporów, podważają wybór mieszkańców i puszczają w obieg nieprawdziwe informacje.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2020, o 18:03

Osoba podstawiona przez grono nauczycieli z PO? To jest bezpartyjność?
Na górę

Postautor: Karol1 » 9 lip 2020, o 18:49

a komu kabzę chcesz nabić, 4G nie wystarcza, za chwilę będzie 5G
Otóż 4g nie wystarcza bo nie jest to stałe łącze po linii telefonu stacjonarnego. Ilość internetu 4g jest limitowana. Jeszcze jakieś pytania ?
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2020, o 19:58

Osoba podstawiona przez grono nauczycieli z PO? To jest bezpartyjność?
O masz dobrze to czy nie? Kto to jest grono nauczycieli z PO? Kto jest w gronie nauczycieli PiS? Jest też grono nauczycieli z PSLu? A burmistrz ma ich wszystkich w jednej szkole, to jest dopiero puszka pandory!!
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2020, o 21:24

Osoba podstawiona przez grono nauczycieli z PO? To jest bezpartyjność?
Widzisz a tyle jest pisiorków i nie potrafiliście hehehe..... a peowcy choć na palcu jednej reki policzysz i potrafili. Szacun dla nich. Trzeba mieć pojęć a nie sieczkę we łbie.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2020, o 21:50

To nie są żadne wariactwa tylko XXI wiek. I jest on potrzebny do pracy zdalnej czy chociażby do szkoły. Nikogo w mieście nie interesuje że ja na wsi gdzie pijani chodzą nago po ulicy nie mam internetu. Jest potrzeba grupowego zebrania on line i przesłanka plików i koniec. Dlaczego nie chcecie pomóc tylko przekrzykujecie się politycznie.
Pisać na forum to nie trzeba światłowodu cymbale jeden. A tak na marginesie to szkoła ma, gmina ma, bank ma tylko czekac jak i ty bedziesz miał.
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2020, o 23:08

Widzisz a tyle jest pisiorków i nie potrafiliście hehehe..... a peowcy choć na palcu jednej reki policzysz i potrafili. Szacun dla nich. Trzeba mieć pojęć a nie sieczkę we łbie.
Ktoś wyżej mądrze napisał jak pogrążyć burmistrz, trzeba ją uwikłać w platformę i Adam zostaje namaszczony!
Na górę

Postautor: Gość » 9 lip 2020, o 23:13

O masz dobrze to czy nie? Kto to jest grono nauczycieli z PO? Kto jest w gronie nauczycieli PiS? Jest też grono nauczycieli z PSLu? A burmistrz ma ich wszystkich w jednej szkole, to jest dopiero puszka pandory!!
Nie przypominam sobie, żeby kampanie prowadzili rzekomo nauczyciele z PiS czy PSL. Jak się stawia pierwsze kroki i nie ma poglądów, a również nie wie się do kogo przyjdzie się w przyszłości to najbezpieczniejsze słowo to bezpartyjność.
Na górę

Postautor: Gość » 10 lip 2020, o 07:36

Widzisz a tyle jest pisiorków i nie potrafiliście hehehe..... a peowcy choć na palcu jednej reki policzysz i potrafili. Szacun dla nich. Trzeba mieć pojęć a nie sieczkę we łbie.
to na pewno nie twój pojęć ro....cik, a sieczka się czkawką odbije wam
Na górę

Postautor: Gość » 10 lip 2020, o 08:28

Ktoś wyżej mądrze napisał jak pogrążyć burmistrz, trzeba ją uwikłać w platformę i Adam zostaje namaszczony!
Mieszkańcy powinni odpędzić nauczycieli od polityki a zapędzić do nauki naszych dzieci, bo zarabiają dobrze, a zajmują się tym czym nie powinni, choć teraz i tak jest o niebo lepiej niż za tych co telepali szkołami za G.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”