O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 maja 2020, o 21:55

I jak mamy milony monet na drogę w Machnowie na dojazd do obórek 😁
A o co chodzi?????
Na górę

Postautor: Aaas » 22 maja 2020, o 21:58

Posłuchaj sesji 🤔
Na górę

Postautor: Stach66 » 23 maja 2020, o 12:26

A ja myślę, że prokurator czeka na grubsze ryby pasażerów okrętu podwodnego Akuła. 😂 Znam forum od początku wako zaraz napisze co z okrętem i pasażerami wszak jest jednym z nich.😂
Na górę

Postautor: Rob » 23 maja 2020, o 14:10

A ja myślę, że prokurator czeka na grubsze ryby pasażerów okrętu podwodnego Akuła. 😂 Znam forum od początku wako zaraz napisze co z okrętem i pasażerami wszak jest jednym z nich.😂
Wako był w redakcji gazety powiatowej- BARDZO WAŻNEJ - i przypomniał wszystkim ciemnym redaktorom o sukcesach i redaktor się zgodził na publikacje jego dokonań w formie takiego artykułu jak o granicy ale dopiero po serii artykułów o dużej czytalności a więc: przypomnienie występów GRANICY w latach 1995-2010 potem seria o RUCHU MACHNÓW a potem o sekcji piłki nożnej przy OSP Żurawce. Jeśli liga i klasy A B i OKREGÓWKA nie ruszą to w listopadzie 2027 możemy się spodziewać tego cennego artykułu.
Na górę

Postautor: edek » 23 maja 2020, o 14:18

Już za rok może nastąpić kolejne "dojechanie" ujadających, za nisko sikających (niestety) ratlerków. W przyszłym roku "Tomasovia" będzie obchodzić swe 100-tuletnie urodziny. Być może nawiąże do tradycji w wzorem z roku 1996 (75-lecie) zorganizuje plebiscyt na zawodnika i trenera stulecia kubu. Wtenczas kolejność plebiscytu prowadzonego przez "Kurier Lubelski" i "Tygodnik Zamojski" była taka: zawodnicy - 1. W.Furmanek ( kibice głosowali na niego pomimo, że wcześniej w 1979 roku opuścił Lubyczę i "Tomasovię") 3. D.Bzowski (rodowity Lubyczanin) a trenerzy - 1.Wacław Koszel. Mając na uwadze, że w ostatnim ćwierćwieczu moi wychowankowie dorzucili do mej plebiscytowej metryczki kilka tytułów mistrza Polski i reprezentowali kraj w meczach międzypaństwowych, czuję, że nie jestem bez szans na dobre miejsce w ewentualnym plebiscycie.
[/quote]

Hahaha on dalej nie ogarnia! Człowieku nawet plebiscyt na gospodynię roku POWIATOWEJ GAZETY miał więcej nadesłanych głosów niż ten akurat wspomniany przez Ciebie plebiscyt- wiem przykre to ale cyferek nie przeskoczysz...
Na górę

Postautor: Teofil » 23 maja 2020, o 16:29

Narazili się wako redakcje już kilku gazet Nie chcą słuchać jego głupot. Zemści się na pewno. A więc pewnie po zamknięciu wojewodów z prawnikami, sędziów, prokuratorów, burmistrza, dyrektora, radnych, inspektorów PiP, kuratorium itd przyszedł czas na zamykanie redaktorów gazet. A może salwa rakiet z Akuły ich potraktuje.😂
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2020, o 16:37

Narazili się wako redakcje już kilku gazet Nie chcą słuchać jego głupot. Zemści się na pewno. A więc pewnie po zamknięciu wojewodów z prawnikami, sędziów, prokuratorów, burmistrza, dyrektora, radnych, inspektorów PiP, kuratorium itd przyszedł czas na zamykanie redaktorów gazet. A może salwa rakiet z Akuły ich potraktuje.😂
Daj na mszę baranie, by nie stało się to hurtem. Wszystko wskazuje, że idzie ku temu!
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2020, o 18:35

To już nawet nie to chodzi. Nie musicie odbierać człowiekowi wszystkiego. Problem jest w tym, że czasami człowiek rozmieni się na drobne pseudo prawnymi poradami czy wykładem o wpływie salwy oddanej z Akua u wybrzeży USA. I jeszcze się przy tym upiera narażając się na śmieszność.
Na górę

Postautor: Bog45 » 23 maja 2020, o 19:15

Zacytuję klasyka. Zagłoba by powiedział. Coraz bardziej mi się ten wako podoba. Czym byłoby to forum bez wako. To o wirusie napisze, to o salwie rakiet balistycznych z Akuła, to o targowicy. Ma facet odloty.😃
Na górę

Postautor: Gość » 23 maja 2020, o 19:59

Nie znam osoby, nie znam jego zasług czy win ale tak czysto teoretycznie; jeżeli w jednym z wątków było narzekanie na opieszałość sędziów i ich takie a nie inne orzekanie o winie czy niewinności, jeżeli słyszymy i czytamy że wobec niektórych zanim zacznie się postępowanie już jest umorzone. Jeżeli osoba jeszcze nie skazana już jest ulaskawiona, to może wako ma rację?
Na górę

Postautor: Mors 123 » 23 maja 2020, o 20:10

Prawo łaski ma Prezydent RP. Czyżby kogoś ułaskawił?
Na górę

Postautor: badacz » 23 maja 2020, o 20:43

Dajcie spokój z "Akuą". To nie wako ją wymyślił tylko jego jakiś forumowy oponent. O tym statku nic nie słychać, a "Boreje" się kręcą po oceanach i straszą. Leciwa "Akua" może spoczywać w uskoku tektonicznym u wschodnich wybrzeży USA. Uczeni rosyjscy jeszcze w latach 70-tych opracowali koncepcję wykorzystania tego uskoku w celu unicestwienia USA. Założyli, że potężna eksplozja nuklearna w tym uskoku spowoduje falę tsunami wysokości 1200 m (by nie myślał ktoś,że pomyliły mi się zera to uściślam 1,2 kilometra), która zaleje wschodnie wybrzeża USA i całą Anglię. Prawdopodobnie dlatego Amerykanie wybudowali punkt dowodzenia (Pentagon-bis) w Górach Skalistych na poziomie wyższym niż w zakładanym ataku. To co do tej pory było dobrodziejstwem natury w obronie terytorium amerykańskiego teraz jest przekleństwem.
Na górę

Postautor: Gość » 24 maja 2020, o 12:21

Dla nas i tak najważniejsze, że to nie jest w stanie podpłynąć pod Lubyczę Sołokiją
Na górę

Postautor: Cuco » 24 maja 2020, o 16:07

Dla nas i tak najważniejsze, że to nie jest w stanie podpłynąć pod Lubyczę Sołokiją
Piszesz teksty niczym stara dewotka która czyta tylko Biblię i czasem"ND"!
Na górę

Postautor: Tomekx » 24 maja 2020, o 21:22

Jestem pod wrażeniem takiej znajomości strategii okrętów podwodnych. Na forum można się dowiedzieć ciekawych rzeczy.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”