O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 20:17

Jeszcze tylko została sprawa wyniesienia danych osobowych ze szkoły i przekazania ich Wacławowi. Myślę, że tu wyroki będą wysokie. Ciekawe czy w pierdlu udostępnią Wacławowi komputer do pisania bzdur.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 20:53

Jeszcze tylko została sprawa wyniesienia danych osobowych ze szkoły i przekazania ich Wacławowi. Myślę, że tu wyroki będą wysokie. Ciekawe czy w pierdlu udostępnią Wacławowi komputer do pisania bzdur.
Cymbale ! 1. Jeśli coś wiesz na ten temat to masz obowiązek doniesienia na policję lub prokuraturę.
2. Za ujawnienie tajemnicy służbowej odpowiada ten co ją posiada a nie ten co ją pozyska.
3. D..pa jest jednak nadal z tyły i to nie jest tajemnicą.
Na górę


Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 21:05

Cymbale ! 1. Jeśli coś wiesz na ten temat to masz obowiązek doniesienia na policję lub prokuraturę.
2. Za ujawnienie tajemnicy służbowej odpowiada ten co ją posiada a nie ten co ją pozyska.
3. D..pa jest jednak nadal z tyły i to nie jest tajemnicą.
Ten co je pozyskał, przetworzył je a tego już robić nie wolno. Raczej się nie wywinie.
Jedyna możliwość uniknięcia kary to pokazanie tego forum jak dowodu przy staraniu się o żółte papiery.
Wtedy może się udać.
Myślę, że o to się tan pan tutaj stara.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 21:21

Cymbale ! 1. Jeśli coś wiesz na ten temat to masz obowiązek doniesienia na policję lub prokuraturę.
2. Za ujawnienie tajemnicy służbowej odpowiada ten co ją posiada a nie ten co ją pozyska.
3. D..pa jest jednak nadal z tyły i to nie jest tajemnicą.
Ciekawe, czy znajdzie się odważny jakiś zasraniec, który wykona punkt pierwszy ? Inaczej to d..pa zbita.
Na górę

Postautor: Gość » 8 kwie 2020, o 21:34

Ciekawe, czy znajdzie się odważny jakiś zasraniec, który wykona punkt pierwszy ? Inaczej to d..pa zbita.
Zasraniec nie. Ale odważny tak. Poczekaj pan na swoją kolej.
Przy okazji, jak pan czekasz panie waclawie na swoją kolej w sprawie to może pan opowie lubyckiej społeczności jak, w czasie gdy w szkole były zwolnienia proponowałeś pan pracę w tej szkole powołując się na panią bożenę. Informacje o zwolnionych nauczycielach wynosiła wtedy pani wiesława.
Myślę, że oczernianie zwolnionych od 3 lat, pisanie na nich donosów to sposób na odciągnięcie w czasie kary, którą musisz ponieść.
Na górę

Postautor: Obserwa » 8 kwie 2020, o 22:31

Podobno belfra, wako, badacza widziano jak wsiadają na pokład łodzi podwodnej i odpływają sołokiją na Ukrainę. Pewnie poproszą o azyl polityczny. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2020, o 06:43

Podobno belfra, wako, badacza widziano jak wsiadają na pokład łodzi podwodnej i odpływają sołokiją na Ukrainę. Pewnie poproszą o azyl polityczny. :lol:
Taa.. a nad nimi widziano orła cień... :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2020, o 06:49

Podobno belfra, wako, badacza widziano jak wsiadają na pokład łodzi podwodnej i odpływają sołokiją na Ukrainę. Pewnie poproszą o azyl polityczny. :lol:
No,uciekli z takim jednym kolegą.
https://kabaret.tworzymyhistorie.pl/ima ... 252867.jpg
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2020, o 08:00

No,uciekli z takim jednym kolegą.
https://kabaret.tworzymyhistorie.pl/ima ... 252867.jpg
Widzę, że karpie same pchają się pod nóż. Jestem pewna, że sprawa zwolnionych nauczycieli teraz nabierze tempa.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2020, o 08:54

Oj! To nie te święta! Jajka teraz! Jajka!
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2020, o 10:37

Oj! To nie te święta! Jajka teraz! Jajka!
Coś się komuś pomyliło. Chyba to nie karpie ale kiełbie (najgłupsze z ryb) i nie wiedzą, że to nie te święta.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2020, o 15:29

Karpie, kiełbie, jajka, łodzie podwodne. Wam się już ten wirus na mózg chyba rzucił
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2020, o 20:05

Karpie, kiełbie, jajka, łodzie podwodne. Wam się już ten wirus na mózg chyba rzucił
A ja dziś czytam,że uczeni z uniwersytetu texasańskiego odkryli,że szczepionka od gruźlicy dziesięciokrotnie zmniejsza
zaraźliwość na COVID-19. Ktoś tu pisał o tym tydzień temu. A te łodzie z rakietami mogą być potrzebne. We wczorajszej relacji z Nowego Jorku ktoś donosił o milionowych zakupach broni przez zwykłych obywateli USA. Ci obywatele zbroją się na wypadek rozruchów społecznych, rabunków i innych zdarzeń towarzyszących.
Na górę

Postautor: Gość » 9 kwie 2020, o 20:18

W Polsce wszyscy są szczepieni na gruźlicę także nie powinno być przypadków zachorowań? I co ci zwykli amreykanie kupują? łodzie podwodne?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”