ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 14:49

To nie ona musi przemawiać, choć powinna!! Jak się nie czuje dobrze przed kamerą to ma sekretarza, przewodniczącego rady, może kogoś wyznaczyć na rzecznika medialnego! Ale trzeba umieć kierować ludźmi i wymagać!
a ty byś nie chciał być rzecznikiem medialnym tej gminy taki wyszczekany elokwentny jak ty wszystko wiesz, gdzie kto z kim za co za ile po ile ty to jesteś gościu, ja bym proponował żebyś jednak został twój rzecznikiem.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 15:09

Jutro niedziela palmowa, po módlmy się lepiej! Po co władze stresować w tak trudnym dla wszystkich czasie!
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 15:37

To burmistrz już jednak jest w PiSie!! :oops: . Coś jest na rzeczy jak kgw nabrożanki szyją maseczki dla szpitala w Tomaszowie Lub, a szpitalowi przekazuje je poseł Z.
Zaskoczony jestem taką sytuacją, ale to chyba jedna słuszna droga.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 16:20

Myśli widać, Bardzo mąra kobieta!
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 16:35

Tak zastanówcie się w końcu. Doradcy z KO, współpracownicy z PSL, a teraz w PiS. Jutro będzie z konfederatami albo z Biedroniem. Super tak trzymać.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 18:54

Na PiSie nie przegra jak będzie lojalna.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 20:17

Na PiSie nie przegra jak będzie lojalna.
A komu ona tam potrzebna??? Ma M.... omanię, i seniorkę?? Tutaj jest lojalna?
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 20:57

A komu ona tam potrzebna??? Ma M.... omanię, i seniorkę?? Tutaj jest lojalna?
No raczej nie ma wyjścia
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 21:20

No G też podobno jest lojalna, już nie wiadomo kto to jest w tym jej układzie? Kto rządzi, kim, czym? Tu tak jakby nikt nie rządził. Pogubiłem się na samym początku a w tej sytuacji to już jest chaos!
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 21:56

A dziwisz się zwykłemu pracownikowi fizycznemu, któremu wydaje się, że Boga złapał , bo zarabia 3razy tyle na ile się należy. Taki człowiek sam nie wie z kim ma trzymać, kto z kim i w jakim układzie. Znasz takie powiedzenia, że pokorne cielę dwie matki ssie?
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 22:52

Ten poseł z Zamościa co pomógł jej pozyskać połowę kasy na samochód dla stołówki słyszałem że jest kuzynem teściowej.
Na górę

Postautor: Gość » 4 kwie 2020, o 23:12

Niech będzie i kuzynem diabła! Kupili busa na 9 osób .. będzie gmina miała na wyjazdy szkolne, na wyjazdy seniorów, na wyjazdy KGW. Przyda się!
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 09:27

Ten poseł z Zamościa co pomógł jej pozyskać połowę kasy na samochód dla stołówki słyszałem że jest kuzynem teściowej.
A nie wspomnisz o „wujku przebierańcu”?? Jak kupił mundur majora i udawał oficera?? Takie to właśnie „pajacyki, przebierańce”?? Udają „arystokrację”.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 09:29

I bardzo dobrze że ma znajomości. Zawsze parę złotych załatwią, pomogą. Widziałem tego busa, laleczka. Dla szkoły to przydatna sprawa.
Na górę

Postautor: Gość » 5 kwie 2020, o 11:33

A nie wspomnisz o „wujku przebierańcu”?? Jak kupił mundur majora i udawał oficera?? Takie to właśnie „pajacyki, przebierańce”?? Udają „arystokrację”.
To ten wujek chyba jej podpowiada jak rządzić 8)
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”