Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 2 kwie 2020, o 16:37

Tych trzech starszych panów od przebieraczek nieraz razem pili i byli kumple a co się porobiło? Morał jest jeden-nic nie trwa wiecznie. Może kiedyś się pojednają , ja jako kobieta im tego serdecznie życzę.
:lol: nie przesadzaj..50 latki to jakie to starsze takie w sile wieku :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2020, o 17:00

Z tego co wiem Pan wielki handlarz zaczął ta wojnę z Panem P. A młody handlarz i Pan P. Żyją ze sobą bardzo dobrze, synowie ich się bardzo dobrze znajdą i szanują
To młody handlarz ma już syna? Nic mi o tym nie wiadomo, dopiero wesele ma być.
Na górę

Postautor: Nnn » 2 kwie 2020, o 17:17

Mówiłem o synach
Na górę

Postautor: Gość » 2 kwie 2020, o 17:27

To młody handlarz ma już syna? Nic mi o tym nie wiadomo, dopiero wesele ma być.
Ten ma syna a ten ma córkę
Na górę

Postautor: Kryszy » 2 kwie 2020, o 17:30

To ja już nic nie rozumiem. Dla mnie młody zrobił bardzo dobre wrażenie. Sprzedałem fasolę, chłopak miły i kulturalny, pieniadze tak jak obiecał następnego dnia. Nie rozumiem czemu tyle w każdym jadu. Nie mieli okazji z nim może współpracować a komentować to każdy otwarty. Nie rozumiem takiego waszego zachowania.
Na górę

Postautor: Nnn » 2 kwie 2020, o 17:52

Ale do młodego nikt nic nie ma prócz wielkiego handlarza i jego pieska. To oni mają najwięcej do powiedzenia na jego temat. Młody z każdym dobrze żyje
Na górę

Postautor: jasiek » 2 kwie 2020, o 20:13

Młody Amadeusz dobry chłopak. Słowny i uczciwy w handlu
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2020, o 08:49

Młody Amadeusz dobry chłopak. Słowny i uczciwy w handlu
Ten komentarz to jakaś prowokacja? Wszyscy co tu czytają myśleli że za chwilę się będzie zaprzeczenie. A tu cisza. :?:
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2020, o 09:18

Ten komentarz to jakaś prowokacja? Wszyscy co tu czytają myśleli że za chwilę się będzie zaprzeczenie. A tu cisza. :?:
a co ma byc?? taka jest prawda,handlarz dopiero zaczął i jest uczciwy! tu mowa o handkarzarz a nie o kimś prywatnie.nas to nie obchodzi.handlarz ok,a prywatnie nie eiem,bo z nim nie pije.
Na górę

Postautor: patrycz » 3 kwie 2020, o 09:18

Ten komentarz to jakaś prowokacja? Wszyscy co tu czytają myśleli że za chwilę się będzie zaprzeczenie. A tu cisza. :?:
Prowokacja??? To że ktoś mówi prawdę to prowokacja? Nie wierzę w to co czytam. Nie mogę uwierzyć w taki poziom ludzkiego zbydlęcenia żeby tak za przeproszeniem srać na innych.
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2020, o 10:11

Prowokacja??? To że ktoś mówi prawdę to prowokacja? Nie wierzę w to co czytam. Nie mogę uwierzyć w taki poziom ludzkiego zbydlęcenia żeby tak za przeproszeniem srać na innych.
Patryk, brawo że tak bronisz kolegi, ale tu nie ma o co bic piany. Nic tu złego o koledze nie piszą, wprost przeciwnie. Ale dla mnie nie to jest ważne. Tyle tu piszecie jak to kryszyncy zazdrośni jak się kłócą itp. A tu proszę kolega jak broni kolegi, postawa godna uwagi. Brawo Patryk! Jesteś naprawdę spoko. Szacun :P
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2020, o 10:38

A skąd wiesz ze to Patryk? Że ktoś się podpisał Patryk? Równie dobrze może być Patrycja czy inna Lola :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 3 kwie 2020, o 11:43

A skąd wiesz ze to Patryk? Że ktoś się podpisał Patryk? Równie dobrze może być Patrycja czy inna Lola :lol:
Wiem bo widzę że od małych lat razem trzymają
Na górę

Postautor: Luki123 » 4 kwie 2020, o 21:04

I teraz co dalej? Jakieś kolejne pomysły na odrabianie dupy? Halo zawistni ludzie ?
Na górę

Postautor: Nnn » 5 kwie 2020, o 09:25

I teraz co dalej? Jakieś kolejne pomysły na odrabianie dupy? Halo zawistni ludzie ?

Ty pierwszy
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”