Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Byk » 21 mar 2020, o 12:12

Ty pierwszy do mnie do roboty przyjdziesz, jak Ci zabiorą 500 + i inne przywileje na które ja musze robić.
100zł na godzine i nawet od jutra możemy zaczynać.

Bede rył jak dziki osioł lub koń!
🐴
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2020, o 12:34

co tam klarafior i warzywa najważniejsze że chyba wesele odwolaja a ja byłam zaproszona i miałam okazje zenka na żywo posłuchać autograf wziąść a tak przez te koronę virus nici
Na górę

Postautor: Gość » 21 mar 2020, o 12:48

co tam klarafior i warzywa najważniejsze że chyba wesele odwolaja a ja byłam zaproszona i miałam okazje zenka na żywo posłuchać autograf wziąść a tak przez te koronę virus nici
Dzietam Zuzia odwolajo :lol: mamusia na to nie pozwoli miała byc pokazowka jak u nikogo i bendzie , ja tam nie rezygnuje , teraz odwolac to jakie to koszty na pewno zadatki podawali ja tam Zusia nie rezygnuje bendziem szalec na parkiecie Zuzia :lol:
Na górę


Postautor: Gość » 21 mar 2020, o 15:20

Czy ktoś wyjaśni na czym ma polegać uciszanie opłat? Trzeba płacić czy nie? 😃
Na górę

Postautor: Mag da » 22 mar 2020, o 11:30

Dzietam Zuzia odwolajo :lol: mamusia na to nie pozwoli miała byc pokazowka jak u nikogo i bendzie , ja tam nie rezygnuje , teraz odwolac to jakie to koszty na pewno zadatki podawali ja tam Zusia nie rezygnuje bendziem szalec na parkiecie Zuzia :lol:
Nie wiem o co ten szum?t ak ludzie na zdrowy rozum? Rozsiewacie plotki i jeszcze dodajecie połowę. Już nie pełni zadnej funkcji, chociaz to ona do końca ratowała to kgw, sołtys też wam żaden nie dogodzi, Nie widuje jej w gminie już wcale czy chyba taka przestraszona, nawet konto na Facebooku usunęła. no ale tyle o się na nią hejtu wylało to ja dziękuję.Wirus, epidemia a wam co w głowie?
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2020, o 20:19

Nie wiem o co ten szum?t ak ludzie na zdrowy rozum? Rozsiewacie plotki i jeszcze dodajecie połowę. Już nie pełni zadnej funkcji, chociaz to ona do końca ratowała to kgw, sołtys też wam żaden nie dogodzi, Nie widuje jej w gminie już wcale czy chyba taka przestraszona, nawet konto na Facebooku usunęła. no ale tyle o się na nią hejtu wylało to ja dziękuję.Wirus, epidemia a wam co w głowie?
Chciałaś dobrze a wyszło żle, jaka przestraszona??? stuknij się w głowę, Koniec tego! To był ostatni komentarz na ten temat!!! Dajcie ludziom żyć!
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2020, o 21:10

Czy ktoś wyjaśni na czym ma polegać uciszanie opłat? Trzeba płacić czy nie? 😃
A niby czego nasz nieplacic? :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 mar 2020, o 21:29

Na stronie gminy jest o uciszaniu opłaty za śmieci, dlatego pytam czy to znaczy że trzeba płacić czy nie.
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2020, o 06:14

A niby czego nasz nieplacic? :lol:
Nie rozumiesz znaczenia słowa "uiszczenie "?
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2020, o 10:16

Chciałaś dobrze a wyszło żle, jaka przestraszona??? stuknij się w głowę, Koniec tego! To był ostatni komentarz na ten temat!!! Dajcie ludziom żyć!
👍
Na górę

Postautor: Gość » 23 mar 2020, o 11:13

Nie rozumiesz znaczenia słowa "uiszczenie "?
Ja to rozumiem ale czy osoba wie co pisze? Bylo o uciszeniu a nie o uiszczeniu.
Na górę

Postautor: Gość » 25 mar 2020, o 19:17

W związku z licznie występującymi nieprawidłowościami dotyczącymi segregacji odpadów komunalnych przez mieszkańców gminy Telatyn, zwracamy się z prośbą o zapoznanie się z zasadami prawidłowej segregacji. Informacja na ten temat dostępna jest na ulotce dostarczanej przez firmę odbierającą odpady oraz do pobrania w Urzędzie Gminy osobiście lub na stronie internetowej. Wobec właściciela nieruchomości, który nie stosuje się do zasad prawidłowej segregacji Gmina będzie zobowiązana wydać decyzję o naliczeniu podwójnej stawki za gospodarowanie odpadami.

Gdzie na stronie internetowej gminy można znaleźć informację jak prawidłowo segregować śmieci, aby nie zapłacić podwójnie? Ktoś coś wie?
Plus dla gminy, że pod koniec marca zamieścili harmonogram wywozu śmieci na rok 2020.
Na górę

Postautor: Gawiedz » 27 mar 2020, o 11:16

Zbliżają się wybory prezydenta i gmina Teatyn winna się zmobilizowac ,aby miec realny wpływ na ten wybór.Jestesmy ludzmi wierzacymi i sprwa kto będzie naszym prezydentem nie pownna nam byc obojętna.Duda jest dla nas idealnym kandydatem bo jest czlowiekiem szlachetnym ,inteligentny i wierzący.Glosujmy na nigo bo nasz los będzie w dobrych rękach.i
Na górę

Postautor: kgw » 27 mar 2020, o 20:12

Zbliżają się wybory prezydenta i gmina Teatyn winna się zmobilizowac ,aby miec realny wpływ na ten wybór.Jestesmy ludzmi wierzacymi i sprwa kto będzie naszym prezydentem nie pownna nam byc obojętna.Duda jest dla nas idealnym kandydatem bo jest czlowiekiem szlachetnym ,inteligentny i wierzący.Glosujmy na nigo bo nasz los będzie w dobrych rękach.i
Idź na inne forum z tym prezydentem. Tutaj są ważniejsze sprawy. To forum fasolarzy, przebieraczek i wojny Kryszyńskiej
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”