"... Ja Piotr Car I..."

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 2 mar 2020, o 15:00

Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej.

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 9&start=15
Car popiera Cysorza. Więzy krwi :lol: :lol:

Postautor: Gość » 4 mar 2020, o 10:35

Ja Piotr Car I nie mam żadnych zastrzeżeń co do obecnego burmistrza i z całego serca życzę mu wygranej.

http://tomaszow.lub.pl/forum/viewtopic. ... 9&start=15

Takie poparcie zadecydowało o wyniku wyborów

Postautor: Gość » 4 mar 2020, o 10:38

Franc no już dobrze, nie przezywaj, idź spuść klocka, przed spłukaniem zobacz, czy ma odpowiednią barwę.

Postautor: Gość » 4 mar 2020, o 10:46

Franc no już dobrze, nie przezywaj, idź spuść klocka, przed spłukaniem zobacz, czy ma odpowiednią barwę.
całe twoje życie kręci się jak widać wokół srania, pierdzenia i puszczania bąków :lol: :lol:

no jak tam z pomnikiem który miała postawić Rada Miejska? Sam się nazwałeś Carem to do kogo pretensje?

Postautor: Gość » 4 mar 2020, o 10:54

Jakim to trzeba być jełopem, żeby takie pomyje ciągniąć od 15 maja 2018, i to dzień w dzień i skowyczeć w nim o carze zresztą za zgodą administratora. Jełop, czy przygłup do kwadratu. Jaki temat, taki jego autor.

Postautor: Gość » 4 mar 2020, o 11:04

Jakim to trzeba być jełopem, żeby takie pomyje ciągniąć od 15 maja 2018, i to dzień w dzień i skowyczeć w nim o carze zresztą za zgodą administratora. Jełop, czy przygłup do kwadratu. Jaki temat, taki jego autor.

Ta. A kim jest ten co nazwał siebie Carem :?: :roll:

Postautor: Gość » 8 mar 2020, o 14:05

A nazwać siebie Carem to przejaw wielkiej mądrości. Poza tym regulamin forum jest naruszony tym tematem?

Postautor: Gość » 10 mar 2020, o 05:32

Cara też mamy na miarę naszych możliwości :lol: :lol:

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 09:23

Ze względu na koronawirusa pomnika nie będzie

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 13:37

Podobno ze względu na koronawirusa patrole Tranzystora po mieście zostały odwołane

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 14:44

Podobno ze względu na koronawirusa patrole Tranzystora po mieście zostały odwołane
Taaa. Teraz reakcja dopiero na zgłoszenie telefoniczne.

Postautor: Gość » 16 mar 2020, o 23:38

Taaa. Teraz reakcja dopiero na zgłoszenie telefoniczne.
Patrol interwencyjny i 14 dniowa kwarantanna

Postautor: Gość » 22 mar 2020, o 05:58

Urzędy się zamknęły. Jak żyć?

Postautor: Gość » 22 mar 2020, o 09:48

A tem pomnik od Rady Miasta to jak będzie wyglądał? Postac będzie w koronie?

Postautor: katia » 23 mar 2020, o 11:26

ojtam!ojtam! :roll: dobre poparcie i harmonogram jest :panzielony:

Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”