no i mamy koronawirusa w Tomaszowie

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 09:54

i co teraz ? nosa z domu nie wystawiamy?
Na górę

Postautor: Amelia » 15 mar 2020, o 09:59

Powinni podać z jakiej jest miejscowości
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 09:59

A po jakiego uja chcesz wychodzić?
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:01

Powinni podać z jakiej jest miejscowości
W ogóle dokładny adres zamieszkania żebyście zaszczuli rodzinę :roll: Z naszego powiatu tyle osób dorabia we Włoszech przy opiece nad starszymi, że wcześniej czy później będziesz miał/miała kontakt. Nie mówiąc już o Wielkiej Brytanii
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:03

Trzeba siedzieć w domach, ograniczyć przemieszczanie do minimum i dbać o higienę!
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:08

W ogóle dokładny adres zamieszkania żebyście zaszczuli rodzinę :roll: Z naszego powiatu tyle osób dorabia we Włoszech przy opiece nad starszymi, że wcześniej czy później będziesz miał/miała kontakt. Nie mówiąc już o Wielkiej Brytanii
A skąd wiesz, że to jakaś odpowiedzialna osoba i po przyjeździe do domu siedziała w nim wraz z rodziną? Że nie miałeś z tą osobą kontaktu? Może ja miałam i jutro pójdę do pracy zarazić kolejne osoby. I wybuchnie tu ognisko zarazen.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:13

A skąd wiesz, że to jakaś odpowiedzialna osoba i po przyjeździe do domu siedziała w nim wraz z rodziną? Że nie miałeś z tą osobą kontaktu? Może ja miałam i jutro pójdę do pracy zarazić kolejne osoby. I wybuchnie tu ognisko zarazen.

A skąd wiesz , że stojąc w Biedronce nie masz za sobą osoby która wróciła z Włoch? Podobno z busów od razu zapier.dalały na sklepy i kosmetyczki. Czy nalewając benzynę do auta przed tobą ktoś nie korzystał już chory itp.itd.

Odpowiednie służby dotrą do osób z którymi miała kontakt. Podawanie publicznie dokładnych informacji doprowadzi do paniki i wydarzeń jak na Ukrainie gdzie autobus z powracającymi z Chin został obrzucony kamieniami i interweniowała policja i gwardia narodowa
Na górę

Postautor: Amelia » 15 mar 2020, o 10:19

A skąd wiesz , że stojąc w Biedronce nie masz za sobą osoby która wróciła z Włoch? Podobno z busów od razu zapier.dalały na sklepy i kosmetyczki. Czy nalewając benzynę do auta przed tobą ktoś nie korzystał już chory itp.itd.

Odpowiednie służby dotrą do osób z którymi miała kontakt. Podawanie publicznie dokładnych informacji doprowadzi do paniki i wydarzeń jak na Ukrainie gdzie autobus z powracającymi z Chin został obrzucony kamieniami i interweniowała policja i gwardia narodowa
Nie wiem, ale jakbym wiedziała, że mogłabym być zarazona nie poszłabym jutro do pracy i nie zarażał kolejnych osób. Myślisz, że szpital w Tomaszowie poradzi sobie z dużą liczbą chorych?
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:24

Nie wiem, ale jakbym wiedziała, że mogłabym być zarazona nie poszłabym jutro do pracy i nie zarażał kolejnych osób. Myślisz, że szpital w Tomaszowie poradzi sobie z dużą liczbą chorych?

Żeby to wiedzieć trzeba wykonać test. Raczej cała miejscowość nie została zarażona a rodzina czy najbliżsi sąsiedzi i tak już pewnie wiedzą.

Najgorsza jest panika. Tego się nie opanuje.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:35

Podobno ta Pani była na zakupach w Biedronce i na Poczcie.
Ktoś napisał że ma info od jej sąsiadki.
No to k....a bardzo mądrze....
Tydzień temu parę osób wróciło z Niemiec i też widziałam jak jeździli na miasto.
A niektórzy to od razu auto na zagranicznych numerach schowali do garażu.
Ok wrócili, tylko po jaką cholerę wyłażą z domu? Wszędzie jest nagłośnione aby jakiś
czas pozostać w domu i obserwować czy są jakieś objawy.
To oni są niedorozwinięci czy co? Nie rozumiem tej bezmyślności...
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:39

Podobno ta Pani była na zakupach w Biedronce i na Poczcie.
Ktoś napisał że ma info od jej sąsiadki.
No to k....a bardzo mądrze....
Tydzień temu parę osób wróciło z Niemiec i też widziałam jak jeździli na miasto.
A niektórzy to od razu auto na zagranicznych numerach schowali do garażu.
Ok wrócili, tylko po jaką cholerę wyłażą z domu? Wszędzie jest nagłośnione aby jakiś
czas pozostać w domu i obserwować czy są jakieś objawy.
To oni są niedorozwinięci czy co? Nie rozumiem tej bezmyślności...

Ktoś w innym temacie napisał, że w Mrówce było pełno ludzi wczoraj nawet z małymi dziećmi. Nie ma co zwalać wszystkiego na przyjeżdżających. Jako społeczeństwo nie zdajemy egzaminu.

Naprawdę ludzie myślą w tym momencie o remoncie łazienki?
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:42

Wszędzie podają z jakiej miejscowości są osoby zarażone a w tym przypadku?
Rozumiem że padnie odpowiedź a po ch... Ci to? Żeby zrobić lincz na rodzinie?
Nikt mądry nie zrobi linczu, ale powinno się wiedzieć, może ktoś się witał lub
rozmawiał z osobą zarażoną. Wtedy by się obserwował, a tak?
Teraz będą kolejne przypadki i lawinowy wzrost w TL, no brawo.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:46

Wszędzie podają z jakiej miejscowości są osoby zarażone a w tym przypadku?
Rozumiem że padnie odpowiedź a po ch... Ci to? Żeby zrobić lincz na rodzinie?
Nikt mądry nie zrobi linczu, ale powinno się wiedzieć, może ktoś się witał lub
rozmawiał z osobą zarażoną. Wtedy by się obserwował, a tak?
Teraz będą kolejne przypadki i lawinowy wzrost w TL, no brawo.

A ilu było mądrych wczoraj w Mrówce? Ktoś się pytał o miejscowość a ty już właściwie chcesz dane osobowe bo ktoś się może witał... Służby dotrą do rodziny i sąsiadów a tobie to potrzebne tylko dla sensacji.

Nie rób paniki. Nie wychodź z domu bez potrzeby. A jeśli robisz zakupy w markecie i na stacji i tak możesz się zarazić. Zostaw chorą osobę i jej rodzinę w spokoju. Może przyjdzie czas , że dotknie to naszych rodzin. Na mądrość innych bym nie liczył
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:46

Przecież nie było informacji że przypadek jest w Tomaszowie Tylko w powiecie Tomaszowskim.
Na górę

Postautor: Gość » 15 mar 2020, o 10:49

Sensacja, sianie paniki. A do wczoraj pełne ludzi markety mimo próśb unikania większych skupisk ludzkich.

Powariowaliście. Co mają powiedzieć pracownicy służby zdrowia co mieli kontakt. Będziecie sprawdzać na ulicy lub w pracy czy nie rozmawiacie z człowiekiem z miejscowości X?
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”