Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 lut 2020, o 14:10

A O CO KONKRETNIE TOCZYSZ GÓWNOBURZE? Bo poki co widzę, że to "tych dwóch nowych nakręca to forum". Skoro masz dość to nie nakręcaj tematu, i przygotuj się na wiosnę, bo jak zaczniesz ryc nosem w polu to przestaniesz pisać głupoty.
Ty naprawdę nie kumasz o co chodzi? I kto wywołał te GÓWNOBURZE? O chyba każdy czytający to forum zrozumiał w czym rzecz?
Na górę

Postautor: ADA » 25 lut 2020, o 14:11

Hhehe ale się Ada wkurzyła tak tak zrób laska porządek pokaż kto tu rządzi tym dwóm nowym tupnij nóżka pokaż kto rządzi na wsi i na forum haha twoje słynne hasełko NIE WIESZ KIM JA JESTEM?? znają wszyscy
Pomyliłeś mnie z kimś chłopczyku bo właśnie dokładnie pokazaleś, że bardzo słabo kojarzysz fakty.
Ale czego tu od Was wymagać...
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2020, o 14:15

Pomyliłeś mnie z kimś chłopczyku bo właśnie dokładnie pokazaleś, że bardzo słabo kojarzysz fakty.
Ale czego tu od Was wymagać...
A Ty co :lol Sorbone kończyłaś? Czy motyczkowanie na Średniej Górze?
Na górę

Postautor: Ada 2 » 25 lut 2020, o 14:31

Skoro tak łatwo jest pisać będąc anonimowym ciekawi mnie ile osób odważyło by się napisać te wszystkie głupoty gdy by się musieli pd nimi podpisać napewno nie było by tych wierszyków i ciągłego tematu Kryszyna
Pięknie napisane. A ty masz odwagę powiedzieć ludziom prosto w oczy co o nich mówisz do innych? Jak ich obgadujesz? Powiesz im to prosto w oczy czy poza oczy? Może by nie było wtedy całej tej gownoburzy?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2020, o 14:38

Pomyliłeś mnie z kimś chłopczyku bo właśnie dokładnie pokazaleś, że bardzo słabo kojarzysz fakty.
Ale czego tu od Was wymagać...
Pan dla ciebie. Nie chłopczyk. Zapamiętaj sobie. Nie grałem z tobą w berka.
Na górę

Postautor: ADA » 25 lut 2020, o 14:50

Pan dla ciebie. Nie chłopczyk. Zapamiętaj sobie. Nie grałem z tobą w berka.
Ciebie pisze się z dużej litery. Ale może rzeczywiście na Średniej Górze tego nie nauczyli.
Pisałeś do mnie na "Ty" jak gdybyś mnie doskonale znał. Pierwszy. Zatem nie czuję potrzeby aby zwracać się na forum publicznym do kogoś na Pan/Pani.
Wniosek jest jeden. Nie warto się wydawać w dyskusje.

Jest takie powiedzenie - "Nie zaczepiaj kupy, nie będzie śmierdziała."
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2020, o 15:21

Czytam i czytam i zastanawiam się kogo i czego Ty dziewczyno bronisz? Podejrzewam że piszą tu ludzie notorycznie obrażani, wysmiewani, poniżani przez kogoś. Kogoś kto im robi jakąś krzywdę, dyskredytuje ich, wyśmiewa ich w środowisku w którym się wszyscy obracacie.
Na górę

Postautor: Benia » 25 lut 2020, o 17:03

Czytam i czytam i zastanawiam się kogo i czego Ty dziewczyno bronisz? Podejrzewam że piszą tu ludzie notorycznie obrażani, wysmiewani, poniżani przez kogoś. Kogoś kto im robi jakąś krzywdę, dyskredytuje ich, wyśmiewa ich w środowisku w którym się wszyscy obracacie.
No, no - bo na forum to tylko kulturalni obrażają a w oczy powiedzieć to co, chamstwo? Taka teraz nowa odwaga?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2020, o 17:44

No, no - bo na forum to tylko kulturalni obrażają a w oczy powiedzieć to co, chamstwo? Taka teraz nowa odwaga?
No no inteligencja nie zrozumiala nic. Nic te studia nie dały. Na forum nie obrażają tylko piszą prawdę. A w oczy nikt nie mówi tylko poza oczami do innych. Powiedziałaś coś prosto w oczy odważna? Nie. To o czym ta gadka.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2020, o 18:02

czym się rozni gospodarz co kopie staw bez chwalenia od gospodarza co 10 lat się chwali ze staw bedzie kopal?
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2020, o 18:16

No no inteligencja nie zrozumiala nic. Nic te studia nie dały. Na forum nie obrażają tylko piszą prawdę. A w oczy nikt nie mówi tylko poza oczami do innych. Powiedziałaś coś prosto w oczy odważna? Nie. To o czym ta gadka.
Podsumowując "Kozak w Necie pi..a w świecie"
Tak to wygląda z waszą odwagą i uczciwością.
Na górę

Postautor: Benia » 25 lut 2020, o 18:53

Czytam i czytam i zastanawiam się kogo i czego Ty dziewczyno bronisz? Podejrzewam że piszą tu ludzie notorycznie obrażani, wysmiewani, poniżani przez kogoś. Kogoś kto im robi jakąś krzywdę, dyskredytuje ich, wyśmiewa ich w środowisku w którym się wszyscy obracacie.
No, no jeśli prawdę tu piszą to gratuluję Pani M. wygranej w wyborach na wójta.
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2020, o 19:03

No no tak po prawdzie to ten młody nowy jak tam go nazywacie to jest pionek w stosunku do tego największego gracza. On kupuje tyle w rok co ten duży w dzień. Więc co podskakuje? Pan Ł. był i jest potentatem w tej branży.
Na górę

Postautor: Kredyt » 25 lut 2020, o 19:12

czym się rozni gospodarz co kopie staw bez chwalenia od gospodarza co 10 lat się chwali ze staw bedzie kopal?
A no tym, że ten pierwszy robi to na kredyt 🤣
Na górę

Postautor: Gość » 25 lut 2020, o 19:30

A pozwolenie na broń już jest??
Z tego co się orientuję to najpierw trzeba testy psychologiczne przejść i trzeba być zrównoważonym psychicznie, spokojnym i opanowanym człowiekiem. Więc nie każdy dostanie pozwolenie.
[/quote]

A a a a a a a a załatwi
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”