Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 22 lut 2020, o 20:48

A to wesele to się odbędzie? Ciekawe... :lol:
No o no to czego zapowiedzi nie ma w kościele???
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2020, o 21:38

Obtańczę ja was wszystkie blondynki kryszynskue oj
obttańczę , a ja jest chłop jak dąb., zapamientajcie sobie ze bedzuecue tylko podskakiwać. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2020, o 21:46

czy to prawda że Zenek ma być?
Na górę

Postautor: Zenek 1 » 22 lut 2020, o 22:15

czy to prawda że Zenek ma być?
Nie wiem czy dam radę, Krzysiek mi obiecał 2 maja fasolę siać, potwierdzić potwierdziłem, ale pewno aż po ślubie zdążę.
Na górę

Postautor: kiuy » 22 lut 2020, o 22:21

No o no to czego zapowiedzi nie ma w kościele???
Zapowiedzi są, czy ich nie ma - wszystko jedno, życie płynie - więc różnie może być, a czy ślub wesele będzie - zobazymy :lol:
Na górę

Postautor: kiuy » 22 lut 2020, o 22:25

Obtańczę ja was wszystkie blondynki kryszynskue oj
obttańczę , a ja jest chłop jak dąb., zapamientajcie sobie ze bedzuecue tylko podskakiwać.
:lol: Myślołech, że blondynki bendom dla mnie, ale w takim razie rezerwuję rude i brunetki :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2020, o 22:34

Chyba na tym skupie grochu marna kasa bo na imprezie ta sama sukienka co w tamtym roku na tej samej imprezie takie doszłyy mnie słuchy i zdjęć z wycieczek na fajsbuku żadnych troszku lipa z tym skupem te co kasę mają to widać baseny nie baseny arlamowy a tu tylko żal że koleżanki się kąpią na fajsbuku pozostaje tylko wanna
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2020, o 22:43

Zapowiedzi są, czy ich nie ma - wszystko jedno, życie płynie - więc różnie może być, a czy ślub wesele będzie - zobazymy :lol:
Co ty tak przepowiadasz? Niby czego ma się nie odbyć? Wiesz coś? Wiesz, że cokolwiek się stanie, znajdą cię, więc zanim coś napiszesz zastanów się.
Na górę

Postautor: Cap » 22 lut 2020, o 22:46

Rozumiem że na balu królowały kreacje luji witon? Ale że z tamtego roku?? Co za wtopa... zaraz na pudelka zgłoszę. A co u pary książęcej?
Na górę

Postautor: Gość » 22 lut 2020, o 22:58

Żeby tak moja chciala nałożyć suknie z tamtego roku
Marzenie
Co impreza to 300*400 zł na suknie
Raz założy i wisi w szafie
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2020, o 07:40

Zapowiedzi są, czy ich nie ma - wszystko jedno, życie płynie - więc różnie może być, a czy ślub wesele będzie - zobazymy :lol:
[/quote]


Dlaczego teraz Administrator nie usunie tego komentarza? To jakiś chory komentarz. Chcesz kogoś tym przestraszyć? Nie masz swoich problemów? Ciesz się ę ze jesteś zdrowa nie masz innych problemów tylko czyjeś wesele czy stara sukienka.
Na górę

Postautor: Gość » 23 lut 2020, o 08:14

Zapowiedzi są, czy ich nie ma - wszystko jedno, życie płynie - więc różnie może być, a czy ślub wesele będzie - zobazymy :lol:

Dlaczego teraz Administrator nie usunie tego komentarza? To jakiś chory komentarz. Chcesz kogoś tym przestraszyć? Nie masz swoich problemów? Ciesz się ę ze jesteś zdrowa nie masz innych problemów tylko czyjeś wesele czy stara sukienka.
[/quote]

Administrator sam nie usunie, trzeba pojechać i go o to poprosić.
Na górę

Postautor: Kama69 » 23 lut 2020, o 15:29

Administrator sam nie usunie, trzeba pojechać i go o to poprosić.
[/quote]

Nieee e, trzeba pojechać i zrobić 🍦

He he he :lol:
Na górę

Postautor: kiuy » 23 lut 2020, o 17:07

Dlaczego teraz Administrator nie usunie tego komentarza? To jakiś chory komentarz. Chcesz kogoś tym przestraszyć? Nie masz swoich problemów? Ciesz się ę ze jesteś zdrowa nie masz innych problemów tylko czyjeś wesele czy stara sukienka.
Po Kościele, po przemyśleniach, przed Wielkim Postem chcę przyznać - masz rację, to chory komentarz, pisany na zasadzie, żeby coś napisać, bo na "amerykańskich filmach tak bywa". Przepraszam za niego, a młodym życzę szczęścia.
Po przemyśleniach mam jeszcze jedną sugestię - przestańmy tak plotkować. Spójrzmy jeszcze raz na to, co powypisywaliśmy.... toż tam aż kipi od złości, zawiści i zwykłej głupoty.
Życzę wszystkim i sobie - spokoju i rozsądku.
Na górę

Postautor: gosc321 » 23 lut 2020, o 19:36

Ile płaci się u was za dzierżawę? Kto bierze dopłatę z agencji i dopłatę do paliwa z gminy dzierżawca czy właściciel pola?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”