Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 lut 2020, o 15:39

To zależy kto rządzi gminą. Po sąsiedzku jest tak, że najpierw jest osoba, a potem robi się pod nią stanowisko. Albo zwalnia się pracownika, żeby po koleżeńsku zatrudnić. Więc co kraj czytaj gmina to inny obyczaj
Na górę

Postautor: Staso » 11 lut 2020, o 11:24

A to stołków w gminie się już nie dziedziczy? Zawsze tak było.
Na górę

Postautor: kiuy » 13 lut 2020, o 13:04

ta co siedzi teraz w banku, będzie zatrudniona na podatkach w gminie, układy, układy, znajomości paryjniacstwo, mówimy - "sprawdzam"
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2020, o 08:54

Chciałam bym upiec dzisiaj jakieś dobre ciacho i mam ochotę na sernik, czy poratuje mnie jajas miła pani przepisem na sernik?

I wiem że na Kryszyński przepis nie mam co liczyć ale taki inny też go miały panie z kryszyna na dożynkach, taki kruchy ciężki jak krem, w smaku niebo, nigdy lepszego sernika nie jadłam, podobno z białymi czekoladami

a tak na marginesie możecie gadac co chcecie ale takich sernikow jak one pieka to nikt nie upiecze

i zawsze udekorowane jakimś toffi batonikami orzeszkami, kurka wodna dajcie ten przepis!!! Ja na serio, ser już mam przemielony, kochane proszę :P dajcie ten przepis :P

albo niech chociaż ktoś podpowie do kogo się z prośbą o ten sernik zwrócić, błagam poratujcie
Hej dziewczyno, dostałaś ten przepis na sernik? Co jutro pieczesz.??
Na górę

Postautor: Gość » 14 lut 2020, o 13:48

ta co siedzi teraz w banku, będzie zatrudniona na podatkach w gminie, układy, układy, znajomości paryjniacstwo, mówimy - "sprawdzam"
Tylko ciekawe skąd ty o tym wiesz?? Co za krecią robotę robisz? Ja w to co piszesz nie wierzę.
Na górę

Postautor: kiuy » 18 lut 2020, o 18:50

Tylko ciekawe skąd ty o tym wiesz?? Co za krecią robotę robisz? Ja w to co piszesz nie wierzę.
:lol: Możesz nie wierzyć.
Wy nie wiecie, a ja wiem.... :lol:
Na górę

Postautor: cap » 18 lut 2020, o 20:52

Witojcie... Ahoj moi mili

Co tam się w Kryszynie dzieje? Jak sytuacja? Dalej napięta jak barania torba?
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 07:59

Witojcie... Ahoj moi mili

Co tam się w Kryszynie dzieje? Jak sytuacja? Dalej napięta jak barania torba?

jutro jest impreza w szewskiej to będę obserwowal kto z kim teraz po nowym rozdaniu kart trzyma ale z tego co widze to tych dwóch od przebieraczek trzyma sie razem i chyba cała wies z nimi ale to konkrety dopiero jutro cierpliwości kolego
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 09:06

Nie wszyscy majo tam zaproszenia :evil:
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 09:26

Nie wszyscy majo tam zaproszenia :evil:
No pacz :lol: jaki pech, majo czy nie mają a ty taki pechowy, _zawsze możesz dać 50 zł komuś z kryszyna i tobie opowie kto z kim trzyma a kto już został sam na polu walki, jest taki jeden co za 50 zł wyśpiewa wszystko
Na górę

Postautor: Gość » 19 lut 2020, o 11:29

Daj 2 dychy i wszystko co powiem co chcesz wiedzieć 🕵️‍♂️
Na górę

Postautor: kiuy » 19 lut 2020, o 18:53

jutro jest impreza w szewskiej to będę obserwowal kto z kim teraz po nowym rozdaniu kart trzyma ale z tego co widze to tych dwóch od przebieraczek trzyma sie razem i chyba cała wies z nimi ale to konkrety dopiero jutro cierpliwości kolego
Też za 5 dych lub po taniości za 2 dychy? :lol: A może tak z dobrego serca podzielisz się wiedzą? Tak, żebyśmy się wszyscy uśmiali lub zapienili..... Tego bez "napoju" nie rozgryziesz :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2020, o 07:34

jutro jest impreza w szewskiej to będę obserwowal kto z kim teraz po nowym rozdaniu kart trzyma ale z tego co widze to tych dwóch od przebieraczek trzyma sie razem i chyba cała wies z nimi ale to konkrety dopiero jutro cierpliwości kolego
Uuważaj tam dzisiaj na siebie.,,, bo jak będzie ten co wyrywa guziki i krawaty z koszuli jedna reka to możesz bez koszuli do domu wrucic ić.,,, albo weź sobie na wszelki wypadek na zmiane. ,,,
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2020, o 08:22

Uuważaj tam dzisiaj na siebie.,,, bo jak będzie ten co wyrywa guziki i krawaty z koszuli jedna reka to możesz bez koszuli do domu wrucic ić.,,, albo weź sobie na wszelki wypadek na zmiane. ,,,
A bo to trzeba być grzecznym oraz uważać co się mówi.
Nikt nikomu za darmo by krawata nie wyrwał.
Więc przestań bić pianę.

PS. I weź jednak tę koszulę na zmianę bo nigdy nie wiadomo co komu lapniesz.
Na górę

Postautor: Gość » 20 lut 2020, o 09:03

Ochrona ma być?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”