ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 25 sty 2020, o 20:05

Im się nic nie chce, ot i cały problem.
Na górę

Postautor: Koksu » 25 sty 2020, o 22:58

Żal mi tych zazdrosnych prostych ludzi którzy nic w życiu nie osiągneli sami nic nie warci ./Szkoda wam .?tyle waszego że sobie poszczekacie zapewne tylko tyle potraficie .trzeba było startować do wyborów a nie szczekać anonimowo ,Ciekawe czy poprzednik w pierwszy rok tak wiele wam narobił? ?/Wy pewnie byli byście najlepsi? do boju!!skoro nie macie nic do roboty tylko siedzieć i pisać ciągle ,do roboty lepiej się zabierzcie .Wiadomo najwięcej piszą ci co im żal dupę ściska, no ale najwidoczniej wasza inteligencja jest bliska 0....Ps szczekaczy o twardych językach zapraszam na konfrontację ?
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2020, o 08:28

Konfrontuję: zacznij od siebie wdrażać "dobre" rady czyli nie szczekaj i naucz się pisać, bo żal ........ ściska tylko na to popatrzeć, nie wspomnę o czytaniu :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2020, o 10:39

Jaki ja mądry jestem. Co za typ tylko wszystkich poucza. Jakiś profesor albo pani nauczycielka. Nie tak piszesz, nic nie robisz, itd.... te weź sobie jakieś tabletki od nerwów i przestań się błaźnić na forum.
Na górę

Postautor: Koksu » 26 sty 2020, o 11:44

Ty ciągle siedzisz i wypisujesz .,spokojnie zapewniam cię że na pewno cię na mierzę obiecuje ci to zobaczymy czy będziesz taki kozak jak na forum./Do zobaczenie w 4 oczy,.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2020, o 13:43

Jeśli chodzi ci o tego o którym myślę, postawił dwie nowe tablice, zawnioskowal o dwa lustra na mało widocznych skrzyżowaniach. Robił spotkania z mieszkańcami swojego okręgu widać że się na nich stresował ale przynajmniej utrzymuje kontakt z ludźmi. A z sesja faktycznie więcej śmiałości radni!
2 nowe tablice zostały ufundowane przez mieszkańców ze składek zebranych przez Panią sołtys. Te 2 lustra są bezużyteczne, bo nic nie widać. Ale radny bardzo zasłużył się dla mieszkańców głosują wbrew ich interesom. Bez mrugnięcia okiem ochoczo głosował za podwyżka podatków i opłat sieciowych. Radni mają działać dla swoich wyborców, a nie przeciwko. Ilu takich mamy w radzie?
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2020, o 14:06

A kto to tak na radnego młodego najeżdża ostro? Może były radny co przegrał? Pierdolca łapiesz? Na ryby zmiataj!
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2020, o 14:13

Żal mi tych zazdrosnych prostych ludzi którzy nic w życiu nie osiągneli sami nic nie warci ./Szkoda wam .?tyle waszego że sobie poszczekacie zapewne tylko tyle potraficie .trzeba było startować do wyborów a nie szczekać anonimowo ,Ciekawe czy poprzednik w pierwszy rok tak wiele wam narobił? ?/Wy pewnie byli byście najlepsi? do boju!!skoro nie macie nic do roboty tylko siedzieć i pisać ciągle ,do roboty lepiej się zabierzcie .Wiadomo najwięcej piszą ci co im żal dupę ściska, no ale najwidoczniej wasza inteligencja jest bliska 0....Ps szczekaczy o twardych językach zapraszam na konfrontację ?
konfrontujemy: dwa lustra, podniesione podatki, wieksza opłata za śmieci nie mniejsza, masowa wycinka drzew (po nowenu nie znaczy lepiej)
przeciw
http://www.laszczow.pl/pliki/inwestycje_2006.pdf
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2020, o 16:24

Ty ciągle siedzisz i wypisujesz .,spokojnie zapewniam cię że na pewno cię na mierzę obiecuje ci to zobaczymy czy będziesz taki kozak jak na forum./Do zobaczenie w 4 oczy,.
Ot patrzcie jaki kozak. W cztery oczy. No tylko co ty chcesz robić w cztery oczy? Pie...olić się? Chyba ty nie w moim typie zboczku. Szukaj gdzieś indziej tej przyjemności.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2020, o 19:11

http://www.laszczow.pl/pliki/inwestycje_2006.pdf
Rok 2018
Zadanie: Dostosowanie klatek schodowych w budynku Przedszkola w Łaszczowie, koszt 101 902,80 zł. Pytam co tam było robione bo często tam jestem od 3 lat i nie zauważyłem żadnych zmian w klatkach schodowych. A jest tylko jedna. Wytłumacz mi to kolego.
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2020, o 20:01

http://www.laszczow.pl/pliki/inwestycje_2006.pdf
Rok 2018
Zadanie: Dostosowanie klatek schodowych w budynku Przedszkola w Łaszczowie, koszt 101 902,80 zł. Pytam co tam było robione bo często tam jestem od 3 lat i nie zauważyłem żadnych zmian w klatkach schodowych. A jest tylko jedna. Wytłumacz mi to kolego.
to znaczy że dobrze to zrobili wtedy kiedy nie było dzieci bo chociaż jesteś spostrzegawczy nie zauważyłeś kiedy
jak tam jesteś często to zapytaj na najbliższym zebraniu dyrektora udzieli ci na pewno odpowiedzi co do 80 groszy resztę doczytaj
Na górę

Postautor: Gość » 26 sty 2020, o 21:10

Ty ciągle siedzisz i wypisujesz .,spokojnie zapewniam cię że na pewno cię na mierzę obiecuje ci to zobaczymy czy będziesz taki kozak jak na forum./Do zobaczenie w 4 oczy,.
groźby są karalne więc nie kozakuj w necie
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2020, o 08:33

to znaczy że dobrze to zrobili wtedy kiedy nie było dzieci bo chociaż jesteś spostrzegawczy nie zauważyłeś kiedy
jak tam jesteś często to zapytaj na najbliższym zebraniu dyrektora udzieli ci na pewno odpowiedzi co do 80 groszy resztę doczytaj
Ale ty nie pouczaj co mam robić bo ja widzę i taka kasa na pewno nie poszła na ten remoncik. Za tyle to można drugą klatkę schodową zrobić. Czego ty taki durny?
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2020, o 11:40

A kto to taki szybki kostorys zrobił?
Na górę

Postautor: Gość » 27 sty 2020, o 13:04

A co to kostorys?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”