ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 20:03

O masz, znalazł się,, wielki tego świata" :lol:
Ale oni to chyba nie stali się wielkimi tylko paląc zioło, ale chyba za coś innego :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 20:16

Ukamienować, i oddać etaty tym co je mieli od zawsze i przeprosić, bo to ich :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 20:36

Skąd wiesz, że to było zioło?!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wielcy nie byli nauczycielami, nie mieli więc kontaktu z młodzieżą!!!!!!!!!!! :idea:
To chyba ponad 15 lat już minęło od tego zdarzenia a zatroskani o los dzieci trzymają łapki na guziku, czym prędzej powiadomić rodziców tych dzieci co robią fikołki o niebezpieczeństwie jakie nad nimi się zebrało!!
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 20:38

O masz, znalazł się,, wielki tego świata" :lol:
Ale oni to chyba nie stali się wielkimi tylko paląc zioło, ale chyba za coś innego :lol:
Trafnie to określiłeś, bo wiemy że są "wielcy" i wielcy i wielcy tego swiata.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 21:49

To chyba ponad 15 lat już minęło od tego zdarzenia a zatroskani o los dzieci trzymają łapki na guziku, czym prędzej powiadomić rodziców tych dzieci co robią fikołki o niebezpieczeństwie jakie nad nimi się zebrało!!
Nie brnij, bo to jest żałosne.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2020, o 09:06

Ja wiem co by tu wypaliło żeby zjeb nie szczekał. Nauka narciarstwa jest tu jeden taki fachowiec od wszystkiego najlepszy w powiecie. Tylko gdzie brak śniegu. Ot i po ptakach.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2020, o 09:44

Ja wiem co by tu wypaliło żeby zjeb nie szczekał. Nauka narciarstwa jest tu jeden taki fachowiec od wszystkiego najlepszy w powiecie. Tylko gdzie brak śniegu. Ot i po ptakach.
[W naszej gminie ludzie jeździli na nartach jeszcze w czasach jak na kupę mówiłeś papu. Wierz mi, że to bardzo przyjemny sposób na spędzanie czasu z rodziną i znajomymi. Nie każdego interesują tylko intryganckie spotkania w celu knucia, zemsty itd. Nie wiem dlaczego kojarzy ci się to z takim prestiżem co wywołuje wprost chorobliwą zazdrość. Oczywiście zakup sprzętu nie jest tani, ale przy każdym stoku nawet malutkim są wypożyczalnie. Za parę złotych wypożyczasz i jesteś takie,, największe panisko we wsi". A śnieg jest nawet w Jacni. Słyszał o takim czymś jak sztuczne naśnieżanie, co na festynie nie mówili? Zachowujesz się tak jakby ktoś miał swój prywatny, całoroczny , zadaszony stok na miarę szejków z Dubaju.
Na górę

Postautor: MADMAX » 24 sty 2020, o 10:14

U nas jest jeden wielki problem ,jest to zazdrość i zawiść "on to ma,on to umie".I tych kilka osób którym nic w życiu nie wychodzi sieją zamęt zamiast wziąść się do roboty, zazdroszczą nart,samochodów,spokoju w rodzinach ,umiejętności radzenia sobie w życiu i tego czegoś co nigdy nie będą mieli w życiu, realnego spojrzenia i wyciągnięcia wniosków .Takiego pokroju osobami otoczyła się władza w Łaszczowie i mamy to co mamy.NIJAKOŚĆ.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2020, o 18:58

:lol: Zrobisz mi paznokcie? Podobno lepiej to robisz niż uczysz.. Każdy się śmieje, oprócz rodziców dzieci które "uczysz" . Władza się otoczyła? Kim? Rodo na bok i dawaj wiesz, że jak napiszesz prawdę i z nazwiska to ludzie będą Ci wdzięczni.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2020, o 19:01

Ale to twórcze, aż ciarki przechodzą po człowieku. Co odcięli koryto i teraz wszyscy be i źli. Chyba wiem kim lalu jesteś. Uważaj z osądami bo karma wróci jak mówisz i piszesz często i gęsto. A ja myślę że już wróciła. Hehehe pozdro.
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2020, o 20:33

4 lata przypadkowe towarzystwo musi przetrwać. Ciekawe jak tym razem będzie nazywał się ten kredycik?
ps . Jedna uwaga do Pana radnego , który nie udziela się w żaden sposób na sesjach , ani w swoim okręgu tylko na profilach społecznościowych
Otóż Szanowny Panie nie przystoi pisać ,, tyle ekspertów" , bo to odmiana niepoprawna.
Który radny to taki działacz na profilach społecznościowych?
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2020, o 10:18

Jeśli chodzi ci o tego o którym myślę, postawił dwie nowe tablice, zawnioskowal o dwa lustra na mało widocznych skrzyżowaniach. Robił spotkania z mieszkańcami swojego okręgu widać że się na nich stresował ale przynajmniej utrzymuje kontakt z ludźmi. A z sesja faktycznie więcej śmiałości radni!
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2020, o 10:42

Bo do młodych świat należy, chłopak się stara i chce coś robić, a że się wypowiada na jakiś temat to jego zdanie, może to robić publicznie! A ty jak miałbyś odwagę cywilną go ganić czy mieć inne zdanie niż on to podejmij temat na tych mediach gdzie jawnie będziesz stał przy swoim i ludzie będą ci klaskać bądź nie! A tak jesteś świnia.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2020, o 11:22

Bo do młodych świat należy, chłopak się stara i chce coś robić, a że się wypowiada na jakiś temat to jego zdanie, może to robić publicznie! A ty jak miałbyś odwagę cywilną go ganić czy mieć inne zdanie niż on to podejmij temat na tych mediach gdzie jawnie będziesz stał przy swoim i ludzie będą ci klaskać bądź nie! A tak jesteś świnia.
Dlaczego od razu się rzucasz,nikt nie napisał nic złego a Ty od razu okładasz wyzwiskami.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2020, o 16:23

Spokojnie, ludzie wiedzą, który radny działa, a który bimba za 350
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”