Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 sty 2020, o 08:39

Tyz prawda! Niech pierwszy rzuci kamieniem kto nie ma koszulki od Tommiego czy torebki z kazara!
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2020, o 11:54

Już już sie tak nas czepili scie ze to juz sie robi zalosne. Czy nikt nie nosi markowych ciuchów tylko kryszyn?
Cavin klen to źle a polskie kazar ochnuk czy witchen to ok? też są drogie. to co według was wolno nosić? na innych wsiach takie same celebryty w oryginalach jak u nas, rozejrzyj się do okola
Tylko zakupy na lokalnym jarmarku
Poniedziałek - Mircze
Wtorek - Łaszczów
Środa-Tyszowce
Czwarker Rynek Tomaszów lub Zamość
Piątek- Werbkowice
🤑 i więcej w portfelu Ci zostanie np. na cele charytatywne możesz dać lub na kościół.
Na górę

Postautor: Ewa n » 15 sty 2020, o 14:15

Uwaga! Nie dotyczy się Kryszyna. Mianowicie chciałam dodać swoje zdanie o tej owocnej dyskusji.

Jeśli mama i córcia (średnio zamożne, powiedzmy takie przykładowo Kowalskie) maja torebeczki M. Kors które to w sklepie kosztuja każda po 1500 zł.
To co?
Więc?
Wiadomo że podróbka za 110 zł z jakiegoś tam sklepu.
A jak ktoś już ma Diora, Hermes czy Burberry to wiadomo że nikogo u nas nie stać na torebkę za 10 tys. Nie oszukujmy się,
Polecam polskie firmy, też mają piękne rzeczy, poza tym świat odchodzi od szpanowania na plecach czy brzuchu dużym logo.
Pozdrawiam Ewa
Na górę

Postautor: Gość » 15 sty 2020, o 19:51

Zima słaba, zaraza Was dopadnie.....Placuszki
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2020, o 06:35

Najnowsze plotki głoszą że w kryszynie rozwiązano KGW. Oficjalnie. Szkoda bo to było jedno z lepszych kół. Podobno żadna z pań nie chce być przewodniczącą.
Na górę

Postautor: Gość » 16 sty 2020, o 18:33

Najnowsze plotki głoszą że w kryszynie rozwiązano KGW. Oficjalnie. Szkoda bo to było jedno z lepszych kół. Podobno żadna z pań nie chce być przewodniczącą.
Bo ktoś bedzie przewodniczącą a ktoś inny bedzie rządził napewno ( jakaś celebrytka kryszyńska)

🙈
Na górę

Postautor: Gość » 19 sty 2020, o 09:46

A tak zapytam Was... które z Was ma auto które warte jest minimum 200 koła... nie nie chodzi mi o Passata w leasingu. Czy wyznacznikiem cebulactwa nie jest właśnie to? A nie jakieś koszulki z Aliekspres?
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 13:34

Oj chyba kolego ktoś ci siana do głowy nakładł :lol: Jakoś wszyscy którzy jemu sprzedają nie narzekają, a wręcz przeciwnie kogo nie pytam to jest GIT. Pzdr.
Tak j a k i inni wystawiam pozytywny komentarz i daje 5 gwiazdek za tego nowego. Chłopak mocno kurtiularny y aż miło z takim handlować
A i nie dostałem pietruszki :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 19:57

z dedykacja dla dalszego sąsiada :lol:
https://youtu.be/WPF-FLAExVA
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 23:36

z dedykacja dla dalszego sąsiada :lol:
https://youtu.be/WPF-FLAExVA
i o co kaman, bo już się pogubiłem, kto kogo podpier..lił?
Coś poszło na ps.., przepraszam na Policję? Chciałem się posłużyć tekstem piosenki :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 24 sty 2020, o 15:29

Ojjj Lalu... Że to niby ty ta Marta gdzechu warta?? Ups...
🤭🙄
Na górę

Postautor: Gość » 25 sty 2020, o 19:45

Referendum? Czy nie jesteście gotowi?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2020, o 15:18

Co tu tak nudno dzis ja z nudów weszlem i patrzyłem ile kto ma dopłaty na stronie agencjii i niektorzy to maja w ciula doplaty a niektórzy tylko udaja bogaczy a doplaty małe. To sa srodki publiczne i kazdy może zobaczyć.
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2020, o 15:43

Co tu tak nudno dzis ja z nudów weszlem i patrzyłem ile kto ma dopłaty na stronie agencjii i niektorzy to maja w ciula doplaty a niektórzy tylko udaja bogaczy a doplaty małe. To sa srodki publiczne i kazdy może zobaczyć.

To z 2018 roku,. Kiedy będzie aktualna z 2019 roku?
Na górę

Postautor: Gość » 5 lut 2020, o 21:01

To z 2018 roku,. Kiedy będzie aktualna z 2019 roku?
JAK tam wejść??
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”