Kto kandyduje na wójta Tomaszowa Lubelskiego

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 10 sty 2020, o 11:11

Ze ciebie przedstawiciela inteligencji tomaszowskiej nikt nie wybrał to aż dziw bierze :roll:
Przeciez to forumowy. Jaki inteligent? :lol: Nie wiadomo czy skończył podstawówkę.
Na górę

Postautor: Gość » 10 sty 2020, o 15:00

Ponoć gmina chce zamknąć szkołę w typinie, jeździli rodzice negocjować. A to taka super szkoła.
Na górę

Postautor: Gienek » 11 sty 2020, o 22:22

Takie rzeczy🍋 dzieją się
Na górę

Postautor: Qwe » 14 sty 2020, o 05:51

O co chodzi że szkołami? Zagrożonych jest więcej szkół czy tylko ta jedna?
Na górę

Postautor: Elf » 15 sty 2020, o 20:40

Zagrożenia mają uczniowie tam i tyle
Na górę

Postautor: Gość » 17 sty 2020, o 08:36

Zagrożenia mają jak pójdą do szkół średnich, okazuje się że mają braki w nauce, a rodzice tak walczyli o te szkoły
Na górę

Postautor: aktor » 23 sty 2020, o 16:50

Tę rada gminy to w ogóle nie myśli. Jest duża piękna szkoła z salą gimnastyczną, stołówką, gabinetem lekarskim Podhorcach rzut beretem od typina. Przecież dzieci w większej szkole lepiej sie rozwijają a w typinie tego nie ma. Nie jestem z gminy ale moje dziecko tam się uczy. Pewnie nauczyciele zadziałali z prezentami.
Na górę

Postautor: Gość » 23 sty 2020, o 20:12

Tę rada gminy to w ogóle nie myśli. Jest duża piękna szkoła z salą gimnastyczną, stołówką, gabinetem lekarskim Podhorcach rzut beretem od typina. Przecież dzieci w większej szkole lepiej sie rozwijają a w typinie tego nie ma. Nie jestem z gminy ale moje dziecko tam się uczy. Pewnie nauczyciele zadziałali z prezentami.
Na szkole zależy najbardziej nauczycielom, skoro jedna nauczycielka , która uczy, swoje dziecko przywozi, zawsze to więcej uczniów. Ale pomału rodzice przejrzą na oczy, i dadzą sami dzieci do szkoły w Podhorcach.
To fajna szkoła, pewnie największa w gminę Tomaszów,bo jest dużo dzieci z gminy Jarczów.
Na górę

Postautor: Lolek » 2 lut 2020, o 17:11

Czy to prawda,ze radni gminni mają teraz miesięczne wynagrodzenie,bez względu na to czy są na sesji czy nie?
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”