Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Ja998 » 29 gru 2019, o 22:00

A ono to słyszało😂😂
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2019, o 08:02

Mam 40 ton fasoli. Da mi któryś handlarz po 4 zeta czy mam do każdego osobiście dzwonić?
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2019, o 08:19

Fajna nuta,prawda to, niestety ten koleś jest sam sobie winien, narobił takiego bajzlu i bałaganu że teraz trudno mu to będzie posprzątać.Juz ma łatkę przyczepiona.
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2019, o 11:50

Kto sieje wiatr ten zbiera burzę :idea:
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2019, o 12:09

no ja się dziwie ze rodzina M nie zawiadomila prokuratury za te fałszywe oskarrzenia na samym poczatku ze nie placi za groch itp falszywe przeciez swiadkow by mieli duzo
a może ja nic nie wiem ale jakoś cicho jakby już ucichlo to albo już przestał gadac albo sprawa jest juz załatwiona?
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2019, o 13:02

Na nadchodzący Nowy Rok taka moja uwaga. Ludzie czy wy naprawdę myślicie że kogoś interesują wasze wczasy w Dubaju, Zakopanem, Chinach albo Bieszczadach? Chwalicie się tym na Facebooku jakbyście byli celebrytami. Myślicie że ci co nie wstawiają zdjęć, nie jeżdżą? Ale kogo to obchodzi? Twoja facjata z przodu z boku na stojąco na kucaka w bluzce niebieskiej w bluzce czerwonej z uśmiechem z dziubkiem z kelnerem z pizzą z tubylcami z czubkiem Śnieżki z 3/4 górami z 1/6 górami w tle? Myślicie że kogoś to interesuje. Milion ludzi jeździ bywa a już niektórzy to się czują jak prawdziwi weterani wycieczek do Azji Europy czy Afryki. Każdy widzi co kto ma i kto ile ma i na co przeznacza kasę. Pytanie co dla kogo jest ważne? Ludzie wyluzujcie trochę. Szczęśliwego nowego roku :P
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2019, o 14:00

Te ludzie których stać to jeżdżą a te których nie stać nie jeżdżą, proste.
Na górę

Postautor: Rwf » 30 gru 2019, o 14:02

Te ludzie których stać to jeżdżą a te których nie stać nie jeżdżą, proste.
Dokładnie. Mało tego, jak mi nie pasuje to nie oglądam. Na tym polegają media społecznościowe ale jak widać nie wszyscy o tym wiedzą.
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2019, o 14:54

Dokładnie. Mało tego, jak mi nie pasuje to nie oglądam. Na tym polegają media społecznościowe ale jak widać nie wszyscy o tym wiedzą.
Media społecznościowe są poto aby się chwalić... No jasne.. I jest o czym przy świątecznym stole rozmawiać ze szwagrem... Kto gdzie pojechał... Kto jakie prezenty dostał pod choinkę.... Kto miał jaka wódkę na stole.... Kto kogo zaprosi na wesele.... Zwyczajne zasciankowe tematy..
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2019, o 17:15

Kto sieje wiatr ten zbiera burzę :idea:
nie strasz nie strasz bo się zesrasz :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 30 gru 2019, o 18:15

nie strasz nie strasz bo się zesrasz :lol:
Nie wiem czy wiesz ale to takie przysłowie jest a nie straszenie. To popierwsze a po drugie ładnie to tak używać brzydkich słów?
Na górę

Postautor: Rwf » 30 gru 2019, o 18:26

Media społecznościowe są poto aby się chwalić... No jasne.. I jest o czym przy świątecznym stole rozmawiać ze szwagrem... Kto gdzie pojechał... Kto jakie prezenty dostał pod choinkę.... Kto miał jaka wódkę na stole.... Kto kogo zaprosi na wesele.... Zwyczajne zasciankowe tematy..
Chyba się kolego nie zrozumieliśmy. Ale czego tu wymagać...
Na górę


Postautor: Ja997 » 30 gru 2019, o 20:43

Ohohohohoho :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Mietek1 » 30 gru 2019, o 20:48

Ooo To tak samo jak mój :shock:
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”