Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 23 lis 2019, o 14:03

Czy były u was ostatnio kradzieze fasoli ? U mnie ktoś ukradł 400 kilo
Na górę

Postautor: Gość » 25 lis 2019, o 10:06

Czy były u was ostatnio kradzieze fasoli ? U mnie ktoś ukradł 400 kilo
Kradną po wsiach na potęgę szczególnie ropę uważajcie nikt nie zgłasza bo i tak nie ma sensu, nic nie znajdą
Na górę

Postautor: loiu » 26 lis 2019, o 22:08

no i co z tą fotowoltaiką w naszęj gminie,takie nagłośnienie przed wyborami i nic z tego nie wyszło, a w łaszczowie już niktórzy z tego korzystają, a u nas "bawmy się", na tym daleko nie zajedziemy
Na górę

Postautor: Gość » 27 lis 2019, o 09:58

kto korzysta? z jakiej fotowoltaiki? dobrze, że poprzednik im solary założył
kup sobie indywidualnie i też będziesz korzystał
Na górę

Postautor: kiuy » 28 lis 2019, o 15:36

dlaczego mam kupować indywidualnie,jest na to program unijny, z którego inne gminy korzystają, np. łaszczów, dobrze że mamy choć solary założone, bo nie spodziewam się żeby fotowoltaika u nas była realizowana, po wyborach wszystko ucichło i tak jak zwykle, dużo gadki realizacji brak
Na górę

Postautor: Gość » 28 lis 2019, o 15:47

dlaczego mam kupować indywidualnie,jest na to program unijny, z którego inne gminy korzystają, np. łaszczów, dobrze że mamy choć solary założone, bo nie spodziewam się żeby fotowoltaika u nas była realizowana, po wyborach wszystko ucichło i tak jak zwykle, dużo gadki realizacji brak
Jest program czyste powietrze składaj wniosek. Wszystko zrobisz przez internet. Nie tylko fotowoltaika, ale również ocieplenie, okna, drzwi. Bez wychodzenia z domu, a tak do gminy musiałbyś się udać Kika razy. I kupisz sobie co ci będzie pasowało, a nie najtańsze od firmy z najniższa cena, bo to z jakością nie idzie w parze
Na górę

Postautor: bhy » 29 lis 2019, o 11:18

Program Czyste powietrze jest skierowany głównie dla najuboższych oni dostaną 90% dofinansowania, kto ma dochody z pracy otrzyma bardzo mało dofinansowania.
Na górę

Postautor: miyt » 29 lis 2019, o 12:36

interesowałem się programem " czyste powietrze", to nie jest program ogłoszony po to, żeby można było z niego skorzystać zbyt duże bariery i wymagania , z tego programu skorzysta może 5% społeczeństwa,ten program jest po to,żeby można było powiedzieć,-" daliśmy wam program, dajemy pieniądze- korzystajcie", ale tak naprawdę te pieniądze,"niewykorzystane", są zaanektowane na 500+, to tak jakbyś podał głodnemu bocianowi żabę w zakręconym słoiku, ale ty przecież o tym wiesz, tylko kropisz wariata, bo ideologia
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2019, o 13:39

Jakie bariery, co ty pierniczysz. Zamiast darmo smarować na forum już byś połowę wniosku wypełnił. Czepiasz się 500+, a ty kim jesteś. Też czekasz aż ktoś ci da i sam zrobi, a od siebie nic bo się nie chce. Tylko jęczeć . Ot typowy cebulaczek
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2019, o 13:44

Po ile groch , ktoś wie?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2019, o 13:59

przy większej ilości da się powoli wyciągnąć 4, 00 zł/kg
Na górę

Postautor: Bezradny » 29 lis 2019, o 15:16

Drodzy użytkownicy forum Gmina Telatyn - kto Wójtem? - tak czytam te wasze wypociny i jestem bardzo zaskoczony, gdyż rok temu na tym samym forum rozgrywał się dialog któremu przyglądała się cała gmina a teraz fasola i fasola. Może ogarnijmy lepszy tematy w tym dotyczący może czy któryś z radnych gminy jest w stanie zbawić nasz świat ?
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2019, o 15:52

przy większej ilości da się powoli wyciągnąć 4, 00 zł/kg
Poczaj do poniedziałku fasoli w ciula żebyś 3 wyciagnol zapchane fasolom
4 zlote kon by się usmial
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2019, o 16:02

To sobie sprzedawaj po 3 zł jak żeś głupi, albo skupuj po tej cenie. Ciekawe kto ci sprzeda jak każda firma daje już 3.85 obojętnie jaka ilosc
Na górę

Postautor: Gość » 29 lis 2019, o 16:35

Celowo handlarze będą straszyć obniżka i, może i nawet obniża cenę, żeby ludzie ze strachu nie trzymali dłużej. Ale spokojnie każdy wie o co chodzi
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”