ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Lol » 17 paź 2019, o 11:19

Dawno tu byłem ale widzę że retoryka ta sama. Co innego jednak widzę.... jedni jadą na Pania burmistrz Co z resztą nie do końca potępiam bo brud w gminie jak był tak jest a to mnie bardzo drażni. Proponuję pogonić gzuk do roboty z własnej inicjatywy a nie słyuchać doradcow. Z drugiej strony fajnie sie dzieje w malych organizacjach wiejskich bo okazalo sie, że jeśli się chce to można pozyskać jakieś pieniądze i w coś je zainwestować. Jednak G6 owiane chwała ,,sprowadzacza,, wszelkich dóbr wypada blado. Nie wiem jak się ułoża kolejne wybory bo niestety ludzie wybierają oczami a w tym przypadku nie ma na co patrzeć. Niestety obecna władza nie zadluzyla gminy żeby zrealizować projekt jakiegoś nowego monumentu, który mógłby być wyborczym Asam z rękawa. Kto wie, mamy jeszcze czas, mam nadzieję że nikt nie zwariuje....
Apropo szczekaczy anty pisowskich, nie jestem wyborcą PiSu bo wkurza mnie komunizowanie państwa (Na psl i po też nigdy nie głosowałem bo zdrajców miejsce jest w wiezieniu) ale nasmiewanie się z Kaczyńskiego jest co najmniej nie na miejscu zwłaszcza kiedy robia to wyborcy KO. Poziom inteligencji wyborców KO jest co najmniej na tak niskim poziomie, nie mówiąc już że Ci ludzie to ,, kretyni,, kiedy nie umieją nawet zagłosować... Nie odróżnić kratki do głosowania od awataru parti który znajduje się w lini prostej kolejno pod innymi awatarami i skreślenie nie w tym miejscu chyba nie świadczy dobrze o czyimś potencjale inteligencji.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 13:46

Tosia przestań pierdzieć. Dawno byłem. Qrwa walisz non stop hacelu.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 17:41

Tosia przestań pierdzieć. Dawno byłem. Qrwa walisz non stop hacelu.
Dokładnie. Ale gdzieś nasi za granicą ucichli. Już nie ma zainteresowania naszymi sprawami? Przed wyborami tak się angażowali.
Na górę

Postautor: cngyi » 17 paź 2019, o 17:43

Tosia przestań pierdzieć. Dawno byłem. Qrwa walisz non stop hacelu.
🖕
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2019, o 06:15

Patrzcie jak u nas koła prężnie działają , koło z Dobuzku - Dobuzanki zaprasza na andrzejki do zielonego domku w Dobuzku. Może warto pójść dobrze się bawić? Nie płuc jadem tutaj , tylko zobaczyć tę piękną inicjatywę kobiet. Ja myślę że wy tu sobie się drzecie ,a życie sobie się toczy.
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2019, o 09:58

Patrzcie jak u nas koła prężnie działają , koło z Dobuzku - Dobuzanki zaprasza na andrzejki do zielonego domku w Dobuzku. Może warto pójść dobrze się bawić? Nie płuc jadem tutaj , tylko zobaczyć tę piękną inicjatywę kobiet. Ja myślę że wy tu sobie się drzecie ,a życie sobie się toczy.
Ja bym się wpisał na andrzejki żeby tylko moja chciała
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2019, o 10:11

nooooo można sobie powróżyć co loss przyniesie :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2019, o 11:57

PIĘKNA SPRAWA TAKA BIESIADA U PANA W, ZJEŻDŻAJĄ WAŻNI LUDZIE Z CAŁEJ OKOLICY, JEST POZIOM WARTO BYĆ....
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2019, o 12:06

PIĘKNA SPRAWA TAKA BIESIADA U PANA W, ZJEŻDŻAJĄ WAŻNI LUDZIE Z CAŁEJ OKOLICY, JEST POZIOM WARTO BYĆ....
ile od pary, jakie jedzenie i kto będzie?
Na górę

Postautor: Gość » 18 paź 2019, o 15:35

Czy będą wróżby i lanie wosku?? Z chęcią przyjdę! Tylko ja sam pan w średnim wieku.....
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2019, o 10:31

I wpierdol hamanie
Na górę

Postautor: Aras » 19 paź 2019, o 12:04

I wpierdol hamanie
W kaftan i do abramowic jak już wcześniej było wspomniane za to że podaję się za wiele osób piszac
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2019, o 20:12

PIĘKNA SPRAWA TAKA BIESIADA U PANA W, ZJEŻDŻAJĄ WAŻNI LUDZIE Z CAŁEJ OKOLICY, JEST POZIOM WARTO BYĆ....
ile od pary, jakie jedzenie i kto będzie?
Tacy wazni jak i ty wazny smiechu warte
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2019, o 20:25

najważniejsze, że tych najważniejszych nie będzie to zabawa będzie przednia
każdy byłby skrępowany, co knują i na kogo........
Na górę

Postautor: Gość » 19 paź 2019, o 21:08

Wszędzie dobrze się dzieje gdzie nie ma wf-istów. To ludzie u nas jakiś fenomen 21 lat pchają się do władzy do najważniejszych stanowisk, a wy chcecie, żeby było dobrze i to do obrzydzenia te same rodziny, które tylko co 2-3 kadencje się wymieniają Czy w zawodzie nauczyciela nie ma bardziej ambitnych i wymagających kierunków typowo umysłowych. Czy miarą lepszego życia ludzi jest umiejętność robienia fikołków? Ludzie to już się kotłuje ponad 20 lat
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”