ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 13:25

Ani jedno ,ani drugie. Pracuje i mam się dobrze,jestem akurat urlopowany,pracy nie zmieniam.A to wszystko to nie manipulacje tylko ocena tego wszystkiego co się u nas dzieje, a mówi się o tym w całej gminie, a nie gdzieś "po skrajnych miejscach"
Wiemy wiemy kim jesteś, głosem tego ludu :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 13:36

Ani jedno ,ani drugie. Pracuje i mam się dobrze,jestem akurat urlopowany,pracy nie zmieniam.A to wszystko to nie manipulacje tylko ocena tego wszystkiego co się u nas dzieje, a mówi się o tym w całej gminie, a nie gdzieś "po skrajnych miejscach"
Wiemy wiemy kim jesteś, głosem tego ludu :lol:
Na szczęście ten lud ma jeszcze swój rozum, nie tylko utajony głos z forum
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 13:38

i co na pewno wam się nie spodoba, głosem większości osób postronnych
przepychanki z byłym burmistrzem, a teraz z panem z pisu ludzi nie interesują
ludzie chcą widzieć efekty, a nie kłótnie i zwalanie winy na w/w osoby
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 13:45

i co na pewno wam się nie spodoba, głosem większości osób postronnych
przepychanki z byłym burmistrzem, a teraz z panem z pisu ludzi nie interesują
ludzie chcą widzieć efekty, a nie kłótnie i zwalanie winy na w/w osoby
Ale ten pan z PiSu wiele może i na pewno by poprawił nasz byt. Człowiek społecznik, z dużym sercem i serdecznym podejściem do ludzi.
Na górę

Postautor: gawiedz » 16 paź 2019, o 14:22

tylko ten pan z pisu musi zrozumiec ,ze w Łaszczowie ani prawa,ani lewa,ani centrum nie ma ochoty go słuchac bo nie jest ten poziom intelektualny co trzeba do jeleni. Ot i wszystko.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 15:03

tylko ten pan z pisu musi zrozumiec ,ze w Łaszczowie ani prawa,ani lewa,ani centrum nie ma ochoty go słuchac bo nie jest ten poziom intelektualny co trzeba do jeleni. Ot i wszystko.
To ty musisz zrozumieć, że każdy ma prawo słuchać kogo chce. To, że tobie ktoś nie pasuje to nie znaczy, że wszystkim. Niech każdy robi swoje , nikogo te przepychanki i wasze nienawiści nie INTERESUJĄ. A o poziomie intelektualnym to się nie wypowiadaj, bo nawet nie wiesz co to znaczy...
Na górę

Postautor: libro » 16 paź 2019, o 15:33

Mów za siebie,byliśmy na kilku spotkaniach które organizuje przy różnych okazjach to dało się zauważyć że umie rozmawiać ze wszystkimi :rolnikami,urzędnikami,posłami,księżmi,młodzieżą i seniorami.A jeśli według ciebie umie rozmawiać z jeleniami to taki dr.Dolitlle ,myślę że rozmawia też z baranami ,mimo że na pierwszy rzut oka nie są rozpoznawalni bo nie rośnie na nich wełna .
Na górę

Postautor: tik » 16 paź 2019, o 20:20

Apeluję do rodaków z Łaszczowa nie pozwólcie temu panu że stawowej się panoszyć to jest oszust i to jedna Pani z mikulina może poświadczyć płaci do dziś raty za swiatło z cegielni i mpże to powiedzieć przy talewizji i nie tylko ona zapraszam pana j na rozmowe
Na górę

Postautor: yry » 16 paź 2019, o 21:11

Haha my świadków zastraszania przez pana hrabiego trzy osoby niby że nie dostaną dopłaty z rolnictwa o Panie poloneza czas zacząć A Pan Panie Adamie to sorki
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 22:05

Musicie wymyślać dalej, wierzę, że po 1,5 roku brakuje pomysłów. Ale, żeby to ktoś kupił to musi być taki power, a wy już się wypalacie i wyobraźni i kunsztu brakuje. Ludzie mają dość tych tanich wymyślanek i pomówień. Powodzenia i owocnej burzy mózgów :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 07:54

Renome ten gość od cegielni ma i to już przy nim zostanie.... Z ubłoconego gąsiora łabędzia nie będzie :lol: , żebyś jak się szorował łapy masz brudne!!
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 08:25

Tomek! Ja Ci pomogłem, teraz ty porobisz sobie zdjęcia ze mną, przekonasz powiat żeby dał pare złotych na jakąś drogę w Łaszczowie, potem kupie jakiś ornat dla proboszcza i głupki z Łaszczowa za mną za głosują i będziemy razem PiSem się bogacić! Tak się robi łabędzia?
Na górę

Postautor: libro » 17 paź 2019, o 09:15

O widzę że forumowicz jest już w pracy,zdaje się że pobory płacą ci za coś innego jak obsługa forum.Zauważyłem też że wszystkie wątki Łaszczowieckiego forum o czymkolwiek by nie były ,kończą się reklamą jednej osoby.Próby zdeklasowania tej osoby to wynik waszej bezradności i głupoty,przy waszym zacietrzewieniu gdyby cokolwiek było prawdą w jego temacie na pewno byście nie odpuścili.Wybory za cztery lata a wy już o głosowaniu i przyszłych jego zasługach dla gminy,jak kupi ornat ,to zostanie dla parafii ,jak przyczyni się do budowy drogi z posłem ,to też zostanie dla Gminy,porównanie go do gąsiora i łabędzia to dopiero jest porównanie,idąc twoim torem porównań ,to od wróbla grzebiącego w końskim łajnie też cuchnie.A z wróbla też nie zrobisz kanarka.
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 10:02

jak mowa o wróbelku i łajnie to jest taki morał ze znanego skeczu. "Jak już siedzisz w łajnie to się nie wierć .... "
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 10:17

Skończcie już te głupie przepychanki. Zacznijcie w końcu działać. Woda zakamienionych tak, że urządzenia psują się, po drogach strach jeździć, latarnie nie świecą itd. itd. I nie wysyłajcie strażaków na żebry, były ostatnio wręczane promesy na dofinansowanie straży. Prawie wszystkie gminy otrzymały, tylko nasza „żelazna dama” nie postarała się. A tak miały być pozyskiwane środki i inwestorzy, ale to chyba wszystko w wirtualnym świecie na Fb.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”