ŁASZCZÓW NEWS

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 19:27

Jasne, do strajku się "elita" szykuje i jeszcze nagrodę przed 13stką by chciała ?
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 21:09

Nauczyciele to w chwili obecnej grupa bardzo znienawidzona i powodująca kompleksy więc podejrzewam, że nic nie dostali. Jest jeszcze pewna kategoria ludzi, która chyba uważa , że nauczyciele są niepotrzebni
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 21:26

A jak tam nagrody burmistrza na Dzień Nauczyciela były czy zabrakło pieniędzy?
Standardy zostały zachowane!
A miało byc lepiej, inaczej!

No gdzie te zmiany, gdzie?
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 22:32

A jak tam nagrody burmistrza na Dzień Nauczyciela były czy zabrakło pieniędzy?
Standardy zostały zachowane!
A miało byc lepiej, inaczej!

No gdzie te zmiany, gdzie?
a jakie chcesz zmiany?
obejrzyj pierwszą sesję rady i zobacz jak zakpiono z ludzi obiecaną obniżką wynagrodzenia
po roku czasu masz jeszcze potrzebę zmian, przestań-tutaj nic lepiej nie będzie
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 07:04

Jest dobrze. Super.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 07:14

gmina nareszcie funkcjonuje na bardzo wysokich standardach. Jest czysto, przejrzyście, praworządne, a gdy ktoś próbuje łamać prawo burmistrz szybko przywołuje do porządku. Także ci co chcieliby coś dla siebie ugrać z pomocą ważnych osób z Tomaszowa, nie mają szans. Wychodzimy na prostą. Nareszcie można wyjść z podniesioną głową na miasto.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 07:23

Gratuluje poczucia humoru z rana. Jakby to był chociaz piątek, a tu dopiero sroda :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gawiedz » 16 paź 2019, o 07:59

Do Gminy Łaszczow trzeba takiego wodza jak Pan Kaczynski on by gminę poprowadził do zwyciestwa niczym Napoleon,a ponadto jescze by tyle żłobów zapewnił dla poddanych niczym miejsc w Sejmie dla swoich .To dopiero polityk wysokiej klasy ,bierzcie z niego przykład , sukces murowany.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 09:35

Ludzie pozbawieni wpływów będą robić wszystko przeciwko obecnej burmistrz, bo ich pozbawiła dużej kasy! Ta gmina jest bardziej pisowska niż statystyka podaje, jednak nikt nie zaufa ludziom którzy automatycznie na fali pisu się znaleźli i chcą zmanipulować społeczeństwo swoimi fałszywymi ideami! Pani burmistrz będzie miała ciężką przeprawę z lokalnymi panami co od zawsze mieli dostęp do publicznych pieniędzy i zostali od nich odcięci. A w Łaszczowie nikt się nie spodziewał, że zwykła dziewczyna może być tak twarda i zasadnicza! Życzę twardych nerwów i dużego dystansu do nieprawdziwych informacji puszczanych w obieg na skrajnych terenach gminy!
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 10:07

Ludzie pozbawieni wpływów będą robić wszystko przeciwko obecnej burmistrz, bo ich pozbawiła dużej kasy! Ta gmina jest bardziej pisowska niż statystyka podaje, jednak nikt nie zaufa ludziom którzy automatycznie na fali pisu się znaleźli i chcą zmanipulować społeczeństwo swoimi fałszywymi ideami! Pani burmistrz będzie miała ciężką przeprawę z lokalnymi panami co od zawsze mieli dostęp do publicznych pieniędzy i zostali od nich odcięci. A w Łaszczowie nikt się nie spodziewał, że zwykła dziewczyna może być tak twarda i zasadnicza! Życzę twardych nerwów i dużego dystansu do nieprawdziwych informacji puszczanych w obieg na skrajnych terenach gminy!
Proszę zapamiętać, że w tej gminie mieszkają zwykli ludzie, których nie interesujà wasze wewnętrzne zemsty pomiędzy rodzinami. Za zwolnienie z pracy, czy pozbawienie funkcji dyrektora. Zachwalać tej władzy w taki sposób nie musisz bo nie jesteśmy ciemną masą, która uwierzy w te psalmy pochwalne. Dobrą władzę poznaje się po czynach, póki co, nie widać efektów. Tylko nie pisz o miejscach w przedszkolu.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 11:29

Ludzie pozbawieni wpływów będą robić wszystko przeciwko obecnej burmistrz, bo ich pozbawiła dużej kasy! Ta gmina jest bardziej pisowska niż statystyka podaje, jednak nikt nie zaufa ludziom którzy automatycznie na fali pisu się znaleźli i chcą zmanipulować społeczeństwo swoimi fałszywymi ideami! Pani burmistrz będzie miała ciężką przeprawę z lokalnymi panami co od zawsze mieli dostęp do publicznych pieniędzy i zostali od nich odcięci. A w Łaszczowie nikt się nie spodziewał, że zwykła dziewczyna może być tak twarda i zasadnicza! Życzę twardych nerwów i dużego dystansu do nieprawdziwych informacji puszczanych w obieg na skrajnych terenach gminy!
Proszę zapamiętać, że w tej gminie mieszkają zwykli ludzie, których nie interesujà wasze wewnętrzne zemsty pomiędzy rodzinami. Za zwolnienie z pracy, czy pozbawienie funkcji dyrektora. Zachwalać tej władzy w taki sposób nie musisz bo nie jesteśmy ciemną masą, która uwierzy w te psalmy pochwalne. Dobrą władzę poznaje się po czynach, póki co, nie widać efektów. Tylko nie pisz o miejscach w przedszkolu.
Józek ciemną masę to zorganizowałeś w Grzędzie, a teraz Koła gospodyń zaczynają się uwalniać i prosperować, a ty jęczysz i ujadasz bo jako prezes brałeś dobry łup od gminy, a teraz nie bierzesz.., nie kreuj się na kogoś kim nie jesteś i nigdy nie będziesz.
Na górę

Postautor: libro » 16 paź 2019, o 12:02

Ne jest ani twarda ,ani zasadnicza jest zdominowana przez doradców,którzy bez skrupułów dążą do swoich celów.Nie zrealizowała przez rok ani jednego punktu z programu wyborczego,kontynuuje politykę byłego burmistrza,skarbnika i sekretarza.Oddała LO w ręce stowarzyszenia,przyjmując na gminę utrzymanie budynku, a miejsca w przedszkolu są ,bo dzieci przebywają na korytarzu,ale remont placu zabaw to już wielkie wyzwanie ,zadłużenie jakie było takie jest,nepotyzm jaki był taki jest ,pozatrudniane koleżanki ,a teraz czekają nas jesienne podwyżki podatków bo "ni ma piniędzy",ale burmistrz jest twarda i zasadniczo wykona decyzję Rady a może Bezrady, obejrzałem urywki z Sesji Rady ,wniosek nasuwa się sam -ustawka.Na większości podejmowanych uchwał nie ma uzasadnienia,a w ogóle żadnej dyskusji radnych.Nie chwalcie jedna drugą bo to też widać. Jan Brzechwa- Samochwała w kącie stała i wciąż tak opowiadała "zdolna jestem niesłychanie..............A JA JESTEM SAMOCHWAŁA.
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 12:08

Urwało się dojne koryto? Czy może wyrzucili z roboty?
Na górę

Postautor: Gość » 16 paź 2019, o 12:37

Ne jest ani twarda ,ani zasadnicza jest zdominowana przez doradców,którzy bez skrupułów dążą do swoich celów.Nie zrealizowała przez rok ani jednego punktu z programu wyborczego,kontynuuje politykę byłego burmistrza,skarbnika i sekretarza.Oddała LO w ręce stowarzyszenia,przyjmując na gminę utrzymanie budynku, a miejsca w przedszkolu są ,bo dzieci przebywają na korytarzu,ale remont placu zabaw to już wielkie wyzwanie ,zadłużenie jakie było takie jest,nepotyzm jaki był taki jest ,pozatrudniane koleżanki ,a teraz czekają nas jesienne podwyżki podatków bo "ni ma piniędzy",ale burmistrz jest twarda i zasadniczo wykona decyzję Rady a może Bezrady, obejrzałem urywki z Sesji Rady ,wniosek nasuwa się sam -ustawka.Na większości podejmowanych uchwał nie ma uzasadnienia,a w ogóle żadnej dyskusji radnych.Nie chwalcie jedna drugą bo to też widać. Jan Brzechwa- Samochwała w kącie stała i wciąż tak opowiadała "zdolna jestem niesłychanie..............A JA JESTEM SAMOCHWAŁA.
To właśnie są te manipulacje rozpowiadane po skrajnych miejscach naszej gminy, balkon działa!
Na górę

Postautor: libro » 16 paź 2019, o 13:08

Ani jedno ,ani drugie. Pracuje i mam się dobrze,jestem akurat urlopowany,pracy nie zmieniam.A to wszystko to nie manipulacje tylko ocena tego wszystkiego co się u nas dzieje, a mówi się o tym w całej gminie, a nie gdzieś "po skrajnych miejscach"
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”