Gmina Telatyn- kto Wójtem?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 9 paź 2019, o 13:35

Co tam Pietruszkowcy?? Umoczyliscie pupę w tym roku?? :lol: :lol:
jak się wypowiadala mielniczukowa w jakiejś gazecie czy kronika czy tygodnik że ceny na pietruszkę w tym roku nie będzie to nie ma może by mi co powiedziała co siać wrozka jaka czy co
Weź się za robotę debilu,
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2019, o 14:03

Weź się za robotę debilu,
No czego więcej można oczekiwać od sutenera Moni?
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2019, o 15:56

Weź się za robotę debilu,
No czego więcej można oczekiwać od sutenera Moni?
Co to za Monia?
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2019, o 16:09

Ja tutaj chce merytorycznie pogadać o polityce, a ten o pietruszce i później się dziwić że PiS wygrywa wybory.
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2019, o 18:24

Jak ma być dobrze w Polsce jak sąsiad z siasiada się śmieje a brat z brata., Widać szkoda ci tej pietruszki że nie posiales,. Ale z czego masz lepsze pieniądze? Z buraków czy z pszenicy.? Jak to się można cieszyć że nasiala pietruszki a ona tania ale pewniej lepiej da niż buraki. I chcecie żeby w rządzie na górze było dobrze jakbyście sąsiada z zazdrości zabili,. Parodia.,
Na górę

Postautor: Gość » 9 paź 2019, o 18:52

Jak ma być dobrze w Polsce jak sąsiad z siasiada się śmieje a brat z brata., Widać szkoda ci tej pietruszki że nie posiales,. Ale z czego masz lepsze pieniądze? Z buraków czy z pszenicy.? Jak to się można cieszyć że nasiala pietruszki a ona tania ale pewniej lepiej da niż buraki. I chcecie żeby w rządzie na górze było dobrze jakbyście sąsiada z zazdrości zabili,. Parodia.,
Dokładnie tak, najpierw trzeba zacząć od siebie naprawiać świst a dopiero potem pchać się wyżej.
Na górę

Postautor: JanWlk » 11 paź 2019, o 19:12

Pis i całe te ścierwo wysłałbym hmm do Torunia i zamknął ich w twierdzy ich guru. Zieliński nic sobą nie reprezentuje, załatwia tylko wtedy jak jest rok wyborczy. Po co na niego głosować. Darek będzie na KO głosował, tylko oficjalnie popiera PiSdu :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 06:35

Po ile fasola dzisiaj?
Na górę

Postautor: Gość » 15 paź 2019, o 08:36

Po ile fasola dzisiaj?[/quot



Chcesz kupić czy sprzedać?
Na górę

Postautor: JanWlk » 17 paź 2019, o 17:10

No i Darek musi się tłumaczyć przed p osłem dlaczego w gminie większe poparcie miał Jan wielki a nie p oseł Zieliński :lol: oj Darek Darek,z Ciebie [***] nie wójt :P
Na górę

Postautor: gosccc » 17 paź 2019, o 19:05

No i Darek musi się tłumaczyć przed p osłem dlaczego w gminie większe poparcie miał Jan wielki a nie p oseł Zieliński :lol: oj Darek Darek,z Ciebie [***] nie wójt :P
Biorąc pod uwage fakt, jakie tu mamy zagłebie komuchów peeselowskich i ludzi, którzy uznali, ze trzeba głosowac na tego bo to swój ( i na tym argumenty się kończą) uwazam ten wynik za dobry, jezeli chodzi o Posła Zielińskiego. Ale twoja główka przezarta jadem nienawisci do wszystkiego co sie rusza nie pojmuje tego
Na górę

Postautor: Gość » 17 paź 2019, o 21:23

No i Darek musi się tłumaczyć przed p osłem dlaczego w gminie większe poparcie miał Jan wielki a nie p oseł Zieliński :lol: oj Darek Darek,z Ciebie [***] nie wójt :P
Jan miał w Telatynie najgorszy wynik w swojej karierze. Ciekawe co się stało z rodakam, że przestali głosować na swojego?
Na górę

Postautor: mko » 22 paź 2019, o 09:59

Co dzieje się z wodą w Telatynie od niedzieli z kranu leci brązowa woda?
Na górę

Postautor: Xxxxbb » 28 paź 2019, o 15:17

Ja cena fasoli ?
Na górę

Postautor: Gość » 28 paź 2019, o 18:17

Ja cena fasoli ?
3,20
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”