Skrzyżowanie Łaszczowiecka Zamojska

Sprawy związane z Tomaszowem Lubelskim i jego okolicami.

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 12:35

Pracę które się tu odbywają powinny być prowadzone w nocy tak jest właśnie w krajach które dbają o swoich obywateli.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 16:04

Zgadzam się, co więcej jakiś czas temu tam robiono dokładnie to samo, czyli odwodnienie dla Łaszczowieckiej. Kto skopał robotę, kto odebrała skopaną robotę?
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2019, o 07:07

Obecnie jest robione odprowadzenie wody z obwodnicy która powstaje.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2019, o 12:32

Obecnie jest robione odprowadzenie wody z obwodnicy która powstaje.
A rok temu ta obwodnica nie powstawała? Nie można było tego zrobić od razu? Z tego co widzę to wstawiają rury o większym przekroju, ktoś czegoś nie doliczył chyba!
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2019, o 14:04

Obecnie jest robione odprowadzenie wody z obwodnicy która powstaje.
A rok temu ta obwodnica nie powstawała? Nie można było tego zrobić od razu? Z tego co widzę to wstawiają rury o większym przekroju, ktoś czegoś nie doliczył chyba!
Gówno prawda. To kolejny etap budowy odwodnienia deszczowego. A wam już coś przeszkadza. Dobrze że robią bo to podbudowa infrastrukturalna dla ul. Łaszczowieckiej.
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2019, o 15:20

Nic nie wiesz gościu a rzucasz wulgaryzmy .
Na górę

Postautor: Aaa » 20 wrz 2019, o 09:08

Obecnie jest robione odprowadzenie wody z obwodnicy która powstaje.
Jak nie masz wiedzy to nie wprowadzaj w ludzi błąd, bo pomyślą że woda z obwodnicy zaleje Łaszczowiecką. To jest kolejny etap odwodnienia ul. łaszczowieckiej, a odwodnienie obwodnicy nie jest połączone z ul. Łaszczowiecką.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2019, o 12:01

Nie będzie już basenu pod biedrą? Zawsze gdy tamtędy jechałam rowerem po deszczu, czułam mrożący naskórek dreszcz emocji. Moja zwykła droga do pracy zmieniała sie w prawdziwą przeprawę. Czy dziś będa bicze wodne czy też fala mnie zaleje, czy zwykły samochód osobowy zmieni sie w polewaczkę czy też zwolni i przejedzie ostrożnie by mi oszczedzić płukania tkanin. Zawsze w deszczu wyobrażałam sobie, że mój rower zamienia się w rower wodny a ja w syrenę. Och jak mnie ktoś ochlapał jak wyłam. A teraz robią odwodnienie. Czas opuszczać Tomaszów bo robi się tu coraz nudniej. Nic już nie będzie takie samo. Koniec moich przygód i przepraw przez wielką wodę.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2019, o 12:07

Tu powinno powstać rondo.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2019, o 13:42

Może budują Kolektor Trzaskowskiego :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2019, o 15:21

Może budują Kolektor Trzaskowskiego :lol:
No co Ty, geotermię Rydzyka kopią!
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2019, o 16:24

Może budują Kolektor Trzaskowskiego :lol:
I na to potrzeba Pełowskich "dziur' by scieki mogły popłynąć tam gdzie potrzeba.
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2019, o 17:10



A rok temu ta obwodnica nie powstawała? Nie można było tego zrobić od razu? Z tego co widzę to wstawiają rury o większym przekroju, ktoś czegoś nie doliczył chyba!
Gówno prawda. To kolejny etap budowy odwodnienia deszczowego. A wam już coś przeszkadza. Dobrze że robią bo to podbudowa infrastrukturalna dla ul. Łaszczowieckiej.
Kolejny etap odwodnienia ul.Łaszczowieckiej to znaczy 2 robiony był wczesną wiosną a umowa podpisana była jesienią 2018r, to jest już 3 etap i trzecia nitka rur jest kładziona i juz zostały położone rury pod ulicą Łaszczowiecką a nie jak w poprzednich etapach doprowadzone do ulicy,tutaj widać żę aktualny wykonawca to solidna firma .
Na górę

Postautor: Gość » 20 wrz 2019, o 21:04


Gówno prawda. To kolejny etap budowy odwodnienia deszczowego. A wam już coś przeszkadza. Dobrze że robią bo to podbudowa infrastrukturalna dla ul. Łaszczowieckiej.
Kolejny etap odwodnienia ul.Łaszczowieckiej to znaczy 2 robiony był wczesną wiosną a umowa podpisana była jesienią 2018r, to jest już 3 etap i trzecia nitka rur jest kładziona i juz zostały położone rury pod ulicą Łaszczowiecką a nie jak w poprzednich etapach doprowadzone do ulicy,tutaj widać żę aktualny wykonawca to solidna firma .
to żeś rozjebał :lol: :lol: przecież to te same pijaczki co tamtym razem. uważaj żeby operator z koparki nie wypadł, a zdażało się :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 22 wrz 2019, o 11:16

Roboty wykonuje ta sama firma co wcześniej.
Na górę


Wróć do „Miasto, mieszkańcy, problemy...”