W jakiej kondycji jest nasza oczyszczalnia sciekow ?

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 15 wrz 2019, o 22:34

dokad splywaja wszystkie nieczystosci z Tomaszowskich rur ? Gdzie jest nasza oczyszczalnia sciekow ?
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2019, o 22:36

kolejny temat forumowego. teraz w tym dziale będzie udowadniał, że jest inteligentny inaczej :lol: :lol: :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2019, o 22:40

dokad splywaja wszystkie nieczystosci z Tomaszowskich rur ? Gdzie jest nasza oczyszczalnia sciekow ?
Z twojej rury, nieczystości spływają do biedronia dziury. :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2019, o 22:41

"Gdzie jest nasza oczyszczalnia ścieków" On pisze z Radecznicy? :P Każdy Tomaszowiak wie, że przy ulicy Petera
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2019, o 22:42

dokad splywaja wszystkie nieczystosci z Tomaszowskich rur ? Gdzie jest nasza oczyszczalnia sciekow ?
Skąd ty piszesz z Londynu, że nie wiesz gdzie w Tomaszowie jest oczyszczalnia, mój mały syn wie. Człowieku człowieku.
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2019, o 22:43

kolejny temat forumowego. teraz w tym dziale będzie udowadniał, że jest inteligentny inaczej :lol: :lol: :lol:
Zdradź tajemnice jeśli możesz jak go rozpoznajesz ? Bo już chyba nikt nie wie kto jest kto na tej stronie.
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2019, o 22:45

dokad splywaja wszystkie nieczystosci z Tomaszowskich rur ? Gdzie jest nasza oczyszczalnia sciekow ?
Skąd ty piszesz z Londynu, że nie wiesz gdzie w Tomaszowie jest oczyszczalnia, mój mały syn wie. Człowieku człowieku.
Moja córka nie wie, bo jej ojciec tam nie pracuje. A kogo to obchodzi ? Jak się ktoś nie interesuje to nie wie.
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2019, o 22:46



Skąd ty piszesz z Londynu, że nie wiesz gdzie w Tomaszowie jest oczyszczalnia, mój mały syn wie. Człowieku człowieku.
Moja córka nie wie, bo jej ojciec tam nie pracuje. A kogo to obchodzi ? Jak się ktoś nie interesuje to nie wie.
Jak się nie interesuje po uj zakłada taki temat? :P kolejna napdlanka na PIS z tytułem pasującym do działu się szykuje. Jak zebranie osiedlowe na którym omawiano..zarobki w NBP
Na górę

Postautor: Gość » 15 wrz 2019, o 22:50



Skąd ty piszesz z Londynu, że nie wiesz gdzie w Tomaszowie jest oczyszczalnia, mój mały syn wie. Człowieku człowieku.
Moja córka nie wie, bo jej ojciec tam nie pracuje. A kogo to obchodzi ? Jak się ktoś nie interesuje to nie wie.
Monia masz córkę z Węgrem, gdzie rodziłaś w Londynie?
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2019, o 22:15

Nie bój żaby oczyszczalnia spoko jak będzie śmierdzieć poseł tym co trzeba nogi z d. powyrywa :lol:
Na górę

Postautor: Gość » 17 wrz 2019, o 22:23

Nie bój żaby oczyszczalnia spoko jak będzie śmierdzieć poseł tym co trzeba nogi z d. powyrywa :lol:
Monia nie pij tyle wstyd przed Węgrem.
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 07:15

kolejny temat forumowego. teraz w tym dziale będzie udowadniał, że jest inteligentny inaczej :lol: :lol: :lol:
Zdradź tajemnice jeśli możesz jak go rozpoznajesz ? Bo już chyba nikt nie wie kto jest kto na tej stronie.
Już kiedyś pisałem po czym cie rozpoznaję, debilu. :panzielony:
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 18:57

Nie bój żaby oczyszczalnia spoko jak będzie śmierdzieć poseł tym co trzeba nogi z d. powyrywa :lol: wlasnorecznie ?
Gowno sie leje w calym kraju a wy tu martwicie sie mala oczyszczalnia w Tomaszowie. Jak giwniany rzad to i gowno musi byc
Na górę

Postautor: Gość » 18 wrz 2019, o 22:02

Nie bój żaby oczyszczalnia spoko jak będzie śmierdzieć poseł tym co trzeba nogi z d. powyrywa :lol: wlasnorecznie ?
Gowno sie leje w calym kraju a wy tu martwicie sie mala oczyszczalnia w Tomaszowie. Jak giwniany rzad to i gowno musi byc
Poseł to nawet trawnika na ulicy przed domem nie kosi. Taki społecznik...
Na górę

Postautor: Gość » 19 wrz 2019, o 06:09

Nie bój żaby oczyszczalnia spoko jak będzie śmierdzieć poseł tym co trzeba nogi z d. powyrywa :lol: wlasnorecznie ?
Gowno sie leje w calym kraju a wy tu martwicie sie mala oczyszczalnia w Tomaszowie. Jak giwniany rzad to i gowno musi byc
jak tobie się leje gówno to przestan grzebac w d...
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”