O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Pgrus » 23 sie 2019, o 06:54

Kucharki i większość obsługi jest na niepłatnych urlopach lub ma umowy od września tak robi się u nas oszczędności za to 10 nauczycieli bez etatu są oczywiście na wakacje również na naszym utrzymaniu
[/quote]

Bo tym 10 nauczycielom te etaty i wakacje po prostu się należą, jak mawiała była premier :evil: :twisted: :evil:
Na górę

Postautor: karolin » 23 sie 2019, o 13:16

co wy z ta lubycza sie sracie?
Na górę

Postautor: zdzichu » 23 sie 2019, o 13:26

Byłem dziś w przedszkolu przed 13, drzwi zamknięte. Chciałem uzyskać informację na temat, co jest potrzebne dziecku we wrześniu. Niestety, nikogo nie zastałem. Rozumiem, nauczyciele pracowali w lipcu na duzurach, teraz są na urlopie, ale dlaczego nie ma o 13 dyrektora, ani nikogo z obsługi? Dlaczego 21 sierpnia zastałem drzwi zamknięte? Przed 13.
Czy w ten sposób próbujemy odwrócić uwagę od rzeczy ważnych?. Jeżeli tak to słabo. Gdybyś zechciał poświęcić 30 sek. to na pewno odnalazłbyś to:

http://www.lubycza.przedszkolna.net/wyprawka

Przedszkole w LK to marka. Każdy kto miał tam swoje dziecko wie dokładnie co mam na myśli.
drzwi zamkniete bo jeszcze wakacje sa ? nie wiesz czy nie chcesz wiedziec ??
Na górę

Postautor: chlopina » 25 sie 2019, o 08:22

Burmistrzowi został tydzień czasu na załatwienie promocji w2szystkich uczniów SP Lubycza do następnej klasy w roku szkolnym 2018/2019 !!!
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2019, o 16:38

Burmistrzowi został tydzień czasu na załatwienie promocji w2szystkich uczniów SP Lubycza do następnej klasy w roku szkolnym 2018/2019 !!!
A później co, skończy się życie na ziemi? Daj spokój, mamy dość.
Na górę

Postautor: Gość » 25 sie 2019, o 20:59

Burmistrzowi został tydzień czasu na załatwienie promocji w2szystkich uczniów SP Lubycza do następnej klasy w roku szkolnym 2018/2019 !!!
A później co, skończy się życie na ziemi? Daj spokój, mamy dość.
Widać, że powietrze w Lubyczy zaburza myślenie. Miało wpływ na wojewodę, a ostatnio nie posłużyło podczas dożynek gminnych nawet posłowi T.Z., który bredził coś o dokonaniach aktualnego burmistrza w kwestii budżetu gminnego !
Na górę


Postautor: Gość » 26 sie 2019, o 21:12

Powinno być publikowane sprawozdanie z aktywności radnych na sesji. Kto, ile razy, w jakiej sprawie itp. Tylko mi nie piszcie że jest możliwość obejrzenia sesji w necie. Wiem o tym. Tylko niestety nie mam możliwości tak długo oglądać tego zebrania
Na górę

Postautor: Gość » 26 sie 2019, o 22:12

Radni napewno sobie domki pobudowalli za dietę. :roll: :roll: :roll:
Na górę

Postautor: Gość » 27 sie 2019, o 12:05

Powinno być publikowane sprawozdanie z aktywności radnych na sesji. Kto, ile razy, w jakiej sprawie itp. Tylko mi nie piszcie że jest możliwość obejrzenia sesji w necie. Wiem o tym. Tylko niestety nie mam możliwości tak długo oglądać tego zebrania
Można obejrzeć np. wieczorem, zamiast serialu.
Na górę

Postautor: belfer » 27 sie 2019, o 21:40

Jakie nastroje w szkole po odbytej radzie pedagogicznej ? Czy nauczyciele zaakceptowali bezprawne ograniczenie etatów na podstawie art.20 Karty Nauczyciela nie obowiązującej w naszej szkole do 29 lutego 2020 roku???
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2019, o 05:47

Jakie nastroje w szkole po odbytej radzie pedagogicznej ? Czy nauczyciele zaakceptowali bezprawne ograniczenie etatów na podstawie art.20 Karty Nauczyciela nie obowiązującej w naszej szkole do 29 lutego 2020 roku???
Ja to bym was wszystkich wypier..ił z tej szkoły i zatrudnił normalnych chcących pracować nauczycieli. A was mącicieli do Natury tam se możecie po protestować. W dupach się wywraca, stara klika was rozpieściła. Stalin to się chyba w grobie wywraca.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2019, o 08:42

Jakie nastroje w szkole po odbytej radzie pedagogicznej ? Czy nauczyciele zaakceptowali bezprawne ograniczenie etatów na podstawie art.20 Karty Nauczyciela nie obowiązującej w naszej szkole do 29 lutego 2020 roku???
Ja to bym was wszystkich wypier..ił z tej szkoły i zatrudnił normalnych chcących pracować nauczycieli. A was mącicieli do Natury tam se możecie po protestować. W dupach się wywraca, stara klika was rozpieściła. Stalin to się chyba w grobie wywraca.
Ciesz się chwilą, bo Stalin pokazał jak się obchodzić z takimi jak ty. Nie jest wykluczone, że życie swe (głupawe) skończysz w bezkresnych tajgach Syberii ! :shock: :oops: :cry:
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2019, o 18:20

+30 C, a LK pachnie palonymi w piecach śmieciami. Wstyd.
Na górę

Postautor: Gość » 28 sie 2019, o 19:22

No co? Czyste powietrze.
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”