O lepsze jutro Lubyczy Królewskiej

Sugestie oraz uwagi do władz miasta, powiatu i gminy.

Postautor: Gość » 20 sie 2019, o 20:10



Wystarczy wejść na FB aby zobaczyć gdzie i jak bawią się biedni, strajkujący nauczyciele :lol: :lol:
Komuś żal dupę ściska :lol:
Nie żal dupę ściska, tylko jak taka bida w resorcie to wczasy za kradzione albo dziadki dały?
Na górę

Postautor: Rob » 21 sie 2019, o 11:32

Jednak widać zmiany! Tyle lat klub sportowy był zadłużony i nawet jeden z kandydatów na burmistrza (podobno buisnesman) był jego prezesem i zostawił większy bałagan niż zastał a tu widać po kilku miesiącach wyszli z długów bo i na trenerów -kilku- są środki i na wyjazdy grupowe dla zawodników. Tylko tak dalej!
Na górę

Postautor: Zawodnik » 21 sie 2019, o 13:08

Wyjazdy grupowe tj. Obóz sportowy zawodnicy opłaciłi z własnych pieniędzy, czytaj rodziców.
Na górę

Postautor: Pgrus » 21 sie 2019, o 14:07

Jednak widać zmiany! Tyle lat klub sportowy był zadłużony i nawet jeden z kandydatów na burmistrza (podobno buisnesman) był jego prezesem i zostawił większy bałagan niż zastał a tu widać po kilku miesiącach wyszli z długów bo i na trenerów -kilku- są środki i na wyjazdy grupowe dla zawodników. Tylko tak dalej!
Zapytaj tych kilku trenerów za jakie pieniądze pracują (pomiń tylko trenera seniorów).
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2019, o 14:51

Jednak widać zmiany! Tyle lat klub sportowy był zadłużony i nawet jeden z kandydatów na burmistrza (podobno buisnesman) był jego prezesem i zostawił większy bałagan niż zastał a tu widać po kilku miesiącach wyszli z długów bo i na trenerów -kilku- są środki i na wyjazdy grupowe dla zawodników. Tylko tak dalej!
Za obóz, na którym był i mój syn nikt mi złotóweczki nie dołożył. Więc jeśli już piszesz, to najpierw sprawdź wiadomości.
Na górę

Postautor: Lubyvx » 21 sie 2019, o 18:21

Warto najpierw zapytać. Najlepiej Prezesa Klubu Granica a potem pisać. Obozy są współfinansowane przez gminę. Jak ktoś nie wierzy niech sprawdzi i nie pisze głupoty.
Na górę

Postautor: Zawodnik » 21 sie 2019, o 18:56

Myślisz, że od wtorku popołudnia do niedzieli rano obóz. kosztował więcej niż to co rodzice zapłacili? Ok. 500 zł. W Krasnobródzie ze średnim standardem. Może władza klubu wypowie się, jeśli wspolfinansowala pobyt. Chociaż nie wierzę, żeby tak było. Ok. 500 zł, to realna kwota za 4 i pół doby.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2019, o 19:27

I będziemy kogoś wywozić z gminy na taczkach do Machnowa, teraz światełko bedzie montowane. A [***].. kiedy ludzie w innych wsiach będą mieli porządne drogi, kiedy bus przyjedzie do mojej wsi. Mareczku czekaj na wybory, pojedziesz do swojego Machnowa na taczkach.
Na górę

Postautor: Lubicz » 21 sie 2019, o 20:17

Niech sobie Machnow już zabiera tego burmistrza i będzie spokój w Lubyczy bo się niedobrze robi jak na to patrzę
Na górę

Postautor: Dag » 21 sie 2019, o 20:53

I będziemy kogoś wywozić z gminy na taczkach do Machnowa, teraz światełko bedzie montowane. A [***].. kiedy ludzie w innych wsiach będą mieli porządne drogi, kiedy bus przyjedzie do mojej wsi. Mareczku czekaj na wybory, pojedziesz do swojego Machnowa na taczkach.
Ahaha taa bus do każdej wsi i niech wozi po 2 osoby bo nam się należy a co. Ludzie trochę pomyślcie zanim coś napiszecie
Na górę

Postautor: Polak4 » 21 sie 2019, o 21:25

Byłem dziś w przedszkolu przed 13, drzwi zamknięte. Chciałem uzyskać informację na temat, co jest potrzebne dziecku we wrześniu. Niestety, nikogo nie zastałem. Rozumiem, nauczyciele pracowali w lipcu na duzurach, teraz są na urlopie, ale dlaczego nie ma o 13 dyrektora, ani nikogo z obsługi? Dlaczego 21 sierpnia zastałem drzwi zamknięte? Przed 13.
Na górę

Postautor: Gość » 21 sie 2019, o 21:33

Byłem dziś w przedszkolu przed 13, drzwi zamknięte. Chciałem uzyskać informację na temat, co jest potrzebne dziecku we wrześniu. Niestety, nikogo nie zastałem. Rozumiem, nauczyciele pracowali w lipcu na duzurach, teraz są na urlopie, ale dlaczego nie ma o 13 dyrektora, ani nikogo z obsługi? Dlaczego 21 sierpnia zastałem drzwi zamknięte? Przed 13.
Czy w ten sposób próbujemy odwrócić uwagę od rzeczy ważnych?. Jeżeli tak to słabo. Gdybyś zechciał poświęcić 30 sek. to na pewno odnalazłbyś to:

http://www.lubycza.przedszkolna.net/wyprawka

Przedszkole w LK to marka. Każdy kto miał tam swoje dziecko wie dokładnie co mam na myśli.
Na górę

Postautor: Polak4 » 21 sie 2019, o 21:40

Znaczy, że nikt w sierpniu tam nie pracuje? Woźne, Kucharki, intendenki- maja tak długie urlopy? A może wychodzą wcześniej z pracy?
Na górę

Postautor: Gość » 22 sie 2019, o 06:03

I będziemy kogoś wywozić z gminy na taczkach do Machnowa, teraz światełko bedzie montowane. A [***].. kiedy ludzie w innych wsiach będą mieli porządne drogi, kiedy bus przyjedzie do mojej wsi. Mareczku czekaj na wybory, pojedziesz do swojego Machnowa na taczkach.
Ahaha taa bus do każdej wsi i niech wozi po 2 osoby bo nam się należy a co. Ludzie trochę pomyślcie zanim coś napiszecie
Jak będzie jeżdził regularnie to i ludzie się nauczą korzystać z busów. Jak to jest że szkolnymi jakoś dużo ludzi jeżdzi, a niby nie wolno.
Na górę

Postautor: Bronek » 22 sie 2019, o 20:12

Znaczy, że nikt w sierpniu tam nie pracuje? Woźne, Kucharki, intendenki- maja tak długie urlopy? A może wychodzą wcześniej z pracy?
Kucharki i większość obsługi jest na niepłatnych urlopach lub ma umowy od września tak robi się u nas oszczędności za to 10 nauczycieli bez etatu są oczywiście na wakacje również na naszym utrzymaniu
Na górę


Wróć do „Władze samorządowe i polityka lokalna”